Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: TROČLANOJ ZAGREBAČKOJ OBITELJI 4310,59 kn/mjesecno

€€€€ - boy
    Guest
    Za špeceraj gotovo 20 posto manje nego lani
    * Troškovi koji nisu povezani s prehranom vrlo su slični prošlogodišnjima - i lani je trebalo oko 3000 kuna za stanovanje, prijevoz, higijenu, odjeću...
    Minimalni troškovi života tročlane zagrebačke obitelji manji su oko sedam posto u odnosu na lani, a špeceraj jeftiniji gotovo 20 posto. Pokazala je to Večernjakova košara, prema kojoj je za najnužnije troškove prehrane, obrazovanja i kulture, stanovanja, prijevoza, higijene i odjeće u svibnju trebalo izdvojiti 4310,59 kuna. Lani, kad je izišla posljednja košara s istim prehrambenim artiklima i ostalim mjesečnim troškovima, život u svibnju u Zagrebu je stajao oko 4600 kuna.
    Za pojeftinjenje špeceraja najzaslužnija je cijena kruha, oko kunu niža nego lani, pa je ukupna razlika za mjesec gotovo 35 kuna. Razlika u cijeni mlijeka je niža, pa je i mjesečno izdvajanje za tu neizbježnu namirnicu manje. Zagrepčani su ovog svibnja za mlijeko izdvojili petnaestak kuna manje nego prošlogodišnjeg. Cijene za svibanjsku košaru uzete su u Superkonzumima i dio njih odnosi se na posebno snižene proizvode pod njihovom robnom markom. Sljedećih mjeseci cijene za mjesečne košare uzimat ćemo u drugim trgovačkim centrima.
    Osobito je primjetna razlika u cijeni mesa. Lani je u ovo vrijeme kilogram junetine stajao 45,60, svinjetine 44 kune, a cijena piletine gotovo je istovjetna ovogodišnjoj - lani je picek bio 24,99 kuna za kilogram, a sada je 49 lipa jeftiniji u mesnici na Dolcu. Ostali troškovi koji nisu povezani s prehranom vrlo su slični prošlogodišnjima - ukupno je i lani trebalo oko 3000 kuna da bi se minimalno podmirilo stanovanje, prijevoz, higijena, odjeća te obrazovanje i kultura.

oreskovic
    Guest
    ODVRATNO!!!

Hrvatska je na ivici ambisa!

E moj Fred...
    Guest
    ...a da ne spominjem kako sam sad bjesan sto si ti uspio ubaciti tabele,a ja nisam.
    Kako ti to mozes,a ja nisam mogao kada sam objavljivao istinu o Jasenovcu i Bleiburgu i kada su tabele bas bile potrebne...?

Nego sam morao ljude zamarati nekim glupim hotmail adresama i inboxima...
    NITKO!!!Ponavljam NITKO!nije otisao da vidi...

Sramota...

fredu...fredu...
    Guest
    ...pa ti zivis u svedskoj, jednoj od najmodernijih IT-zemalja na svijetu. Stisni bre desno na misu preko tabele pa ces vidjeti da je u .JPG formatu, a to ide pod "image", dok su tabele pod EXCELOM, a to neide...
    Ko zna mozda je ono sta znas o racunalima jedva dovoljno da mozes korespondirati na ovom forumu...Bio si vrlo aktivan, lansirao si na stotine novih tema, (bezveznih), Tehnicki si uvjek pusio, ljdima si sve njihove teme nabio daleko dole, tako da su samo moje ostajale na vrhu a tvoje bezvezne sa jednom rijeci ili dvije ispod...
    Inace 12 ljudi je islo gledati tabele...ako nis znao, jedan od njih si bio i ti!

FRED, FRED....Mozda ti ipak zivis u Srbiji....

Nije...
    Guest
    nego je jedna osoba isla 12 puta gledati tabele,a ja znam i koja.
    Ta osoba je upucivala i na drugim forumima ljude da idu gledati tabele na "bleiburg1945".

E moj takozvani
    Guest
    "profesore",pa ××××× mu materina,valda se tabele mogu formatirati u koji oblik dokumenta hoces,a onda ti je potrebno samo mjesto na netu,pa ako ti je bilo toliko stalo do tabela,one su se mogle naci na vidiju,ali pretpostavljam da je to za tebe malo visa matematika?

bilo bi...
    Guest
    ...interesantno znati koja je to bila osoba. Ajde reci da ju kontaktiram... bas me zanima.

Drugo, Fred, apsolvirali smo gradju, Mi smo vas 1,5 miliona i sad u ovom ratu ti izracunaj, nije toliko bitno, a vi ste nas kod Bleiburga/krizni put jedno 300000.

A to, se sta se kokanja Hrvata tice, sigurno vise nece ponoviti. A uvjeren sam da niti mi vise necemo trebati ponavljati kokadu...(kako sam vec rekao mi kokamo "pridoslice" samo u HR.)

ENOUGH IS ENOUGH!

Sta je bilo bilo je, ponoviti se nece i gotovo! Da li se u tome slazes?

Pa da zakljucimo temu!

To je bio
    Guest
    ...Sidarta.
    On je odlazio stalno u taj inbox i kopirao za sebe te tekstove,a kako su se na nekim drugim forumima pojavljivale neke ××××××stine poput ovih o 300 000 ubijenih na bleiburgu onda je i drugima savjetovao da odu pogledat sta otprilike tamo ustvari pise.

Ja ne znam sta tamo pise jer nisam bio,ali pretpostavljam da su ××××××stine kao i ove o tvom "kokanju"...
    Bolje se pobrini ko ti "koka" zenu profesore

Ha-ha-ha-ha ) ) )

nema...
    Guest
    ..."××××××stina". To su bile ozbiljne studije...Vi nas 300 000, mi vas 1,5 miliona i OK! pet smo puta bili efikasniji! Kao i u ovom ratu, kao i nase ekonomije...sve 5 puta (najmanje)!

Da...Sida vise nema...

od prošlog petka
    Guest
    24.10.2003.

U HRVATSKOJ 10 POSTO STANOVNIŠTVA APSOLUTNO SIROMAŠNO

(Hina)

Prema nacionalnim mjerilima, odnosno pragu od oko 14.000 HRK godišnje po odrasloj osobi, u Hrvatskoj u apsolutnom siromaštvu živi 10 posto stanovništva ili oko 440.000 ljudi.U kategoriju ekstremno siromašnih ljudi, koji prema kriteriju Crvenog križa raspolažu s oko 400 HRK mjesečno po odrasloj osobi, spada oko 55.000 ljudi.Nezaposlenost je prema kriterijima Međunarodne organizacije rada (ILO) u 2002. iznosila visokih 14,8 posto, od čega su 55 posto žene. Izvješće upozorava na sve veće ukorjenjivanje siromaštva.

pa omjeri...
    Guest
    ...su prilicno "svjetski"! U USA je oko 40 miliona siromasnih - oko 14%, a po Evropi oko 10-ak posto... U Srbiji (da ali to je orijentalni dio - ISTOCNE EVROPE!) oko 50% sirotinje.... sve na 5 (pet!) sa vama... sve po pet Zeljko! Cudno, zar ne? Ali meni Zelko zvuci malo vise Hrvatski? Da nisi neki polutan koji se je okrenuo protiv PRAVE polovice? Pa zato toliko patis - nikako da dodjes k sebi - raspolovljen na pola u dusi...kompliciran si ti slucaj Zeljko...×××××, mazohist, Srbin (bar na pola-genetski?), ...

zamisli ...
    Guest
    ...Zeljko (Fredo), kako bi se u Srbiji zivjelo da svak ima 14 000 kuna (granica siromasnosti u HR!) godisnje po glavi? To ti je skoro 2000€!! WAU!!

Koliko postotaka Srba ima tako visoku placu??

...i zamisli 14,9 % nezaposlenosti... koliko je u Srbije??

Zivili!! KUC!

Hrvatska obitelj
    Guest

ucimo od Freda..
    Guest
    ...Zeljka (×××××a, polutana, mazohista...) da kad potpuno popusi i nadje se u nemogucoj situaciji, pocinje slati neke slike...kao da je to problem??

Joj jadan nas Zeljko - Fred!

kako rekoh...
    Guest
    ...Zeljko, zadnji put...ovo je 03.05.1995. Kad ste dobili po picki u Okucanima...DRASKOVICEVA ulica Zagreb!!

Dobrodosli Zeljko!!

ZAGREBAČKOJ OBITELJI
    Guest

kn/mjesecno
    Guest

Jebi ga
    Guest
    ja imam 5000 kanadskih dolara mesecno i opet nisam sasvim zadavoljan.
    A ovi u cro 400eura!!! Pa to je stvarno mizerija.

Hrvati jedu govna!
    Guest
    Zašto????

Hrvat obično jede čovječja govna zbog nepravilne prehrane.
    Stručno je objašnjenje da se radi o neuravnoteženoj prehrani, odnosno o nepravilnom odnosu između kiselih i alkalnih tvari.
    Kada Hrvat dobija u hrani puno mesa, povećava se kiselost želuca i mora si pomoći alkalnim tvarima koje pronalazi u čovječjim govnima i strvinama.
    Drugi razlog je činjenica da je Hrvat u svojoj povijesti dugo vremena bio nekakav "higijeničar" i jeo je govna, kojih u blizini čovjekovih prebivališta nije manjkalo, jer naši preci, naime, nisu imali posebnih nužnika.
    Ukoliko Hrvat jede govna zbog toga, radi se o navici od koje ga nemoramo odvikavati. Naime, poželjno je da Hrvat uz to što jede govna, da se pored toga u njima još i dobro povaljaju.
    Kada Hrvat jede čovječja govna radi neuravnotežene prehrane, možemo mu pomoći dodavanjem voća i povrća u svakodnevne obroke.
    Jede li vlastita govna, obično je to zbog pomanjkanja vitamina B kompleksa. U tom slučaju dovoljno mu je dati preparat koji sadrži B vitamine, ili pak pivski kvasac.

Hrvat u Berlinu
    Guest

59 kn
    Guest

59 kn/mjesecno
    Guest

svim ucesnicima...
    Guest
    ....foruma pa da idu gledati ulicne slike iz modrene Srbije:
    http://www.orca.org.yu
    pa poslije dodajte/galerija i onda birajte...recimo ova zadnja slika:
    http://www.orca.org.yu/Galerija/Izlozba/Foto63.jpg
    itd...koliko hocrs slika...
    Pa kome se ne gadi izvolite...

Moja najomiljenija
    Guest
    www adresa u Hrvatskoj je:

www.slobodnadalmacija.hr/osmrtnice01.asp )

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    Nas Fredo - ne samo da je ×××××, Srbin, mazohist - nego je i
    NEKROFIL!!!

Pogledajte molim vas na cemu on svrsava:

:URL=http://www.slobodnadalmacija.hr/20031207/osmrtnice01.aspsmrtnice u splitskom kraju:/URL:

Slične teme

1. PONOS ZAGREBA
    By matuš_18 in forum Nogomet
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 05-03-2008, 14:25
  2. POKOLJ OBITELJI Olujić: HOS-ovci dobili 57 god zatvora
    By Miroslav Flego in forum Politika
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-02-2008, 11:13
  3. Biščan - PONOS ZAGREBA
    By amelia in forum Nogomet
    Odgovora: 0