Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: trazi se....

  1. #1
    bruno
    Guest
    evo kao sta naslov kaze trazim pouzdanoga majstora koji bi mi skinuo kilometre na autu,ali da ne za×××× cijelu stvar,a inace se radi o alfi 155 2.5 TD

  2. #2
    q10
    Guest
    kao da ti alfa ima previše kilometara a na njoj se ne vidi ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )))))))))))))))))))))

  3. #3
    cuore sportivo
    Guest
    svaka ×××××× ti to zna skinut,oces digitalne ili analogne.ma digitalne je cak i lakse,upises u komp koje km zelis i to ti izbaci ma auto,5 minuta posla,neznam od kuda si,pa ti neznam dje poslat

  4. #4
    ZAKON
    Guest
    To je kažnjivo po zakonu! A poslije će kupac pričat kako mu je Alfa umrla sa 100tkm, a ti si skinuo bar još toliko ili duplo! SVI ĆETE BITI UHAPŠENI!

  5. #5
    bruno
    Guest
    pa mozda je kaznjivo,ali necu pred policijom skidat,a to je istina sta se skine na autima po 200 000km i poslje neko kaze da ne valja auto a ima "samo" 100 000km,ali moramo utopit auto za bolju lovu pa me lagano zaboli

  6. #6
    znalac
    Guest
    brunota su uhapsili

  7. #7
    S V T
    Guest
    kažnjivo?? ) ) da mi je samo znati po kojem zakonu, boli nekog pimpač šta ja radim s autom! bitno da je teh. ispravan a za km te nitko ne pita!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  8. #8
    govno
    Guest
    SVT, itekako je kažnjivo. I iskreno rečeno da saznam da mi je tip podvalio auto sa smanjenom kilometražom, glavu bi mu smrvio.

  9. #9
    Kas
    Guest
    Zna ti Girrari. Pokušaj od njega doznazi.

Slične teme

  1. tojesigura.com trazi pomoc!
    By tojesigura.com in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-09-2002, 03:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •