Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Tema: Stilo Abarth, Corolla Sport ili Octavia RS

  1. #26
    VR6
    Guest
    Honda monovolumen, mozda malo lici, ali to je nova moda. Citao sam u dvije revije, auto blic, i vrele gume, testovi po stazi, na dvije razlicite staze radjeni, vrele gume su imale duplo vise auta od auto blica, preuzeli od auto moto sporta test, i u obadvije revije je Civic Type-R imalo vrlo dobre ocjene... Medju najboljim autima sa pogonom na prednje tockove, kad bi kupovao nesto iz te klase sprotsko, ako bi mogao to bi bio ovaj Civic sigurno. Cak i da mi se nudi Audi S3 sa 225 KS dobro bi razmislio prije kupnje.

    Calibra Zender - "Tako je Doctore, progriješih glede boje."

    Osim sto je blentav, jos i daltonista...

    E interceptor, covjek kaze:


    "Alfa 156 2.5 definitivno dere octaviu rs i Abartha, ali ih dere i u cijeni."

    to nije rekao iz iskustva, jel navodi i Abartha kojeg ne posjeduje niti je vozio, nego po performansama, jel tako stoje stvari. Ima vise KS, bolji start, sad u maksimalnoj mislim da Octavia RS ide 235 km/h, a Alfa 230 km/h, pa je tu malo sporija. Za krivine, sve je moguce, al Octavia ima u rally... dakle neprovjereno.

    Sad za Fanatik-a

    Ako oce tvoj prijatelj Stila, ja bi samo sa 3 vrata uzeo, s 5 je pomalo ruzan. Inace, ako imas Octaviu znas da je auto ok, a Stilo ima i skoro sekundu slabiji start do 100 km/h sto nije zanemarivo. Sa Octaviom RS u startu uzmes skoro sve aute do 150 KS, dok s ovim Stilom i neces. Kod tih klasicnih auta i kompakta, vecinom svi imaju start do 100 km/h, 8-9 sekudni, dok rijetko koji ima ispod onih magicnih 8 sekundi. Neizdvaja se djabe VR6 kao zvijer od auta, bas zbog onih par stotinki. Iako ovdje to nedjeluje puno, u startu npr. razlika izmedju 8.5 i 7.8 je nekih 15-ak metara, sto se primjeti...

  2. #27
    Ja, Alenko
    Guest
    VR6 ti moraš biti političar, ovakvog demagoga nisam vidio niti kod višegodišnjih pijanca u totalnom deliriju. Mesar kažeš, e nije, nego političar

  3. #28
    INTCP
    Guest
    Pa kakve veze ima rally ××××te. JHesi ti vidio kad ovjes octacie za reli. pa to nema veze s nejzinim. Šta ti misliš da alfa nije u rallyu jer ne može. alfi su uvijek prioritet bile kružne utrke, a ne rally. VW nema nigdje, baš krasno. Ako tvornica ne želi trošiti novac na rally onda ne ulazi u to natjecanje. To nije nikakvo mjerilo.

  4. #29
    Fanatik
    Guest
    VR6,
    Meni je moja octavia Rs odlična. Frendu ne treba veliki auto, a i na više ili manje stotinki do stotke ne pati. Ne ovisi sve o mašini, već i o vozaču. Da li zna izvuči iz auta najbolje ili ne. Čini mi se samo da RS manje troši od Abartha, a daje bolje ubrzanja i krajnju brzinu, barem na papiru što se Abarha tiče, jer ga još nisam isprobao. Ja sam RS natjerao do 250 km/h. Barem je tako pokazivao, ali opet di ces se tako voziti stalno ko debil. Bitno je da auto reagira kad ti je to najpotrebnije i izvučete iz potencijalnih ××××××. Kad voziš neku moćnu mašinu sigurnije se osjećaš. Sve su to odlični auti i nijanse su u pitanju. Stilo Abarth je tehnološki pravi bonbon i jedva čekam da isprobam sve ×××××rije koje ima u opremi.

  5. #30
    Jam on it
    Guest
    Dragi bosanc, VR6! VW se dokazao da radi dobre TDI motore i to im priznajem. Ali benzince napravit, tu su u ku....
    Di je sad taj VR6, pa V5, pa G60, pa sva ta ×××××× koja rikavaju na 80tkm?
    Diesel, da. Ali benzinac nikad!
    Trajnost ima je malo u bedu.

  6. #31
    Ja, Alenko
    Guest
    Tdi je pri kraju, kad tad morat će i folcvagen ići na comon rail, a onda slijedi debeli zaostatak za cijelim svijetom koji se fura već godinama na drugoj generaciji common raila...svemu kad tad dođe kraj....a mi ćemo to dočekati na noz, kao i golfa V

  7. #32
    T-IE
    Guest
    Jest da je tema iz podruma, ali kad nema pametnijih novih tema....

    Moj bi izbor bio:

    1. Toyota Corolla
    1. Škoda Octavia RS (za tu lovu odličan auto)
    .
    .
    3. Stilo Abarth (mnogi mu zamjeraju da nema ni A od Abartha i da je predhodni model bio puno bolji po tom pitanju)

  8. #33
    piquet
    Guest
    po meni se sve svodi od tri "zla" izabrati najmanje.
    1. fiat stilo (ali ako kupuješ talijana onda je alfa jedini izbor)
    2. škoda octavia - valjda neke performanse ali pošto sam imam octaviu ne vjerujem da nešto specijalno leži. moram ponovo spomenuti tvornički tuning sa željeznim šipkama u gepeku-zakon
    3. toyota corolla - kako je to odvratno bezličan auto, ako japanac onda civic type-r
    napomena: nisam vozio nijedan auto tako da je ovo gore više pjesnički

  9. #34
    Frenki
    Guest
    Kaj se mene tice, ja sam gledal, cini mi se da je na novoj TV bil test Stila Abartha, i da bas i nisu bili odusevljeni, ili je bil test u AutoBlicu, nisam siguran sad, jedno od tog dvoje je 100 %.

    I ko god ga je testiral, rekli su da opce nije tolko sport u pitanju, kolko udobnost. Ja ga nisam vozil, tak da nemrem rec, ali sjecam se dobro, da su test-vozaci rekli da je taj Stilo vise namijenjen voznji po autocesti, nego po zavojima.

    A i potrosnja mu bas nije za pohvalit. Znam da se takav auto ne kupuje zbog potrosnje, ali cini mi se da konkurentni auti sa slicnim masinama trose osjetno manje goriva.

    Skodu nebi uzeo nikako, makar je najbolji odnos ulozeno-dobiveno, svejedno to je skoda!

    A Toyotu bi mozda jos i najradije. Sigurno ce kvaliteta, pokazat se s vremenom, bit bolja od Fiata, a to kaj je dizajnom losija od Stila, to se lako nadomjesti sa par dodatnih spoilera, pragovi, branici prednji, zadnji, dobre ALU felne i tak...

Slične teme

  1. Fiat Stilo Abarth
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 03-10-2003, 02:29
  2. Stilo Abarth
    By Fanatik in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 23-09-2002, 17:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •