Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 32 od 32

Tema: seat ibiza nova

  1. #26
    Jam on it
    Guest
    Pročitaj na "Rang lista". Čovjek veli da mu treba nova iz Hrvatske... ×××× ga... takav je... maže, pa vozi... mislim da je tak jednom rekao...

  2. #27
    Girrari
    Guest
    Ma naj se bedirati. I 2.0 TS je sasvim OK i više od toga. 150 KS i 8.5 do stotke su odlični podaci. Još kad je malo ajnfaraš, pa ti Bullit složi neki čip i nema ti kraja.

    Jest da je turbak ludnica, ali i ovo je mrak. Ja se ne bi dvoumio ni sekunde, pogotovo kad je već ponuda dobra!

  3. #28
    bullit
    Guest
    Istina da ne grize ni blizu ko turbakica, ali za sminku bu OK, s tim da je ova stvarno najljepsa koju sam vidio. I jos cemo je malo zbigecati, i super. A deal je ionak vec pao.

  4. #29
    Sead Ibica
    Guest
    Ibiza ruleZ

  5. #30
    GO
    Guest
    Stari moj ko kupuje taj auto sigurno ne razmislja o potrosnji i o isplativosti ,gusti su gusti

  6. #31
    _Stevo
    Guest
    e ljudi jucer sam prvi put vidio novu ibizu sa petora vrata i ucinilo mi se ko da je oklopno vozilo proslo. jos je prednji kraj ok ali bocni prozor na straznjim vratima je tak mali, ko one rupe na oklopnim vozilima. dobro aj bila je noc pa nisam dobro vidio. ali sam iso jos malo prokopat po netu i potvrdio svoju tvrdnju. vidjet cu jos kad ju vidim po danu.
    P.S. ×××× ja tu sportivu sa motorom od 60 ks

  7. #32
    Calibra Zender
    Guest
    go
    Za gušte se kupuje benzinac, a ne smrdljivi dizel. Dizel se kupuje da se prišpara, a ako još k tome i dobro potegne onda je to plus više. Ali i dalje benzin vlada!

Slične teme

  1. nova seat ibiza??
    By INTERCOOLER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 30-11-2004, 16:56
  2. seat ibiza 1.4 16V
    By znatiželjni in forum Auto servisi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 23-04-2003, 22:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •