Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: seat ibiza nova

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    594krešoah
    Guest
    hvala svima na savjetu.ima zanimljivih prijedloga.najbliže sam seat ibizi.ima li netko iskustva sa seatom,mislim da automobil od 3,95 m dužine sa osnovnim paketom opreme nudi poštenu cijenu,servo, el.podizači,daljinsko centralno zaključevanje,volan podesiv po visini, djeljiva zadnja klupa...i još par nebitnih stvari.sve to za 77000 kuna.koliko je seat kvalitetan, udoban i slično.što se tiče dizajna mislim da je super jedino kokpit zaostaje zbog jeftine plastike.ima li netko savjet za mene, iako ću u kupovinu krenuti krajem godine nadam se.pozdrav svima i unaprijed hvala.

  2. #2
    seyzmo
    Guest
    Ne znam bas za osnovnu verziju... ali ti mogu sigurno reci da je TDI 130 KS mraaaaaaaaaaaaaaaaaak. Svija asfalt pod sobom...(310 NM na 1900 okretaja !!! ). Jos uz to i odlicno lezi (puno bolje od Pola, Punta, Fabie, Clia i sl.). Definitivno odi na probnu voznju sa vise razlicitih motora (male nominalne razlike u snazi mogu znaciti veliki dobitak (ili gubitak) u brzini)

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    hmm.. hahaha...dada... ima test te Ibize TDI od 130 KS u novom Auto Klubu... pogledajte rubriku cijena... hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha....
    obožavam likove koji kupe tako mali auto za neznam kolko je 18-19 000 € i onda ×××× da troši samo 5 litara... hahahaha... kao ušparali su na bengi... ko zna možda rade milijon kilometara godišnje pa se isplati?

  4. #4
    Luks
    Guest
    Definitivno kupi IBIZU , ja cu vjerovatno uzeti ovu sa 130 KS , 6 brzina , pa to je moj auto snova , samo jos uvijek skupljam , pare jedan dio na kredit , ostalo gotovina , citao sam test u auto klubu , sve je super ali ne moze trositi 5 ili 6 litara ako je ganjas , ako si na svakom semaforu prvi i jos prestizes jadne benzince po gradu, ali auto je super i cim prije cu ga naruciti , zna li neko rok isporuke , cuo sam da su na IBIZU tako navalili da je rok isporuke oko 3 mjeseca.

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ok, Ok vidim da ste navalili... nego koji je skuplji? TDI 130 ili Cupra?

  6. #6
    VR6
    Guest
    Nova Cupra jos nije izasla, sada je top model TDI 130 KS. Cuo sam neke najave, da bi Cupra mogla imati motor od 225 KS i pogon na sva 4. Ako tako bude, to ce biti najaci auto u klasi, vjerovatno i najbrzi.

Slične teme

  1. nova seat ibiza??
    By INTERCOOLER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 30-11-2004, 16:56
  2. seat ibiza 1.4 16V
    By znatiželjni in forum Auto servisi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 23-04-2003, 22:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •