Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: GRaFicka ( opet :))

  1. #1
    drugtito
    Guest
    da li bi na sljedecu konfiguraciju
    isla ova graficka -
    LeadTek Winfast GF2 Ti TH (agp4x)
    ----------------------
    amd k6-2 400Mhz
    128 mb ram, pc100
    maticna sa agp2x
    )

  2. #2
    Lord
    Guest
    nisam sigura, možda i bi jer mi je prijatelj stavija geforce 4 mx 440 na pentium 3 450, isto je agp 2x. probaj, ako neće vrati i uzmi geforce 2 mx 400 jer ona ionako daje rezultate približno kao i TI model

  3. #3
    FANCY
    Guest
    Lord je upravu kad je nesigura.
    Nikako na taj proc išta jače od Voodoo2 ili Voodoo3 ili neki Kyro i opet nećeš izvući iz grafičke više od 70% a da ne spominjem ove GF2Ti ili neku MX verziu to je malo prejako za AMD.
    A ako želiš nešto napravit bolje kupi novi proc i ploču pa tek onda neku grafičku karticu. )

  4. #4
    drugtito
    Guest
    ....znam znam da je kartica "prejaka" za tu moju konfiguraciju, i ja sigurno ne ocekujem da radi punom snagom
    ali je ponuda povoljna, dobijem ju za 500kn staru 3 mjeseca sa garancijom...

    pa me samo zanimalo da li bi moja kanta to vukla pa makar i na pola snage, ali da je kolko tolko brze od moje sadasnje Rive TNT (asus v3400)...a i kasnije si ovako i onako mislim ubost jaci procesor tj. maticnu

  5. #5
    drugtito
    Guest
    kaj mislite jel se isplati?

  6. #6
    FANCY
    Guest
    Za 500 kuna se ispalti , dakako ali pazi da je nebi kupio i stavio u vetrinu kao reklamu.
    Napjanje ti je sigurno 200W ili manje a to je veliki minus jer ove kartice traže struje kao lude i moglo bi ti se desit da ti com pada ili čak da nestarta itdd.. najbolje ti uzmi karticu i probaj je dan dva i ako radi i sve Ok uzmi je a ako ne znaš na čemu si. A što se tiče dali će brže radit od tvoje stare , dakako da hoće slagao bih kad bih rekao drugo ali ne očekuj extremne performance.
    PS:FANCY

  7. #7
    Lord
    Guest
    ma mora raditi. fancy je dao dobar prijedlog, prvo je testiraj nekoliko dana, a onda ako valja je kupiš

  8. #8
    drugtito
    Guest
    fala momci....probat cu
    btw. napajanje je 230V )

  9. #9
    Lord
    Guest
    koji si ti luđak, 200 nego 230V, fanscinantno

  10. #10
    Nikola Tesla
    Guest
    Brka li to netko ovdje mjerne jedinice Volt i Wat?

  11. #11
    FANCY
    Guest
    Tesla uskrsnuo hahahah kad je vidjeo hahahaaaaa??? ) ) )
    250W

  12. #12
    Eladio il´ti ga ZGN
    Guest
    davno imao celerona 300a ..nakon sto sam maknuo voodoo 3000 i stavio hercules gf2 mx 400 ..frpsi su jos dosta ,dosta skocili

    zato nemoj se smesti..

    a sto se tice ovog brkanja GF 2 TI i GF 2 MX ..

    razlike su drasticne naravno u korist Ti...


Slične teme

  1. opet TDI
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-10-2004, 16:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •