Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Varazdine grade gdje su ti Varazdinci ?

  1. #1
    Varazdinac
    Guest
    Dragi sugradjani te susjedi naseg grada...Ne mogu navratiti na ovaj forum a da se ne razocaram ne aktivnoscu nas Varazdinaca i oszalih iz okolice. Ne vjerujem da nas tako malo prosurfa ovim stranicama da ne mozemo iskoristiti ovo tehnicko dostignuce zvano net da se medjusobno druzimo ovdje preko tjedna a vikendom nastavimo negdje uzivo u jednom od nasih kafica...Ima li jos koga tko misli slicno kao ja ???

  2. #2
    BUBEKICA
    Guest
    Moje ime je Martina Bubek.Živim u Petrijancu,mjestu nedaleko od Varaždina.
    Imam 18 godina,visoka sam 175 cm,teška 57 kg,crna kosa,jebački pogled,dobro građena.Imam dečka,ali on je sada u vojsci.No volim veće izazove.Želim upoznati više frajera i jebača koji će me moći zadovoljiti.Volim žestok i pohotan sex.Na sve sam spremna osim pušenja,normalno uz zaštitu.Zainteresirani javite se na broj MOBITELA--×××/589×××3
    Zovite ujutro i navečer jer sam popodne u školi.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 1971
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    Nije pametno družit po kafićima uzmite si neku prostoriju i tamo se družite. Kad izađete iz gostione smrdite po dimu i ko zna što sve ne. To je moj prijedlog ako ne želite odbacite ga. Hvala unaprijed.

  4. #4
    §$$$$$
    Guest
    Varazdinci ljube cure,Varazdinke cuvaju pure i pjevaju. Ti moj muz domaj bus pure race pasel bus. ) ) ) ) )

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 1971
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    Čuj Martina ja bih ti se javio ali si predaleko, u stvari nije u tome stvar nego ne želim imati više s varaždincima posla Oprosti ako sam te uvrijedio s tim što ne želim imati neke intimne osječaje s tobom a da tik ispričam priču mislim da bi se skljokala. Marijan Pajvot

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 1971
    Postova
    6
    Rep Power
    0
    Svi ste vi varaždinci/ke isti/e i Brankica Čumbelić, Ivana Cmrečak i ostali da ne nabrajam.

  7. #7
    pohotna
    Guest
    Jesi li zainteresirana i spremna za nas dvoje (par)?

  8. #8
    TINO
    Guest
    bubekica ne laži kao prvo nemaš 18 godina nisi visoka 175 cm i nisi spremna na sve jer ideš u 7 razred

  9. #9
    zagi
    Guest
    pa evo ja sam danas otkrila ovaj forum, i nadam se češće ga posjećivati.
    Ja sam iz Varaždina..
    Druženje u kafićima?
    hmm..nije loša ideja, samo nažalost najčešće odlazim u Zagreb na forumske kave jednog drugog foruma <br><hr>i onda je svizac zamotao čokoladu u omot

  10. #10
    međimurka
    Guest
    ma svi smo mi ljudi.... bilo crni, bijeli, žuti... nsrsmčsdti.... kaj ve tulko komlicirate....

  11. #11
    Berni
    Guest
    Je kaj tulike kumliciraju nemaju nić pamenega pripovedat pa pišu bedastoće na forumu

Slične teme

  1. Skoda Fabia - gdje kupiti, gdje servisirati
    By skywalker in forum Auto servisi
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 08-07-2004, 23:01
  2. Skoda Fabia - gdje kupiti, gdje servisirati ?
    By skywalker in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-09-2003, 11:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •