Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Spaljeni Hard

  1. #1
    Lelsy
    Guest
    Kako i ako se moze kako ? da spasim podatke sa spaljenog HDD-a.
    Ubio ga grom..

  2. #2
    FANCY
    Guest
    Hahaha ovo je COOL. Za ovo nemam odgvor ) ) ) .
    Hehehe negdje sam čitao da je i to moguće ali ipak mislim da ti nisi FBI ili CIA heheheee ) i nemaš baš te financiske mogućnosti.
    Mislim tj neću da mislim da nije moguće ali opet tko zna dali je oštećena magnetna šajba ili elektronika itddd ,ako je šajba nema podataka zaboravi ih.Ali najbolje je pomoli se za tim hardom i onda odvijač u ruke i rastavi ga pa malo prouči što ima unutra, nemoj ga samo bacit u smeće.

  3. #3
    Der Sturmer
    Guest
    E ak je neki od starijih HD-a i naravno ak nije osla ploca vec elektronika ima malih sansi za spas..Nabavi hard koji radi istog proizvođaća i skini elektroniku te stavi na ovaj...sanse su male i ak nisi spretan uj..bat ces oba harda pa pazi!!!Meni je uspjelo na Westren digitalu od 10GB..isto grom,sam sam imo doma isti hard pa zamjenio plocice(elektroniku) i radilo je...SRETNO(trebat ce ti)HEHE

  4. #4
    Grga
    Guest
    postoji jedna mogucnost pa ako uspije uspije
    stavi hard u neki komp sa win XP i pokusaj ga pokrenut kao sporedni disc mozda ti uspije da spasis neke podatke MOZDA <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  5. #5
    McKrckan
    Guest
    Imas posebne strucnjake za to, ako se ne vrama naplacuje se 10 eura po GB

  6. #6
    |)@X
    Guest
    boze moj. zasto to radis?

  7. #7
    BenGAMES
    Guest
    Pa šta ako je Krckan pokrenuo i ovu, ipak je ovaj Sturmer prvi pokrenuo nakon skoro 2. godine!

  8. #8
    |)@X
    Guest
    da al ovaj je pokrenuo opet poslije godinu dana, povijest se ponavlja?

  9. #9
    loccosheff
    Guest
    zanimljivo ali je problem sa mijenjanjem elektronike na hard taj da postoje tri klase od četri razna proizvođača koji se rotiraju kod sastavljanja u raznim tvornicama a koji je to proizvođač je sakriveno u seriskom broju tako da ti je to lutrija.barem sam tako ka čuo ti pokušaj.

  10. #10
    |)@X
    Guest
    dobro loccosheff nemoj sad i ti ta ×××××× otvarat.

Slične teme

  1. Hard
    By akira in forum Hardware
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-08-2005, 20:48
  2. Hard & Heavy
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-10-2002, 14:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •