Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 50

Tema: Trg Petra Zrinskog

  1. #26
    ako je to
    Guest
    savršeno, onda sam ja Obama.

  2. #27
    kaj
    Guest
    sva sreća sad gospon poduzetnik dragija ima kam staviti svoje stolice. neka ih stavi po cijelom centru. treba otplatiti novi auto...

  3. #28
    wuheu
    Guest
    haha kako ste ljubomorni pa kaj vi nemate nekaj za stavit kaj ti nisi poduzetnik/ca? ko ti kriv

  4. #29
    rew
    Guest
    klupe su s pogledom na pivnicu... neprocjenivo...

  5. #30
    pa gledajjjj
    Guest
    <a href="http://www.topfreeforum.com/vrbovec/viewtopic.php?t=248&mforum=vrbovec" target="new">Klupe vrbovečke haha</a>

    Tako da bolje vidite zvonik i pivnicu kad vam je muka da se možete ići opiti, a ako ste švorc sjedite i pržite se na suncu. Slike na tom linku sve govore. Metnute su šibe od drveća.

  6. #31
    gariful
    Guest
    najnormalnije da se u vrbovcu nešto radi kad je hdz na vlasti zajedno sa svojim poltronima, kajgod, ko fol se uređuje da ljudi ne zapaze stvarne probleme, a to su, među ostalim, ostvarenje malograđanskih ambicija lokalnih seljobera...

  7. #32
    za garifula
    Guest
    rijedak i hrabar post za nekoga iz vrbovca, obično su svi šupci koji se ne usude pisnuti od straha da se ne u××××.

  8. #33
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2289
    ajde sad trg na nešto liči...ali one reklame su odvratne.. nagrđuju ga skroz...
    katastrofa...

  9. #34
    kaj to nije
    Guest
    bilo namijenjeno da se bregović i pankretić slikaju zato jer njihove žene ne vole njihove njuške na slikama u novčaniku?

  10. #35
    susjed..
    Guest
    Doticni gospodin kojem smetaju Dragijini stolovi bi trebao otici koji put malo prosetati po zagrebackoj s××××...

  11. #36
    hehe susjed
    Guest
    a jesi pomislio da dotičnom gospodinu treba koji Dragijin stol pa razmišlja kako da ga mazne sebi za vrt gdje će u hladovini ispijati kavicu?

  12. #37
    gariful
    Guest
    hvala
    ima nas više koji tako razmišljamo
    nadajmo se skoroj promjeni

    IZAĐITE NA IZBORE!
    NEDAJTE DA SE MANIPULIRA VAŠIM PRAVOM NA ALTERNATIVU!

    dosta nam je HDZove manipulacije lokalnim medijima!
    Prisiljavaju čelnike opozicijskih stranaka da prodaju udio u vlasništvu istih inače ništa od financijske pomoći, tek neka sića reda radi...

  13. #38
    ovdje na
    Guest
    vidiju se manipulira i sve što je pametno pada u vodu sa glupostima koje su nekom u interesu napisati.

    Inteligentni i razboriti ljudi ovdje ne mogu doći do izražaja i dati svoje opaske kao i razmišljanja koja bi išla u pozitivnom smislu jer mnogi ne trpe kritiku autoriteta.


  14. #39
    tak je gariful
    Guest
    slažem se sa tobom

  15. #40
    therapy?
    Guest
    Prisiljavaju čelnike opozicijskih stranaka na što? Udio u vlasništvu čega?

  16. #41
    gariful
    Guest
    ne padamo na provokacije.
    Ako nisi razumio, to je druga stvar.

    čitaj bolje.
    naše poruke ne čitaju se između redova.

    ako ne želiš shvatit, tvoj problem.

    ljudi, ne padajte na propagandu!


  17. #42
    kako
    Guest
    mi je poznat ovaj gariful hahahah ta spika.........jesi jos zalublen?

  18. #43
    therapy?
    Guest
    Čiju? Tvoju?

  19. #44
    a tko
    Guest
    je gariful???

  20. #45
    to je
    Guest
    onaj novi mudrac na ovom forumu

  21. #46
    građanka
    Guest
    Draga gospodo drago mi je što je netko pokrenuo ovu temu, s jedne strane napokon da se nekaj napravilo u vrbovcu a s druge centar je katastrofalan sami beton ko da nisu mogli ubaciti neku fontanicu i cvijča al ne samo u teglama a one reklame to je NAKARADA i sramota za sve vrbovčane pa kaj ih nema dosta po ulici uz tržnicu ali sve vam je to mali Zlajo zavredio jer on ima dobru zaradu za svaki komad citylightera kojeg grad kupi preko njega pa ipak nisu oni radili centar radi nas već da bi se neki još obogatili.
    Molim vas pogledajte centar novouređenog građića Pregrada, fantazija, toliko zelenila i cviječa te fontana, nekaj za vidjeti e da i imaju inox klupice a ne ove naše kaj buduza 3 godine trebalo farbati.

  22. #47
    Draga gospođ0
    Guest
    a što vas veže za gradić pregradu? što niste dali prijedlog da se takvo nešto učini u vrbovcu?

  23. #48
    gariful
    Guest
    "pljunuo sam propagandu,... zlatouste novine..."
    kronika grada vrbovca najbolji je primjer spomenute manipulacije
    ali dosta mojih komentara
    17.5.
    samo toliko

    p.s. moj identitet je nebitan, ali me živo zanima tko to misli da me zna

  24. #49
    hehehe
    Guest
    napokon vicković dolijao

  25. #50
    ta kronika
    Guest
    mislim kronika grada vrbovca ništa ne donosi gradu kao niti nekadašnji list Komuna dokle god to vodi Dragan vicković

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •