Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: golf...citat

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    doc
    Guest
    ovo je bila jaka volja za pisanje...
    ali sta ces, zna se golf je golf

  2. #2
    VR6
    Guest
    prve se mrlje na stražnjem ispušnom loncu javljaju rano - kome ovo smeta?? Mrlja na zavrsetku auspuha, 1 cm, al to imaju vecinom svi auti...

    škripe koènice - kad auto stoji, pa prvih par kocenja, znaju malo skripati, onda je sve ok, vecinom nakon jednog kocenja to prestane

    na dizelima probleme kod pokretanja hladnog motora može izazvati pregorjeli osiguraè žarne svjeèice - ovo se moze svima desiti, meni je bilo nesto ovako, otisao jedan grijac, koji je Bosch ispod 10 DM. Grijac otisao ove godine, znaci nakon 5 godina, sto nije nikakav problem, s obzirom da nikada nisu mjenjani do sada.

    Ovo ostalo meni se nije desavalo...

  3. #3
    INTCP
    Guest
    VR6 ti si naveo tri banalnija primjera koji su toliko nevažni. A šta je s cijelim ovim poštom tu gore. Ima tu puno više toga. Ah da al auto bild nikad nije pisao o tome. A vrele gume, ne daj bože.

  4. #4
    VR6
    Guest
    Ja sam naveo ono sto se meni desavalo, ostalo od nabrojanog nista nije bilo, sad mozda na nekim drugim modelima se to desavalo, na mom nije.

  5. #5
    mara
    Guest
    a sta mislis ti idiote jedan koji si pokrenuo ovu temu da ja to ne bi mogao pronaci na internetu za bilo koji drugi auto.od fiata pa do mercedesa,kupi auto pa onda pisi o tome sto je dobar a sto los auto

  6. #6
    ?
    Guest
    Pa nađi onda.... )

  7. #7
    makedonac
    Guest
    956000 kilometara bez generalku
    to samo vw moze

Slične teme

  1. golf IV SDI
    By bare in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 26-08-2004, 15:30
  2. golf IV SDI
    By edo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-08-2004, 14:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •