Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Trg Petra Zrinskog

  1. #1
    kjrin
    Guest
    vaša mišljenja o novo uređenom Vrbovečkom centru. 25.04.09. dolazi gosp.Ivo Sanader, vrbovec se užurbano priprema. Asfaltiraju se ceste, krpaju rupe, sije trava, u tijeku su završni radovi na poploćavanju...

  2. #2
    trebala
    Guest
    se trava ranije posijati... još lani, neće stići narasti kad Kanader stigne. )

  3. #3
    kruno vrb
    Guest
    meni se sviđa. Napokon je vrbovec dobio centar kakav zaslužuje...ovo do sada je bila sramota. I trebalo bi nekoga kazniti(a zna se koga) što je kupio zgradu u centru koje je najveće ruglo vrbovca, a sada ništa ne poduzima da se to uredi...i tržnica nam propada...na što to liči??? čudi me da nema ulagača koji bi vidjeli interes u kuplji ili najmu poslovnog prostora...šteta

  4. #4
    da se htjelo
    Guest
    ulagača bi se našlo i sigurno ih je bilo. Trebalo bi se pitati koje su strukture kočile ulaganja. Ali dobro da je trg napokon uređen. Prošlo je 60 godina od završetka II svj. rata, pa hvala Bogu da se nakon toga, napokon nešto bar malo sredilo.

  5. #5
    izbori 2009
    Guest
    da nema izbora nebi bilo ni trga vjerujte sve smo mi gradani to skupo platili sta mislite koliko je potroseno novaca u tu investiciju a kolko je netko pospremijo u svoj džep ljudi sve je to politika

  6. #6
    jedna
    Guest
    pa lijep je trg ali to je samo jedan mali dio vrbovca koji je lijep ostalo je sramota ali bolje išta nego ništa

  7. #7
    nije za čuditi
    Guest
    kako su se vrbovčani uvijek zadovoljavali sitnicama. Dobro kaže ovaj gore, preko 60 godina je trebalo da se Trg sredi. A tko si je pobrao u đep, to pitajte gradonačelnika i kompaniju.

  8. #8
    Ma daj, e..
    Guest
    Sve još nekako ali one reklame.. Issse!! Pa to je strašno! Da su stavili 2-3 u redu ali 6 je zbilja previše!

  9. #9
    to je
    Guest
    nedostatak ukusa i malograđanštine

  10. #10
    Ma daj, e..
    Guest
    A što je najveća fora gradolnačelnik nam je arhitekt po struci pa eto...

  11. #11
    da je nešto
    Guest
    naučio na studiju arhitekture, onda bi svoje znanje i upotri××××o. Meni se čini da od njegovog znanja ništa kao što se vidi u praksi.

  12. #12
    majo
    Guest
    one reklame po cijelom gradu su katastrofalne...

  13. #13
    ribica
    Guest
    i drugi su pospremali u svij đep a od vrbovca nije bilo ništa. sad je bar i vrbovec sređen. pa nek kaže tko šta hoće

  14. #14
    hahaaaaaa
    Guest
    sređen i sređen zna biti razlika. Dali po novcima sređen ili stvarno arhitektonski, funkcionalno i estetski???

  15. #15
    BMTT
    Guest
    NEVJEROJATNO KAKO STE NEPISMENI

  16. #16
    asss
    Guest
    a što bi vi htjeli? Imamo vrtić i još se sada gradi novi, imamo dvije osnovne škole, dvije dvorane, jednu srednju školu koja je sređena i u super stanju, imamo bolnicu koja je također obnovljena, nogometni stadion, lijepo naselje jug, i inače kuće su u solidnom stanju uređene...dolazi nam Billa, super Konzum, došao je Lidl...Vrbovec je u punom pogonu, vi nemate pojma koliko vam je lijepo, živimo u preljepom gradu.

  17. #17
    koje gljive ti jedeš
    Guest
    haha Bolnicu???

  18. #18
    jedan
    Guest
    jedna zast smatras da je vrbovec sramota... budi konkretna...

  19. #19
    ma hajde
    Guest
    kakvi ljudi takav grad, kako ljudi napreduju sporo u tom mjestu, neću namjerno nazvat gradom, jer grad nije... tako i grad sporo napreduje...

  20. #20
    Žalosni građanin
    Guest
    štovani kolege !
    -romići u vlasti grada ,ljudi koji su korumpirni , zaduženja do neba , tko god dođe kasnije nastradače zbog bahatosti kumova i njihovih pristaša , žalosno za vrbovec, trg je trebalo urediti ,samo kako? ,naravno sa svim papirima ,ovako žalosno , kino sala - žalosno, poduzetnička zona - žalosno , što ima u Vrbovcu da nije žalosno -- ZNA SE -TO JE ŽALOSNO ZA VRBOVEC

  21. #21
    XIĆ
    Guest
    GLASAJTE ZA HDZ I BREGOVIĆA...ON JE NAŠE SVETLO NA KRAJU TUNELA...ZA BREGOVIĆA

  22. #22
    hahaha
    Guest
    ako je Bregović "SEVETLO", onda je Vrbovec srpski gard ne hrvatski.

    A ti si mu rod??

  23. #23
    muriel
    Guest

  24. #24
    Anita
    Guest
    Trg je savrsen i svi s kojima sam razgovarala su odusevljeni sto konacno imamo mjesto u Vrbovcu gdje se moze prosetati i sjesti s djecom....

  25. #25
    garava...
    Guest
    kaj se mene tice trg je cisto ××××××..naprvljem od nekoj jeftinog materijala...bezveze...
    i to ce vasi vrbovecki huligani i onako potrgat za par njeseci tako da ce ti bi isit kao i do sad..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •