Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: octavia sdi

  1. #1
    octavia men
    Guest
    evo javljam se s jednim problemom,naime prije dva mjeseca kupio sam, octaviu sdi s 68ks,i problem je u tome sta mi auto ni kurca ne vuce,prva,duga,treca...nikad do stotke,sta napravit,ima sanse sta pojacat,zalim dan kad sam kupio i nisam mogao dati koji novcic vise i uzeti onu od 90ks,jos jednom napominjem auto je doslovno mrtav pri ubrzanjima,sta da radim??

  2. #2
    spenser
    Guest
    e prika moj stvarno mi te je zao koji si auto kupio,nema ti tu pomoči nego polit to benzinom i zapali tu sramotu od auta dok niko ne vidi,jedino sta vrijedi od octavie su one RS ,pa di ti je pamet uzimat tako slabu masinu,sta nisi isprobo prije negon kupio

  3. #3
    doc
    Guest
    mrtav je preblaga rijec. do 100 imas oko 18s, ali zato do 120 imas oko 35 sekundi. Za utjehu ti jedino moze biti da ni golfovoi sdi nisu nista brzi

  4. #4
    rale
    Guest
    nisam ni znao da postoji sdi,mislio sam da je najslabija 90 ks(osim one 1.4 od 60 ks,sad ima 75)

    ali nemojte covjeku sol na ranu,treba mu pomoc

    mislim da ti je najlakse prodat(za sdi kod nas uvijek ima kupaca) i kupit nesto jace.nisam bas siguran da se ta masina moze nabrijat

  5. #5
    VR6
    Guest
    Pricekaj da se razradi, ali ni to nece nesto puno poboljsati performanse, ali ce kod tebe mozda poboljsati, jel ces se navici na auto...

    Inace, taj SDI izgleda nekakav trom ne znam zasto, Golf 4 za razliku od mog dizela, od kojeg ima 4 KS vise, ide slabije kao da je moj jaci kojih 20-ak KS, a i moj je dosta tisi, samo valjda taj SDI trosi oko 1-2l manje na 100 km, pa mu je tu prednost.

    Ne znam samo zasto je osjecaj toliko slabiji kod SDI-a.

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    možda zato što ima 200 kila više od trojke... )

  7. #7
    bullit
    Guest
    Zao mi je sto to moram reci, ali nema ti pomoci. Filter i takve sitnice bi ti pomogle nesto malo, ali zanemarivo. Najbolje da je prodas ili zamijenis dok je jos friska za TDI-ja, pa mi se javi ak ti to ne bude dosta da rijesimo i taj problem.

  8. #8
    octavia men
    Guest
    ljudi stvar je riješena,auto je zamjenjen za peugeot 307 HDI uz moju malo nadoplatu,i sad se osjecam ko u raketi naspram onome,dosla bi me ista nadoplata kao za skodu tdi 90 pa mi se cini da je pezo bolji,hvala svima

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    Daleko bolji!
    Dobar potez-bijeg od loše Čehinje!

  10. #10
    bullit
    Guest
    Dobar potez. Kad ti i to postane premalo, javi. Vidjet ces sta se jos skriva u tvom tutacu, a da ni ne znas...

  11. #11
    M_7
    Guest
    bullit jel mozes navest kolko bi kostalo lagano dotjerivanje passata 1.9 tdi sa 110 konja. mislim na pojacavanje motora da se malo orijentiram sa cijenama. ili ak neces iznosit na forumu evo ti moj mail pa da se cujemo. ivan.vukovic6@zg.hinet.hr -hvala unaprijed

  12. #12
    doc
    Guest
    bolji poso nisi mogo napravit. Nemoj ga samo zajebat nekim chipovima. A zaboarvimo sam ti dati jedan savjet za octaviu. Citao sam negdje ne ovom forumu da ako na golf s tim motorm stavis gume 205 sirinie, da onda bolje ide!

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Dottore, ne znam zakaj si toliko protiv čipova. Da li je to na temelju iskustva, ili?
    Da imam turbodizel sigurno bi si puknuo čip. To ne znaći da auto moraš stalno tjerati do ibera, no lijepo je znati da imaš snagu na raspolaganju kada ti zatreba.

  14. #14
    doc
    Guest
    Girrari, nemam iskustva s time jer me ne zanimaju takve gluposti. Kupi jaci auto i gotvo, a ne chipovi. Ne volim takve prerade. Nije stvar samo u motoru. Na jacim autima je sve drugacije. A ako mislis auto povecevat za nekih 10, 15 %, to je onda ××××× od tuninga

  15. #15
    bullit
    Guest
    Eto, sta sad opet reci? Nadje se jedan pametan, koji nije probao, ali zna da ne valja. Sta reci takvom liku? To su entuzijasti, nema sta.A onaj forum o chip tuningu, ocito ili ne cita ili ne shvaca.Treceg nema...

  16. #16
    dragstar
    Guest
    Cuj, bullit, daj napisi na moj mail(parketmajstor@hi.hinet.hr)sta imas za Seata toleda TDI 90 ks iz 1997.Hvala!

  17. #17
    doc
    Guest
    bulite, ne citam ono sta me na zanima, pa tako i ne citam tvoje nebuloze i chipovima. Malo se previse reklamiras. Cim neko spomene turbo dizel, odmah nek se tebi obrati da mu ga pojacas... Nije ti ovo plavi oglasnik, iako sam siguran da i tamo imas neki oglas

  18. #18
    bullit
    Guest
    Doc, sad kad su Calibra i Anti... prestali, sad si se ti nasao. Kazes da te to uopce ne znaima, onda koji ××××× se uopce bunis. Na kraju, it's a free country, ja nikoga na nista ne silim. Ako ljude zanima, javit ce se, ako ne, bar imaju minimum pristojnosti da ne ×××× po necemu sto ne razumiju.

  19. #19
    M_7
    Guest
    bullit nadam se da si dobio moj mail nesto mi nije u redu pa ak nisi reci da ti ga ponovo posaljem... hvala

  20. #20
    bullit
    Guest
    M_7, dobio i odgovorio.

  21. #21
    doc
    Guest
    bulite, ma uredu je

  22. #22
    znalac
    Guest
    od kad sam prodao golfa sdi osječam se kao drugi čovjek,ali sad imam pilu,ali više je na servisu nego u mojoj garži,ali ××××ga valjda sam baksuz

  23. #23
    cuore sportivo
    Guest
    o cemu je riječ???

  24. #24
    cuore primitivo
    Guest
    jos pitas o cemu?pa zna se,o talijanskoj krami koja te nakon dvije godine vlasnistva kosta kao BMW M-5,ne ide ni kurca,a ne stignes preci ni 50 000 km jer stalno visis po servisima,a love za cugu nemas da skratis vrijeme dok cekas da ti pilu po stoti put dovedu u vozno stanje

  25. #25
    cuore primitivo
    Guest
    a ti si pravi znalac nema sta.nisi "bolje"mogao izabrati.pa te se krame samo dusmaninu mogu pozeljeti.mijenjaj nick pod hitno )

Slične teme

  1. octavia rs
    By ali g in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-10-2004, 23:14
  2. Škoda octavia 1.9 Tdi
    By alien5 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-01-2004, 17:16
  3. Jučer mi je stigla octavia
    By Cheers in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 129
    Posljednji post: 04-01-2003, 16:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •