Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: VW Corrado

  1. #1
    floki
    Guest
    jel ima netko kakvog iskustva s ovim autom? Ozbiljno razmisljam o kupnji, pa me zanimaju vaša mišljenja.

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Evo baš mi j drago da još nema odgovora pa da si odmah olakšam dušu.
    Riječ je o jednoj prokletoj VW-ovoj kanti pogoto kad je riječ o varijanti G-60!
    Dizajnerski totalan promašaj, kvaliteta ugradbenih materijala na nivou kakvog razguženog Wartbutga karavana, image (hvala Bogu) daleko gori čak i od mog auta, ležanje jadno ko i u svakog drugog Golfa.

    Nemam više inspiracije pa da sumiram-AUTO JE PROKLETA KANTA!

    Sretno ti bilo , ako se usosiš s tim koritom!

  3. #3
    VR6
    Guest
    Prvo ne obaziri se na Calibrine komentare, nije nikada imao taj auto. Taj auto je glavni suparnik njegovom, pa sada dize svog, kao...

    Inace, auto je ok, samo treba paziti kod modela sa G punjacem, bilo je problema, inace G punjac je sam nekako tako konstruisan da se s vremenom pomalo trosi, ali najvise se trosi u slucajevima kada se auto vozi u visokim obrtajima, to G punjac netrpi i ode brzo. Znaci, ako nadjes neki sa neispravnim, a bez puno km (do 150000 km), znaj da je taj auto vrlo brzo vozen, i ako vlasnik govori da ga mili i pazi. Inace, samo taj motor ima mane, ali ako je ok, brz je. Najslabiji motor koji se ugradjivao u Corrado je 16V sa 136 KS. Ima jos G60 - 160 KS, i Corrado VR6 - 190 KS. Corrado VR6, 0-100 km/h 6.9 sekundi, maksimalna brzina 235 km/h.



    P.S. Mislim da si nasao pogresno mjesto da pitas za kupnju nekog drugog auta ako to nije Alfa ili Opel. Bolje pretrazi net, pa vidi koliko auto ima fanova, i kakvih divljih prerada upravo Corrada ima, i sa po preko 500 KS.

  4. #4
    INTCP
    Guest
    Kakav ti je to ××××× od sportskog auta koji ne trpi visoke obrtaje. A kakav je to vr6 kojemu se raz×××× zatezač distribucije ako se također visoko vrti. Mogu shvatit da meni na miniju otiđe zatezač, al na vr6???

  5. #5
    VR6
    Guest
    Nijedan auto netrpi pretjerano, nepise koliko i pod kojim uslovima, mozda kod hladnog motora. Jer bilo koji vlasnik starta svoj G60, pa ga vjerovatno vuce i do 6500 o/min, pa ima ih i sa preko 150000 km koji nisu imali probleme sa G punjacem. Al G punjac je zato dobar, nema turbo rupu, uvjek ujednaceno vuce... A za VR6, mogao si navesti da se Golfu zna desiti da nekada pukne i guma... Vidis, nesto si zaboravio. A to sa VR6 se desavalo kod prvih verzija, do 93 godine proizvodnje.

    A vidi, nije VW jedini:

    Alfa 155 2.5 V6

    Napomenimo da su mnogi motori u automobilima Alfa Romeo stradali zbog pregrijavanja, koje je uzrokovano kontinuiranim klizanjem klinastog remena na pumpi za vodu.

    Sta je to, a??

    Ona GTA sto je na trci STC-a crknula pored staze, peace car, mozda je to bas razlog. I umjesto da rijese to, oni prodaju novo auto ljudima s tim, bas fino...

  6. #6
    Ja, Alenko
    Guest
    Nisam imao, ali sam se vozio.
    Ružan, nekvalitetan, malo mjesta, neudoban, previše troši, zastarjeli motori, nije za dulja putovanja (premalo mjesta, udobnost manja nego u golfu (da,da i to je moguće) za grad isto nije (prevelika potrošnja) neke novine navode i prosjek od preko 20 litara. Na news grupama ljudi često traže neke djelove koji prebrzo odlaze.
    Na stranicama fanova, također se traže neki rijetki dijelovi koje je nemoguće naći. (zato ima toliko stranica)

    Kažu porsche sa sirotinju, a više odgovara slogan porsche za ××××××.
    Toliko o tom focvagenovom promašaju.
    Prodaja i zadovoljstvo kupaca je bila toliko loša da nikad ni nije izašao nasljednik. Sve je ostalo na propalom pokušaju.


    Inače, ××××m, nisam nikad vozio, ali moram malo glumiti našeg voljenog VR6, sve ima svoj razlog....

  7. #7
    floki
    Guest
    auto mi se bas sviđa pa bas zbog toga razmisljam o kupnji. Od calibre je sigurno bolji jer je opel uvjek iza VW-a.
    VR6 hvala!

  8. #8
    INTCP
    Guest
    Remen pumpe za vodu, jao koji kvar. P to moraš biti svjetska budakla da ne vidiš da ti se auto pregrijava. Majmun si vr6, majmun.

  9. #9
    floki
    Guest

  10. #10
    CLIO SPORT
    Guest
    floki.....meni se prije svidjao corrado...ali sam skuzio da ga ne mozes naci a da je u barem ok stanju....brijem da su ti svi totalno razvaljeni!!!! ako bi bas kupovao corrado onda bi trazio VR6....ipak je to sestak i trpi malo vise oni turbak ili onaj 2.0!

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Ako si fan VW-a onda ga kupi. Za sve VW fanove to je klasik. Inaće, vjerujem da možeš nabaviti neki bolji auto za tu lovu.
    Iskreno pojam sportskog auta mi nikada nije bio spojiv sa "narodnim kolima", ali ×××× ga, nekom ni Alfa nije pojam za kvalitetu, pa se moja bliži 500 000 km, bez kvara na motoru.

    Ako su performanse onakve kakve je VR6 naveo i još k tome voliš VW, tada ti je taj auto pod mus. Ako ga nađeš po dobroj cijeni i u OK stanju, kupi ga i uživaj u onom što voliš.

  12. #12
    floki
    Guest
    to kontam i ja! Malo je onih u dobrom stanju, i jako često mjenjaju vlasnike.

  13. #13
    cuore sportivo
    Guest
    stari moj bjezi od tog corada sto je dalje moguce,jer ako zelis auto koji mislis vise vozit nego bit ispod njega onda si fulao model

  14. #14
    floki
    Guest
    Jasno je meni da takav auto nemogu kupiti u dobrom stanju, al bi se mogo srediti. Nisam bas VW fan, al taj auto mi je bas zapeo za oko.

  15. #15
    nemam druga posla
    Guest
    kupi Opel Mantu ili neku Alfetu u dijelovima ili citavu(isto ti ga dodje) ODUSEVICES OVAJ FORUM!

  16. #16
    Dr. Strangelove
    Guest
    jel se to meni čini ili ovaj gore Corrado na drugoj slici ima blatarice... )

  17. #17
    Haki
    Guest
    kupi corrado !!!to je moje misljenje.

  18. #18
    INTCP
    Guest
    Ne čini ti se u pravu si . Za polje idealno, samo šta vr6 žali šta nije bilo nekog dizela u njemu od tri litre i onako 150 ks, barem atmosferski.

  19. #19
    montoya
    Guest
    to je zvijer od auta! kupi ga... al probaj naci nekog dobrog, jer su ti auti razvaljeni do jaja!

  20. #20
    cosmo
    Guest
    nedaj se floki....ostani psinaaaa....

  21. #21
    DJ frenky
    Guest
    burajz taj auto ti u drugoj ide 120km/h!

  22. #22
    maali
    Guest
    auto je odličan! Imo sam ga 2 godine i bio sam super zadovoljan s njim!

  23. #23
    M_7
    Guest
    moj susjed (stevo mi je dokaz) imao je corrado g60 boja od bmw-a m3 zuta, alu -felge, stavio je pragove, auto je bio stavrno super ureden... imao je oko 160000 km kada mu je otiso kompresor, ali imao nekih koji imaju i po 300000 i voze se jos sa istim kompresorom, tak da to nije nikakav uvjet za nekupnju... auto je bio fakat super i da vec nisu tolko stari auti i da su u boljem stanju u hrvatskoj kupio bi vr6 odmah.

  24. #24
    vozio
    Guest
    Ide ko metak,nema turbo rupu.Samo pazi na kopresor prilikom kupovine.Ili kupi Calibru pa joj pokrpaj pragove i rubnjake i limar i lakirer če ti platiti pivu zbog pušione.Ili Alfu, vozit češ je dokraja života(ko hoče kupiti staru Alfu?).

  25. #25
    Diesel forever
    Guest
    Svaka ti cast "vozio" pa ovdje ipak ima i pametnih ljudi-cestitam.
    jos nesto, pardon...hladno pivo ce dobiti Opelasi

Slične teme

  1. Corrado?
    By Martymax in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-05-2004, 14:05
  2. Corrado G60
    By Koshpa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 13-04-2004, 21:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •