Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 82

Tema: TOTALNA PROPAST NJEMAČKE KVALIETE !

  1. #26
    VR6
    Guest
    "a ostatak posta koji je više nego na mjestu preskačete."

    Sam svoje djelo cijeni, to samo ima kod njega...

    Eto Calibra ostao opet bez argumenata, jel sve moje stoji na svom mjestu...

  2. #27
    Calibra Zender
    Guest
    "Honda je najavila opoziv čak 2.5 milijuna vozila širom svijeta. Riječ je o modelima Accord, Civic Coupe, Logo, CR-V, Shutlle i Prelude. Također, povlačenje je najavio i VW za čak 950 000 Lupa i Pola kao BMW za svojih 23 000 sedmica."

    Eto kopirano s blic vijesti s vidiauto.com. Gdi ste sada zagovornici japanse kvalitete? 2 i pol milijuna vozila širom svijeta! Eto japanske kvalitete!

    A jel netko pratio reportažu na telki prije oko godine dana kada je bio prilog o Mitsubishiu koji skriva greške i zataškuje situaciju da skreše potencijalne ogromne troškove? Isto primjer japaske ektra kvalitete. Ali procurilo je u javnost i bila je velika frka zbog toga, pale su mnoge glave!

    A eto skoro i milijun prokletih VW-a ide isto natrag u štalu!

  3. #28
    Calibra Zender
    Guest
    Zadnji puta ti se obraćam VR6 mesarski Fenikse.

    Jel netko potvrdio tvoje blesave stavove glede SL-a? NIJE NITKO! Sa mnom se više-manje slažu, Girrari potpisuje sve osim provokacija.
    A ti i dalje tjeraš po svome.

    Dosta je, dosta sam tipkovnicu nabadao radi tvoje neukosti!

  4. #29
    mara
    Guest

    "Samo je žalosno da se lovite svi samo za tu nazovimo je vjersku uvredu, a ostatak posta koji je više nego na mjestu preskačete."
    pa zar se ti nisi zapalio kad sam ja rekao da je hr repka puna bosanaca?reako sam isitnu pa te zabolilo!tako je i njih!ja nisam musliman ali ti se malo previse preseravas ovdje s necijom religijom!da zivis na zitnjaku vec bi te ubili zbog toga!ne mislim doslovno!ali malo pretjerujes i to malo puno!

  5. #30
    mara
    Guest
    oprosti ali tko je rekao da su japanci nepogresivi?rade najpouzdanije aute i to je sve.ali i oni imaju greske.(puno manje gresaka nego bilo tko u svijetu)
    auto od 100 000 eura ne smije biti pozvan natrag u stalu!!!!!!!!!!
    to je preskupo i imaju dosta vremena da ga testiraju!

  6. #31
    mara
    Guest
    zalosno je da moras kupiti auto od 500 000eura da ne bi imao serijsku gresku!
    svi imaju greske ali ih je ipak malo previse

  7. #32
    rale
    Guest
    alfist_zg
    samo sam napisao kaj mi je tip rekao.to je njegovo misljenje,naravno da ga se nemre dokazat,(tipa inace ne znam,slucajno sam ga sreo na putu)...samo sam prenio


    sepra
    pa kaj se tebi dogodilo ti si bio fin?

    calibra
    komentirao sam one dijelove tvog posta o kojima imam nekaj za rec.sa ostalima se ili slazem ili nemaj kaj za reci

    inace,opet cu reci,mislim da u svim tim danasnjim opozivima ima puno vise politike i podmetanja
    veliki broj opoziva je za nekakve nebitne stvari
    npr,nedavno je neko opozivao zbog problema u osvjetljenju konzole...

    novu astru iz 1994 sam morao jako "puknut"sakom da bi se popalile sve na brzinomjeru
    na servisu im nije padalo na pamet zgubit sat vremena da rastave konzolu zbog toga,cak su me gledali s podsmjehom

    a danas se opozivaju stotine tisuca automobila zbog takve "sitnice"


  8. #33
    Bobby
    Guest
    Ljudi,ovo je najmučniji forum do sada.Pitanje o kvaliteti njemačkih auta je vrlo provokativna tema,ali je forum otišao u k.... zahvaljujući ponajprije Calibri i (Nebo,sateliti)VR6.Valjda je vrijeđanje po vjersko-nacionalnom pitanju nešto najniže što si čovjek može dozvoliti.Calibra,molim te samo odgovor kako te VR6 može isprovocirati??

  9. #34
    zuma
    Guest
    ovo se stvarno nisam nado od calibre... SRAMOTA!!!

  10. #35
    easyride
    Guest
    ljudi nije mi namjera ni jedan auto blatit, ali ovo što se događa njemcima... dat ču vam 2 (pouzdana) primjera. eto igrom slučaja radi se o mercedesu: faca došla na servis sa novom s-klasom, neznam koji model, prešo 10 000km i mora generalku raditi. neznam iz kojih razloga, ali 10 000km za s-klasu nije ni odlazak na tržnicu, ali čini se nije više ni ona kaj je bila. primjer 2.: došo jedan tip , neznam koji mercedes uglavno neki najnovoji, svi izgledaju isto pa... uglano doš na servis zbog "neznam čeka" kada je u servisu htio upaliti auto kako bi ga "tam negdje" sparkiro, neznam na koju foru ali otpala - strgala se "bravica" za palit auto... to su sve super auti, ali ovakva izrada... to se čuje od tipova koji rade u servisu, zašto bi lagali...

  11. #36
    Shta
    Guest
    E ××××ga, previše ih veličali sada su gori od talijana, bahata skupoča švapskih kolica NEKVALITETOM I NEPOUZDANOŠČU IM SE ODBILA U GLAVU.
    Žalosno.....a pričalo se kao kvalitet, kao pouzdan i robustan švabo, eh neka prošla vremena

  12. #37
    Dr.Nele
    Guest
    Da zalosno ali kako rekose bilo pa proslo ili nicija nije do zore sjala!Toliko o kvaliteti.A sto se tice nivoa kulture ove Calibre i onoga "guzopera" nije potrebno komentarisati-sami su nam rekli dovoljno o sebi.Ali ocito je da ih jede ljubomora sto je TAS u Bosni,Cimos u Sloveniji a IDA u Vojvodini a "suverena samostojna neovisna" i kakva sve ne krcata inteligencijskim potencijalom nema nista ali sami su si krivi(odbili su ponudu Renaulta ili Opela)jer kao sto se zna svaki cigo svoga konja hvali ali to u Europi za kojom oni toliko ceznu ne prolazi.Znam da ce biti komentara a kako i ne bi kad istina boli.Zivio LHM!!!

  13. #38
    mara
    Guest
    dr. Nele u pravu si!
    bilo bi bolje da nisi u pravu ali jesi.toliko je bilo pljuvanja po bosni a oni barem imaju tas a u hr odbiju sve to im se ponudi

  14. #39
    MARA
    Guest
    imam jednu molbu decki.jedna osoba je zainteresirana za kupiti NOVI auto.imala je sudar i pukao je cak i krov
    i ne zeli cuti za alfu zbog crash testa.nema svrhe nikoga uvjeravati ako ne zeli kupiti neki auto koji on
    ne zeli.
    ta osoba bi htjela kupiti toyotu Corollu ili A3!e sada ja znam da mnogi jesu protiv svaba ali htio bi
    cuti i vasa misljenja!
    s jedne strane corolla ima dobar crash test i garanciju i dobar motor,ali mi izgled nije bas nesto.
    s druge strane a3 je malo prestar ali barem znas kakve serijske greske mozes ocekivati.i auto ne izgleda lose.
    ona kaze da joj Corolla bas i ne sjeda bas najbolje-misli na izgled.
    COURE SPORTIVO daj ti reci imas li kakva iskustva sa a3.pitam te to jer si rekao da ti je tata imao
    audijev servis.
    necete vjerovati sto se dogodilo jednoj mojoj poznanici.ima novi fiat stilo i ostavila ga je na suncu
    i kad se vratila otopila joj se brava.ali ona iznutra gdje otvaras vrata!i zato nece ni stilo!


    DAJ MI RECITE DA LI ZNATE GDJE NA NETU MOGU PRONACI INFORMACIJE O A3.
    TJ ZANIMA ME KOJE TAJ AUTO IMA OBICNO GRESKE NA MOTORU, UNUTRASNJOSTI......

  15. #40
    bičina
    Guest
    koji te ××××× taj audi ××××, zapeo si za njega ko pijanac za banderu, ×××× te audi-izvrnuta kada

  16. #41
    ajatolah_
    Guest
    Neces vjerovati, jedan moj frend imao A3 i otpala mu vrata na autoputu pa vise ne zeli cuti ni za Audi ) ) )
    ×××× te, di ti tvoji frendovi kupuju aute? Odaj nam tajnu da netko od nas ne naleti ) ) )

  17. #42
    CLIO SPORT
    Guest
    ajatolah, nemoj tako ostro....meni otpala antena i probusila gumu i s×××× felgu.....znas,takve stvari se dogadaju svaki dan skoro pa svima! pa su opozvali x broj cliaca da im izbruse antene!!!!! zato mi ne pada na pamet kupiti opet clia!) ) ) )

  18. #43
    mara
    Guest
    ja ozbiljno a vi se smijete.
    vidim da je ovaj forum otisao k vragu.sve puno pametnih anonimusa!

  19. #44
    Calibra Zender
    Guest
    Šta je Mara, jesi i ti malo popiz..o kad ti razno razni papci odgovaraju pod sve kretenskijim anonimnim nickovima?

  20. #45
    ajatolah_I
    Guest
    Evo sam se registrirao da ne velite da se javljam pod nekakvim anonimnim nickovima a i neki lik mi stalno krade nick(ove) pa da i to rijesimo.
    Al se vi ljudi zivcirate oko gluposti - niste u stanju podnjeti malo sale. I to dobronamjerne. Nit sam kog vrijedjao, nit pljuvao po njima sto neki od vas "registriraniha prvoboraca" vrlo rado cine.

  21. #46
    Serbia GTi
    Guest

    Imao sam gomilu automobila, ali prvi je bio golf I 1.6D. I to je bio fantastican auto bez ijedne mane u pogledu kvaliteta. Imao je fantasticno ubrzanje za dizela, izuzetno malo trosio, palio pa najvecem snegu i ledu bez ikakvih aditiva, nikad me nije ostavio na putu,
    Kupio sam ga na 200.000 km i vozio do 240.000 i, osim redovne zamene ulja, nisam ulozio doslovce ni paru u njega !!! Fantastican auto !
    E, nakon njega sam poucen takvim iskustvom odlucio da kupim trojku.
    "Ako je kec ovakav, kakva li ce tek trojka da bude !!!"
    Medjutim, sta sam dobio za mojih 7.200 DM, koje sam dodao da zamenim keca 1.6D za trojku 1.9TD? Kantu od auta ! To govno uopste ne ubrzava, tezak je, trom, nikakav, na 160.000 kad sam ga kupio imao je ogromne probleme sa paljenjem, koliko sam ga samo puta palio na vucu...

    NEKAD su nemci pravili dobra auta .


  22. #47
    Peki
    Guest
    JA sam imao crx-a VTEC HONDU II sa 190 konja i predjenih 250.000 km, dovoljno je !

  23. #48
    q10
    Guest
    imam hondu crx-a vodam dve blizanke jedna mlađa druga starija auto mi prava ×××××rija nemam mozga ni jaja ja sam nišarija

    čujem li to tvoju pjesmu


    a ti doc ne seri več pogledaj koje ×××××× pišeš

  24. #49
    doc
    Guest
    Q10, sta ti oces ??? ja iznosim samo cinjenice na ovom postu

  25. #50
    doctor
    Guest
    OPOZIV MINIJA I X5

    "BMW je objavio opoziv 56.000 modela X5 porizvedenih u Americi i 38.700 Minija proizvedenih u Velikoj Britaniji. Vozila su prodana diljem svijeta, a treba popraviti prijenos i riješiti problem s kočnicama...."

    Pa dokle ce ljudi pušiti onu "švabo je švabo" ?

Slične teme

  1. NJEMAČKI LOVNI TERIJER
    By LOVAC LUKA in forum Psi
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-02-2016, 07:37
  2. KUPUJEM NJEMAČKOG OVČARA
    By zox in forum Psi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2009, 21:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •