Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Auto hi-fi

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Dac
    Guest
    Nisam primijetio ovakvu temu (ili je možda stara?). ima li zainteresiranih za to? šta bubnja u autima?

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Mislim da je bila jedna (ili nekliko) slična tema. Proroštaj malo po arhivima. Vjerujem da je u njoj manje-više sve rečeno.
    Trenutno nemam radio u autu i već sam se skoro navikao na to. Iako bih ga volio što prije imati (do jeseni sigurno), ne patim previše na muziku. Kako dosta slabo čujem na desno uho, važno mi je samo da se nekaj čuje tj. da mi auto nije njem. Minorne razlike u kvaliteti ne mogu ni čuti, pa se time niti ne opterečujem.
    Volio bi si kupiti neki radio sa CD-om koji može puštati i MP3-ce, pa da onda riješim kompletni repertoar sa 2 CD-a tj. da ne moram furati hrpetine CD-a u autu ili kupovati changer. Kazete ne želim, jer mrzim čekati da se premotaju.

  3. #3
    sepra
    Guest
    Bome ja sam tu kuhan i pecen. Ja sam napokon slozio i trenutacno nista ne diram. Evo tu mozes pogledat, sve sta te zanima pucaj!

  4. #4
    sepra
    Guest
    sorry evo ga zaboravio sam...
    :URL=http://www.kicker.com/kcsc/hooked_up.list?p_order=pdate&p_skip=4&p_year=ALL%2 0YEARS&p_make=Peugeot&p_model=ALL%20MODELS&p_type= CONS&p_pics=onežojac:/URL:

  5. #5
    cuore sportivo
    Guest
    kod mene je standard sta tvornica nudi,uvjek tako uzimam najbolje sta daju i nema frke,nije lose,ipak je tvornicko i nesmije bit lose.a inace isto ne patim od neke muzike,ili ono da bi prosao po gradu sa muzikom do daske,za mene to rade seljaci koji nemaju sta pokazat pa im je to jedan od nacina kao biti upadljiv

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Sepra
    Slike su ti iz 5.10.2001. A nje li stanje S16 trenurno malo drugačije? Nisu li slike malo sada ipak različite?

    Jesi skrpao auto? Koliki je bio ceh?

Slične teme

  1. Auto CAD
    By TiNy in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-11-2004, 15:43
  2. Auto do 5000€
    By Muki in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 11-08-2004, 18:30
  3. Auto mi je u k......
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-01-2003, 21:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •