Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Tema: Šta je bolje Fiat Punto ili VW Polo

  1. #1
    Ayala
    Guest
    Što je kvalitetnije,udobnije,izdržljivije,manje sklono kvarovima .Pritom mislim na stari tip Punta.Šta je best buy koji su prednosti Punta u odnosu n a Pola?

  2. #2
    594 krešoah
    Guest
    polo je najbolji u klasi.vozio sam benzinac 1,4 i samo najbolje o tom autu.kvalitetni matrijali,gumeni kokpit,odlična sjedala,osjećaj kao da je automobil za klasu više.naravno sve to treba platiti.polo je i najskuplji u klasi.punto sigurno zaostaje za polom ali je zato cijena veliki plus.

  3. #3
    alfist_zg
    Guest
    punto je ljepsi, a polo je kurton.

  4. #4
    cosmo
    Guest
    Polo previše troši i jako loše ubrzava. Što se tiče kvalitete plastike ××××××. Raskopao sam ih dosta i ne vrijedi te novce. Punto je ljepši, prostraniji, bolje ubrzava, bolje leži i udobniji je, manje troši, jeftiniji, jeftino održavanje..............

  5. #5
    Puntolino
    Guest
    Hej Ayala javi se na forum o malim talijanima pa ces cut sve o puntu. Ako si konzerva čista onda ne razmišljaj vec kupi Pola. Ako imaš malo pojma o autima onda ćeš kupit punta jer razlika je nevjerojatna kako u cijeni tako i u svemu ostalom. Zivio Punto

  6. #6
    Nemo
    Guest
    Dajte prestanite toliko hvaliti taj Fiat. Ne velim da je Polo najbolji auto u klasi, ali Punto SIGURNO NIJE! Lijepo sami vlasnici kažu u spomenutom forumu o Fiatovim malim autima da s njima za čas postaneš magistar iz mehanike i sitnih popravaka.
    Ayala, postoje i drugi auti u toj klasi. Npr. novi Citroen C3, šiša i Polo, a pogotovo Punto.

  7. #7
    M_7
    Guest
    da fakat tu sam mozda vidio dvije tri realne osobe koje ne hvale samo svoje automobile... na koju foru polo toliko losije ubrzava od punta, fakat ne znam i po cemu je plastika na polu losa kad je sasvim ok, dok je puntova puno losija. prednost punta je samo u prostranosti. izgled pola isto ne gubi u ogledu sa puntovim, nije ni punto ljepotan neki. naprotiv uopce nije lijep, previse zaobljen i prevelik straznji kraj... a sto tice cijene bas me zanima na kojem ce vise izgubit sto se tice prodaje jer sigurno ne kupuje taj auto za uzivanje pa da ga briga za gubljenje vrijednosti...

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Čuj, ja ti mogu reći da s Puntom perem apsolutno sve u klasi tj. do 1200 ccm i sa 8 ventila. Pa čak i neke sa 1.4 mašinama bez 16-ventilske tehnologije (npr. Škoda Fabia 1.4). No neko najurcavanje i nije namjera tog auta, bar ne ovog sa 1.2 8V motorom.
    Stari Punto je OK, iako mi iznutra nije nešto. Kvaliteta je u prosjeku klase, a gubitak na cijeni se nadoknađuje jeftinim djelovima i nižom početnom cijenom.
    Za onog kaj veli da vlasnici FIAT-a postaju "sam svoj majstor", to je istina. Ima jedna caka doduše. Kod FIAT-a, u pravilu, odlaze periferne stvari koje se daju popraviti skoro besplatno (odljepljivanje tapecirunga) ili za jako male novce. Generalno je to dosta pouzdan auto.

  9. #9
    Girrari
    Guest
    BTW Nemo, C3 je novi auto, a ovdje se, mislim, govori o starim modelima.

  10. #10
    Puntos
    Guest
    vlasnik sam novog punta pa u ovoj temi ne mogu biti bas objektivan, ali mislim da polo u odnosu na punto ne vrijedi tih para, punto je brzi, atraktivniji od pola (dizajn), dok mislim da je polo kvalitetniji, i kod nas na trsistu rabljenih ima ××××nu prodju. punto takodjer relativno dobro drzi cijenu oba auta su super, prednost dajem puntu kad sve zbrojis i oduzmes punto ZAKON

  11. #11
    doc
    Guest
    o kvaliteti pola mozes citat u autoklubu. Znaci plastika je jako losa, brzo popuca. Inače je punto mnogo kvalitetniji i izdrljivji, a i noviji je. Svojedobno auto godine. Najveca prednost Punta je motor. Onaj 1.2 sa 60 ks ima bolje peroformanse od Pola 1.4 sa isto 60 ks. Ali motor u Polu trosi 2 litre vise i trosi puno ulja. Punto je i mnogo prostraniji, u Polu se nemoguce voze 4 osobe. Ne znam koja bi bila prednost pola, mozda ga je lakse prodati. Ali to te vjerojatno sad ne zanima jer ti kupujes

  12. #12
    doc
    Guest
    A i opce je poznato ko u svijetu radi najbolje male aute!

  13. #13
    Puntolino
    Guest
    Opće poznata cinjenica je da su talijani savrseni za male aute. Mozda nikad neće napraviti kakav A8 ili S-klasu ali za gradski auto je punto savrsen. Za cijenu jednog pola dobijes samo ime odnosno kupujes prohujalu slavu VW-a. Toliko rijeci za takav mali auto kao sto je polo! Cuj talijani mozda imaju neke mane ali kaj se motora tice i mehanike švabe bi bile presretne da imaju motoric kakav ima punto. Moj trosi 6 litara po gradu, kupim djelove po bagatelnim cijenama i to prave marke a ne šrot, imam neki gust u voznji a ne osjecam se ko neki dedek koji samo razmislja kak bu se rijesil auta prije nego rikne. Mozda ima nekih sitnica koje živciraju u puntu ali ih ima i u polu. Vozio sam se u polu i drugim njemcima i vjerujtemi i tamo škripi po koja stvar. A o motorima nemam rijeci! Prave opasnosti za naftne zalihe

  14. #14
    tester
    Guest
    Ako smijem reci, vozio sam i jedan i drugi, i to dosta, ali ga ××××te da to nije istina.Punto ima dvije prednosti u odnosu na Polo. Jeftiniji je, i malo temperamentniji,sve ostalo ide na stranu VW-a. Budimo realni.Ne tvrdim da je VW savrsen,daleko od toga, ali Fiat je jos malo dalje.

  15. #15
    cosmo
    Guest
    M_7 i nemo ne kenjajte 7 godina se vozim u puntu 55S taj auto ima 16,5 do 100 polo 1.0 ima 21,4 To je velika razlika. Zbog instalacija koje ugrađujem u aute znam (moje vlastito iskustvo) da se plastika na polu lako raz××××. Motor, mjenjač i ovjes su na puntu daleko bolji. U 7 godina redoviti servisi zamjena kuplunga na 80000. Osim ovoga odlazaka u servis nije bilo.:img:http://www.plauder-smilies.de/rough/greenchainsaw.gif:/img:

  16. #16
    stole
    Guest
    Punto je prostraniji,udobniji,bolji ovjes.Polo je tvrd,skučen,konzerva obična.Što se tiče mehanike i popravaka vjerujem ovom iznad.

  17. #17
    mara
    Guest
    glupo je ovo pitanje postavljati na ovom forumu.jer ovdje da postavis pitanje DA LI JE BOLJI 10 GODINA STARI FIAT TIPO ILI NOVI GOLF 4 ONI BI TI REKLI FIAT TIPO!
    tu nitko ne voli svabe a pogotovo VW,pa ovo pitanje nema smisla!punto sam ja vozio i plastika je koma.fico ima bolju plastiku i kao sto je rekao jedan tip ovdje pogledaj temu iskustva malih talijanskih auta

  18. #18
    me
    Guest
    ne serite. polo troai dvije litre vise od punta???? moj trosi oko 6.5, znaci punto trosi 4.5? a druga stvar, taj 1.4 60 ks je jako elastican i sve sto napravi, napravi do 4000/o, a meni je to bolje nego na svakom semaforu rastezati do 5000. i bas me zanima da li bi u takvim uvjetima trosio "vasih" 4.5. treca stvar; u cetvrtoj ga mogu voziti bilo gdje i bez problema preticati.
    sad ce teoreticari (citaj talijanofili) sigurno imati puno primjedbi na moje videnje stvari

  19. #19
    mara
    Guest
    a ustalom taj motor je preslab i premali da bi se rastezao na 5000 okretaja.a ti girrari ako netko nezna voziti naravno da ga mozes oprati.to sto govoris nista ne znaci.ja znam tipa koji je sa jugicem PO ZAVOJIMA se okretao pod rucnom a ovi majmuni sa mercedesima su samo gutali prasinu.sta sad to zznaci da je jugo bolji od mercedesa?

  20. #20
    Puntolino
    Guest
    Moj punto troši 6litara u gradskoj vožnji(grad Zagreb)! Kada idem na more troši 5litara s tima da se na vozim iza penzionera ili čeha nego se vozim i pretičem kolko god mogu dakle uz oštru vožnju potrošnja je minimalna. Dalje, ni punto se netreba rastezati preko 4000 o/min zato jer ima 8 ventila. Ali ako je potrebno vrlo lako se zavrti i preko 5500 okretaja. Više nisam htio zato jer nema crveno područje na turniču a nisam htio isprobavati blokadu. Dakle punto ima vrlo dobar motor(čitaj bolji od polovog) koji ima najveći okretni moment na 2500 o/min i nije ga potrebno rastezati. Onog sa 16ventila treba rastezati. Da VW ili opel imaju takav motor i toliku prostranost bili bi na vrhu, ovako im fiat, toyota, renault i jos neki koreanci kradu dobar dio trzišta

  21. #21
    ajatolah
    Guest
    Ma dajte ljudi - to sa potrosnjom tak ovisi o milion faktora od kojih je najbitniji stil voznje (ne nuzno brzina kojom se vozite). A ak proizvodjaci tvrde da Polo trosi u gradu litru vise a na otvorenoj 2 deci vise onda je to valjda tako.

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Mara, to kaj sam ja rekao odnosi se na ubrzanje i start. Zavoji su sasvim druga priča jer tu jako do izražaja dolazi vozačko iskustvo, talent i znanje, a nerjetko i to koliko netko ima muda tj. do koje granice je spreman ići. Ja trenutno nisam ništa posebno u zavojima jer vozim na Energy šlaufovima. Kada kupim nekaj pametnije i nižeg profila, tada će i situacija biti bolja.

  23. #23
    594krešoah
    Guest
    ayala.ja ću nadam se krajem godine kupiti novi autoi dosta razmišljam što kupiti za otprilike 12000 eura, odluku još nisam donio.ayala imaš ovdje svakakvih savjeta ali mislim uglavnom subjektivnih. npr. netko je napisao da punto drži dobru cijenu kao rabljeni.to baš i nije točno.polo je najskuplji u klasi a to je podatak koji puno govori. ne plaća se samo ime.nemam ništa protiv punta, njegov adut je povoljna cijena a i to nešto govori.ja sam za polo ali sve ti je to relativno.možeš proći super sa tim autom ili nekim drugim a opet znam ljude koji imaju problema sa novim mercedesima.treba imati i sreće, valjda....

  24. #24
    Calibra Zender
    Guest
    594krešoah
    Jesi razmislio o godinu, dvije starom polovnjaku? Naravno da je uvijek najbolje kupiti novo, furati 3, 4 godine i prodati ili mijenjati za novo. Gubitak na cijeni je najveći i za to treba deblji novčanik koji je u našem podneblju rijedak pa ova rastrošna kombinacija otpada. Meni se čini ako netko kupuje novo onda to mora i voziti najmanje 6, 7 godina. Pa kaj ti misliš toliko dugo voziti Fabiu?

    Po meni je sigurno bolje kupiti godinu, svije star auto i onda bez problema biraš iz široke palete kompakne klase ili pak 2, 3 godine starog stanovnika srednje klase. To su ipak sve avioni prema Puntu i Fabiji! I to po svim mogućim kriterijima.
    I to onda furaš nekih 3 godine i promijeniš i gubitak bude otprilike isti, a ipak si vozio PRAVI auto. Kaj veliš na tak nekaj?

  25. #25
    me
    Guest
    to je vjcita dvojba. i jedno i drugo ima svoje prednosti i mane, ali ako imas love bolje je kupiti novo, jer prvih par tisuca je najvaznije, pa sto ce ti onda auto star 2-3 godine sa 20 milja ako ga je vozila neka 70-godisnjakinja bez osjecaja koja ga je dobro "razradila". ja bih ipak novi.

Slične teme

  1. Volkswagen Polo ili Fiat Punto
    By Pazinac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 27-02-2004, 00:38
  2. Tko radi bolje aute Citroen ili Fiat?
    By Žensko stvorenje in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 21-10-2002, 12:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •