Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: okupljanje na micevcu

  1. #1
    Stevo_
    Guest
    dajte napisite nekaj o susretu, stavite neke slike. vidim da jos niko nije nis napiso nit ima kakvi slika. ima nas koji nismo mogli doc ( ××××× im mater mutavu kad mi skolu metnu u subotu).

  2. #2
    alfa099
    Guest
    Mislim da više neću ići na okupljanja koja organizira Vidiauto.com. Jako loše, jaaako loše! 3 kruga po stazi, i to je sve, gdje je cuga? Do prve birtije je bilo 4 km, moje slobodno poslijepodne je upropašteno. Hvala svima kaj su došli, nadam se da vam se sviđa GTA, da je bilo više volje vidiauta, netko bi ju i provozao...
    Ne znam, mene više ne zanima...

  3. #3
    EasyRide
    Guest
    Tko je dovezo GTA? nisam bio pa...

  4. #4
    schumi
    Guest
    E oa kume za to se marka iz škole. ) vozili smo čak i kartinge i bilo je ok.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Videl sam Alfa×××, da si brzo otišel.
    Ima u tome kaj veliš nešto istine tj. mogla se organizirati barem neka cuga, ali ×××× ga, love je malo i bez sponzora bolja organizacije jednostavno nije moguča. Barem smo dobili majce.

    Osobno mi je bilo odlično. Cilj je ionako bio okupiti ljude koji dijele istu fascinaciju automobilima. Napričali smo se, izmjenili iskustva, malo se provozali po stazi autom i/ili kartingom. Poslije smo 600, Schumi i ja otišli u legendarnu birtiju na Velesajmu, poprište pionirskog okupljanja.
    Žal mi je samo kaj iz prve postave nije bilo alfista_zg i Sepre.
    Večina kaj nije došla su papci (dobro ima onih kaj možda fakat nisu mogli) jer se znalo previše unaprijed da se nije mogla markirat škola, posel... Nek vam bude žao!!!

    Vijest o okupljanju biti će u ponedjeljak, a slike vjerojatno u utorak.

  6. #6
    Stevo_
    Guest
    girarri vjeruj mi nije mi bilo do markanja bas, i ovak sam dobil ukor jos da je iso m_7 bilo bi bolje ali ni on nije mogo ic zbog skole, tak da ono. valjda ce bit jos koje okupljanje sad po ljeti.
    p.s. el ce ic ko od vas na onaj street race ?

  7. #7
    alfist_zg
    Guest
    ×××××ti ×××××ti ×××××ti...
    ja sam se zajebao na najdebilniji i najbanalniji nacin...
    neznam na koju foru sam bio 100% UVJEREN da je okupljanje u 18 h a ne u 15 h.
    i lagano se spremam(iako iskreno sam mislio da mozda i necu ici jer se niko nista nije javljao ovdje po forumu u vezi toga zadnjih dana, a i ta pobjeda repke i kaos po gradu) ali sam na kraju ipak krenuo...i jos prije pokreta ,mislim si, idem vidjeti tu kartu do micevca da ne lutam, nisam nikad bio tamo...i dodem na vidiauto i pogledam da je bilo u 3...pa ×××××ti.. $&%/"%&(//($&(
    stvarno mi je zao...dosao bi samo zbog dosljednosti.
    zao mi je Girrari, ali zasto mi se nisi javio ,ja sam napisao na "novo okupljanje skvadre" temi da mi ti ili sepra ostavite mail da vam se javim da idemo zajedno, ali niko nista...
    mozda bi me onda spasili jer sam ja bio uvjeren da je u sest.
    stvarno mi je zao.svaka cast onima koji su dosli.

  8. #8
    alfist_zg
    Guest
    joj , jos je bila i GTA
    a u pm... m..m..$$&%&%$$
    pojeo bi se od muke.

  9. #9
    okac
    Guest
    meni je bilo super i bez cuge! Pa nismo došli tamo piti, a i onu alfu GTA nisu dofurali dečki iz vidiauto već neki lik iz zastupstva. Pa njemu je valjda bilo u interesu da napravi krug, dva po stazi, a čisto sumnjam da bi nama ostalima dao da njom jurimo po stazi. Bar smo se provozali u kartinzima. Alfa ×××, malo si prezahtjevan i hvala dečkima iz vidiauta na majci. Novo okupljanje nakon ljeta nebi bilo loše?

  10. #10
    600
    Guest
    Slažem se sa svima da organizacija nije bila baš na nekom nivou, ali toplo se nadam da će slijedeći susreti biti sadržajniji.
    Što se tiče dobrog provoda zbilja nema diskusije:
    1. Sjedio sam za volanom najljepšeg karavana na svijetu i slikao se s njim
    2. Porazgovarao sa zanimljivim ljudima
    3. Vidio dobre aute i njihove vozače na djelu
    4. Besplatno dobio majicu
    Sve u svemu mrak! )

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Scusa alfist, ali fakat nisam videl tvoj post na tom forumu. Da jesam sigurno bi ti se javil.
    Inaće se u potpunosti slažem sa 600.

  12. #12
    mentor
    Guest
    Ma bilo je super. Za cugu smo si sami krivi. Pošto smo se našli daleko od civilizacije trebali smo se sami dogovoriti kam ćemo poslije na piće. Nitko to nije ni spomenuo. Šteta što smo se razilazili 1 po 1, kad je većina otišla dorfmeister i ja smo malo demonstrirali zvuk mašina i naravno Bili Idola. Jedva čekam novi susret. Osobno ću se pobrinuti da nam se pridruže i neke hostese. )

  13. #13
    Girrari
    Guest
    E da, Alfist, pošalji mi svoj mail na Girrari@hotmail.com, pa ćemo izmjeniti brojeve moba, tako da slijedeći put nema zabune!

  14. #14
    dorfm
    Guest
    cini mi se da smo jos malo ukoceni, al bit ce bolje.hostese su i vise nego dobra ideja, tj. bilo bi to pravo osvjezenje.
    tko je bio prvi i s kojim autom? zbog tehnickih problema s alfonsom nisam se mogao utrkivat, ali ako ce sljedeci susret bit opet na micevcu okusat cu se sa švabom.

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest

  16. #16
    Calibra Zender
    Guest
    Gledam malo slike a prošlog i ovog okupljanja. Jel ova Alfa šestak šta spuštena u međuvremenu?

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    Ovdje djeluje dosta niža. Ili me to centrifugalna sila prevarila?

  18. #18
    law
    Guest
    FOTKE SU NA STRANICI!!!

    Ovime vas obavještavam da su sve fotke koje smo snimili na okupljanju stavljene na stranicu www.vidiauto.com. Možete ih naći pod "izdvajamo" ili na ovom linku.

    :URL=http://www.vidiauto.com/off_record/index01.php?id=forum2.php&ext=1:Galerija Mičevac:/URL:

  19. #19
    rale
    Guest
    dajte opet pojasnite ko je ko na slici.

    ko je dosao s novom primerom?jel to privatna il nekakav test auto?

  20. #20
    HF INT
    Guest
    Oho,petica je opet bila,vidim da je ovaj put oprana ili?

  21. #21
    alfist_zg
    Guest
    joj, vidim da vam je bilo dobro,zao mi je sto nisam bio.
    a ciji je seicento? bas je fora.

  22. #22
    spenser
    Guest
    zao mi sta nisam imao auto da dođem na susret,iako nisam iz zg rado bi dosao,pa bi onda pisalo koje je najbrzi krug odvozio sa svojim autom,ali sljedeci susret perem sve osim svetice zvane GTA

  23. #23
    bullit
    Guest
    Da, petica je bila puno cisca nego prosli put, i bila prilicno brza. A kad ce ta bijela integralka doci do ZG-a?

  24. #24
    mara
    Guest
    bullit sad znamo sto vozis premda nisi to htio reci.ali cestitam jer si bio 2.cija je ona alfa 155?od nekoga s foruma?tj.koga?meni je zao sto nisam bio ali nisam mogao a i neda mi se sa ovim mojim dizelasom uopce dolaziti blizu bilo kakve staze za utrku jer je to besmisleno

  25. #25
    doc
    Guest
    mara, vidis da je Alfa najbolja cak i na ovim utrkama! Gdje ti je tu BMW, hahaha

Slične teme

  1. Novo okupljanje škvadre!!!
    By law in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 27-08-2002, 20:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •