Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: J**o ti ovako prvenstvo

  1. #1
    Zidane
    Guest
    Ukratko, ×××× ti ovako prvenstvo, kad ne mozes kao covjek sjesti u 8 ili 9 gledati utakmice, cugati (nema Argentine, Francuske) sta treba da gledam Esmeralde po terenu i to u 9 ujutro ili 1 popodne...nek ide sve u pm.

  2. #2
    M_7
    Guest
    ne znam sta da kazem, ali zasto tolko nogometa na ovom forumu... ??????????

  3. #3
    rapajic
    Guest
    eto decki,to je bilo to

  4. #4
    Curik
    Guest
    Nevjerovatno ali nakon onako "uspjesne" pobjede nad Italijom da sad izgube....



    Mora da je opet vlaga u pitanju!

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Ja sam siguran da bi mi s foruma uključujući sve netrpeljivosti bolje odigrali. Barem bi se više trudili. Ali neka, drago mi je bar kaj sada neće dobiti pare za prolazak u osminu! MOŽDA se ti novci pametnije iskoriste, eventualno u zakladu "dajmo im da trče"!!!

  6. #6
    INTCP
    Guest
    Forza Italia

  7. #7
    to sam ja cirohito
    Guest
    Sudac je kriv za sve, da, da, su-dac.

    Pomalo i vlaga........

  8. #8
    Calibra Zender
    Guest
    Ma trebao nas je još sudac oderati na tekmi s Italijom i priznati regularne talijanske golove i tu bi bio kraj priče. Nema se za čime žaliti jer nemamo kvalitetu za drugi krug.
    "Nigdar z kuruznice štila za motiku!"

    Kakva bi to bila šteta da smo pobijedili Ekvador i sto puta bolja momčad Italije išla bi doma. Sva sreća da nemamo pojma.


    Svi se samo bunimo na nešto, suce, vlaga, temperatura, a nitko da se sjeti kako su nas prije mazili. Dakle,

    1.kvalifikacije za France '98, uzvratna tekma dodatnih kvalifikacija s Ukrajinom. Ukrajina vodi 1:0 i anulirala je prednost iz Zagreba i vuče brzu kontru i zabija regularan gol, ali ništa. Sudac sudi nepostojeće zaleđe (sve ste to mogli ponovno vidjeti u reprizi ovih antologijskih utakmica). Tu bi bio kraj priče za France '98 jer smo igrali ko babe u Ukrajini i nema šanse da bi uopće prošli Ukraince i išli u Francusku.

    2.France '98, tekma s Rumunjima. Asanović pada u 16-tercu ko da ga je šmajserom netko pokosio i eto penala iz kojeg postižemo jedini gol za prolaz u slijedeći krug. A penal nije postojao, Asanović je odglumio u stilu najboljeg filmskog glumca.

    I sad šlag za kraj, tekma s Italijom prije par dana. Ponište im barem 1 regularan gol, ako je uopće i jedan bio neregularan. Katastrofa. Nama tamo nije mjesto. Kvalificirali smo se na jedvite jade i to je naša realnost i maksimum!

  9. #9
    alfist_zg
    Guest
    zato nas calibra sve pamti..slazem se calibra.
    ali meni se ni talijani ne svidaju...igraju malo papanski.
    sad navijam za brazilce---> samba do brasil FUDBAL )

  10. #10
    q10
    Guest
    ××××te na ovu sam tekmu skoro suze ronio ali ××××ga bili su bolji svaka čast

  11. #11
    okac
    Guest
    kako su igrali daleko su dogurali! Svu su sreću ispucali još sa Italijom. Njima je tak svejedno, lova je u džepu. Da li je netko primjetio Olića?

  12. #12
    zonta
    Guest
    Imaš ti pravo Zenderu, ali ja svejedno ne mogu prežaliti što su nas Francuzi izbacili iz finala ’98, to je trebalo biti naše prvenstvo, oni nisu bili ništa bolji.
    ×××× ga, ali nema veze, bar smo se jedanput proveselili…..

  13. #13
    Calibra Zender
    Guest
    Proklet da je Thuram, Bobanovo driblanje na 20-tak metara od našeg gola i neka su prokleta ta prva dva gola koja je u životu Thuram zabio za francusku repku. A možda su mu to i jedina. Brazil bi bio pao, prokleta šteta. Samo je bilo pitanje tko će doći u finale i nokautirati grogiranog Brazila ko Lewis Tysona!

  14. #14
    mara
    Guest
    ma dajte decki pa i englezima i ircima i svabama i svima iz europe je bila vlaga pa su trcali i borili se. a ne ona tekma protiv meksika.pa onaj se stadion trebao nazvati SETALISTE DAVORA SUKERA I ROBERTA PROSINECKOG.
    ovi nasi uopce ne trce!
    i nismo zasluzili da idemo dalje!mi smo natprosjecno limitirana momcad.nama treba neki svabski ili talijanski izbornik koji ce nas nauciti trcati i boriti se,a ne samo da se preseravaju po terenu i bas ih briga jel gube ili dobivaju

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    Mara, kako to misliš "MI"?

    Pa "VI" niste niti bili na prvenstvu, a "MI" smo se malo obrukali! )

  16. #16
    Calibra Zender
    Guest


    Ludo, ne?

    Jel netko primjetio naše navijače na tekmi s Italijom (ako se ne varam) kako stoje na tribini, isto tako svaki drže po slovo i piše doslovno:"I mi bi jebali"!

    Bilo je u kadru par sekundi. Ima tko snimku pa da provjeri? 100% sam vidio dobro!

  17. #17
    Cirolito
    Guest
    Izgleda da Hrvatska nije ispala, ima jos sansi. Igra se u barazu na Plesu, Hrvatska - Argentina (na male)he, he,he

    Naprijed Turska, ole ole ole

  18. #18
    zonta
    Guest
    Jeste vidjeli šta su napravili Portugalcima ? Ma sramota, dva isključena bez veze, samo da bi domaći išli dalje. Katastrofa. Ali nema veze, sjebat ih već digići.
    Forza Italia, forza Alfa, dosta je više tih žuća (u svakom pogledu).

  19. #19
    mara
    Guest
    kao sto rekoh to je hrvatsko bosanska repke pa zato kazem MI.puno internacionalaca iz bosne ) ) )

  20. #20
    laka
    Guest
    samo naprijed
    http://www.mzt.hr/mzt/hrv/djelatnosti/medjunar/bilatera/turska/turkey.gif

  21. #21
    laka
    Guest
    http://www.mzt.hr/mzt/hrv/djelatnosti/medjunar/bilatera/turska/turkey.gif

  22. #22
    Šuker
    Guest
    Ma ×××× vas taj dosadan nogomet.

  23. #23
    zonta
    Guest
    Za koga sad navijati kad nema Talijana ???


    .....i hoće neko stati na kraj žutima

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Ovo svj. prvenstvo je fijasko za suce; kako linijske, tako i glavne.

  25. #25
    mytbyte
    Guest
    Ma kakav fijasko: svi se izvlace da ih je sudac za×××× jer bi inace, kao, pobijedili! Ma nemoj, da si davao golove kad je trebalo, a ne igrao ko pickica (mislim protom na Talijane i nase) ne bi izgubio od Ekvadora ili Koreje. Suci grijese, pogotovo pod pritiskom kao sto je svjetsko prvenstvo, ali oni ne odlucuju utakmice. Mada bi svi mi htjeli da je tako pa da se mukte izvucemo.

Slične teme

  1. Svjetsko nogometno prvenstvo - KLADIONICA
    By Jozo Mirkić in forum Nogomet
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 04-04-2005, 13:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •