Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Je li bolji privatnik ili .....???

  1. #1
    Nadia
    Guest
    Evo moj primjer...
    Imam opel astru. Crko mi je auto. Gdje da ga odvedem na popravak? Kod obližnjeg servisera u kvartu ili originalnog opel servisa??
    Sve ima svoju dobru i lošu stranu. Molim vas da mi pomognete u odluci!
    Inzistiram na kvaliteti i niskoj cijeni, te... po mogućnosti da automobil bude što prije popravljen!

  2. #2
    Andre
    Guest
    E draga moja,meni se cini da ti je jedini odgovor na tvoje pitanje POZNANIK(prijatelj,ili od dobrog frenda frend)!Jer,ovlasteni je skuplji,ali takodjer nemas jamstvo da ce sve proc kako bi trebalo,zbog slamperaja,neodgovornog odnosa prema poslu,neargumentirane napuhanosti i sl.Ali uglavnom bi trebali imati vise znanja za rijesavanje odredjenih problema(jer bi ih zastupnik trebao skolovati tj.doskolovati na razlicitim tecajevima u inozemstvu,barem tako mislim).To uglavnom izostaje kod lokalnih servisera,pa ti preporucujem,ako znas da lokalni dobro radi,odi kod njega,pa ga pitaj sto nevalja,te ga probaj sama jos jednom procijenit(servisera)!Ako ti kaze da ga moze popravit...
    Ak jos uvijek se neckas dal je on sposoban to popravit te diagnosticirat problem,odi kod ovlastenog na dijagnozu pa ces odmah vidjet dal je od lokalnog dobra tj.dal te netko mulja(lako moguce).Ako se poklapaju obje diagnoze,neka to napravi lokalni(jer je jeftinije,a usput si provjerila dal te netko htio oderat!100-200kn za diagnozu kod ovlastenog servisera tada nebi trebalo biti puno,naravno misleci koliko bi bilo da su ti nabrojali pokvarene stvari koje su mozda i ispravne!Eto,nadam se da nije odgovor stigao prekasno.
    E,i javi sta se desilo
    PS.idi sa deckom ili frendom kod servisera,mozes smanjit vjerovatnost(ako postoji) da te oderu,pozdrav

  3. #3
    zestoko
    Guest
    Ja bi te prvi odero. naslijepo...

  4. #4
    Nadia
    Guest
    Išla sam kod privatnika!
    Frendov stari ima svoj servis!
    Bila sam sigurna da me neće prevariti, a još sam dobila popust!!!
    Hvala!!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •