Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Toyote:Dali su tvrde poput VW u vožnji

  1. #1
    pele
    Guest
    Ili su više mekanije poput talijanskih i francuskih proizvođača?

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    meni iskustvo govori da su unatrag 7-8 godina njemački auti omekšali, a francuski otvrdnuli, tak da je danas ta razlika mala (osim izuzetaka)... tak da je Toyota sigurno tu negdje... nemaju proizvođači više tu puno šta mrdat... tržište je nemilosrdno i što boljji kompromis između udobnosti i ležanja je "must have"!

  3. #3
    Cico
    Guest
    ne vjerujem da su tvrđe,Golfovi su nenad××××vo najneudobnija njemačka auta.Eto,npr.moj pašo je ispišao bubrežni kamenac koji je nosio godinama nakon vožnje od Zagreba do Makarske.I sad neka netko kaže da Golf nije ljekovit!

  4. #4
    Čale
    Guest
    Pa neznam nisam se vozio u niti jednoj Toyoti

  5. #5
    Spl...
    Guest
    Vozija san se u Toyoti Avensis Verso sa dizelom. Poprilično je tvrda. Ali ne neudobno tvrda.

  6. #6
    q10
    Guest
    ××××s japanerose, svabo je najbolji!
    Pazite sto vam ja kazem!
    Kad se budet zjebali onda cetese opameti

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Iz osobnog iskustva s novon corollom:

    nije toliko tvrda da bi bila neudobna, ali na određenim neravninama (mnogo malih, blisko postavljenih) zna protresti, nagne se nešto više u zavoju tako da dojam nije sasvim sportski i ugodna isprve ali onda ostaje u tom položaju i više nikamo ne mrda...drži cestu ko zalijepljena...sve u svemu, jako dobar kompromis između udobnog i sportskog...


  8. #8
    doc
    Guest
    ma nije ni VW tako tvrd, samo je dosta lose kvalitete pa sva plastika ubrzo cvrci pa covjek misli da je tvrd. Ko da ima drvene kotace.

  9. #9
    mytbyte
    Guest
    Doc!!!

    ) ) ) ) ) ) )

    Inače, zna li tko nešto više o plinskim amortizerima, prednosti, mane? Ima ih Corolla, a primijetio sam da dosta sportski sređenih pila (bolida) ima upravo plinske amortizere...???

  10. #10
    seyzmo
    Guest
    bilstein ?

    ring a bell ?

    imam ih na svim autima, ali ko ih misli ugraditi mora povecu sipketinu staviti medju mulde, da mu ne izbije sve skupa (da.. vidio sam to na autu.. u voznji)

  11. #11
    mytbyte
    Guest
    seyzmo,

    ???? je li to kao neki odgovor meni ili...

  12. #12
    seyzmo
    Guest
    paa...da
    ako hoces, samo izvoli, ali pazi sta radis. Ako je sve napravljeno OK, samo najbolje mogu reci.

  13. #13
    mytbyte
    Guest
    seyzmo

    corolla ima standardno ugrađene plinske amortizere, ne kanim ih sam stavljat...
    )

    zanimalo me zapravo koje su prednosti pred standardnim uljnim...brže smiruju hod opruge, izdržljiviji itd ???

Slične teme

  1. da li vam je ikad pukla guma u vožnji?
    By Đolica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 16-04-2004, 18:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •