Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Citroen C3

  1. #1
    Pekica
    Guest
    PREDIVAN JE!!!AUTO SA DUŠOM.KADA DOLAZI NA HRVATSKO TRŽIŠTE I ŠTO KAŽU TESTOVI U SPECIJALIZIRANIM NOVINAMA?

  2. #2
    ya
    Guest
    Ne znam kad dolazi, zapravo mislim da je vec stigao, ali je stvarno lijep...

  3. #3
    M_7
    Guest
    imas neki post sa njim dolje pise ti dosta toga o njemu... vec se neki ljudi voze u njemu

  4. #4
    ajatolah
    Guest
    Evo bas sam vidio jednog kako ga ukrcavaju na kamion iz Citroen-ovog salona u Tratinskoj. Ocu rec valjda su vec dosli.

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    Da li tko zna kada su dani otvorenih vrata? Moram ga provozati!!! C3, hocu reci!

  6. #6
    594krešoah
    Guest
    vozio sam ga jučer na kratko sa motorom 1.4 i sx paketom opreme.automobil kojemu se nema ni što dodati ni oduzeti.odlična zvučna izolacija i tih ovjes za svaku pohvalu, velika ponuda postora.meni se osobno ne sviđa kontrolna ploča i plastični kokpit a ono što me najviše udaljuje od tog automobila je visok položaj sjedenja za upravljačem, no svako ima svoj ukus pa neka odluči.

  7. #7
    594krešoah
    Guest
    pekica.u vinkovcima je za dva dana prodano 17 komada c3. a prezentacija i probne vožnje su 29 i 30 lipnja.

Slične teme

  1. Citroen DS
    By Bozica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-01-2004, 21:38
  2. Citroen XM
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 28-01-2003, 22:45
  3. Citroen PLURIEL,Novi Berlingo,Citroen C-AIRDREAM
    By citroen-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 13-09-2002, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •