Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Pomoc oko Macintosh Classic i OKI 390 elite printera...

  1. #1
    Darko.........
    Guest
    Pozdrav!

    Prvo, Mac nikako da prodje bootanje nego stalno kao semafor pokazuje malo strelicu misa, a malo ikonicu kompjutora! Kada dvaput kliknem misem pojavi se ikonica diskete?! Sto mu fali?

    Drugo: postoji li neki servis u ZG-u za OKI matriŤne printere. Ovaj moj radi dobro kada printa svoj test page, ali kada printam sa PC-a izlaze razni i mnogobrojni znakovi!!!! Driveri su ok, probao sam na drugom racunalu, printer i dalje bijesni... Hvala an pomoci!

  2. #2
    FANCY
    Guest
    Mrzmi MAC OS i nevolim ga aaaaaa.. Ali mislim da ti se OS izgubio u magli tj da ti traži disketu na kojoj se nalaze podaci za start compa ili što već. A rekoh ti nemam taj comp i nisam za njega majstor ali izgleda da ti je OS otišao tko zna gdje??

  3. #3
    Der Sturmer
    Guest
    Ha ljepota klasika...ili ti odmilja TOSTERA...Moj prvi komp bio je klasik i tog tvog problema sam se nagledoooo...
    Ovak nabavi ak nemas systemsku disketu od macos 6.1 ili 7.0, stavi ju i restartaj komp..trebo bi prepoznat i pokrenut ga s diskete..a sad grand finale razocaranja ak imas neke bitnije podatke...zabravi na njih jer ih nemres beckupat!!Nakon startanja formatiraj HD(PUNIH 40MB ak se ne varam!!hehe) Te reinstaliraj OS!!Nije tesko al je ubitacno sporo....(sto i ocekujemo od bjednih 14MHZ!!??)No idalje mislim da je to jedan od naj korisnijih kompova tog vremena!!)
    Sto se tice servisa nemam pojma bi je jedno vrjeme servis u sigetu al kak se zavo i gdi tocno nemam pojma.... )

  4. #4
    Der Sturmer
    Guest
    Moze bilo koja verzija izmedju ta dva 6.1 i 7.0(meni je radio i 7.1 al guta ram ko lud!!

  5. #5
    Der Sturmer
    Guest
    MAC OS RULZ!!!!!!!!!!Vindofsi se kresaju svako malo....dok MAc sam jednom u par godina...istina kad se srusi onda se stvarno srusi..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •