Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 36 od 36

Tema: Alfasud

  1. #26
    sinisa2
    Guest
    koja se to alfa 33 moze mjeriti s kockicom moja 33 sa 105 ps pusi od 318i lezanje je tak tak ,a potrosnja da ne pricam 12 l min

  2. #27
    zonta
    Guest
    Onaj R16 ima dimenzije (d*š*v) od 4230-1620-1450, pa mislim da ipak ne spada u kompaktnu klasu. Pogotovo što se u isto vrijeme proizvodio R8 koji je po dimenzijama (nepuna 4 metra) više spadao tu.

  3. #28
    INTCP log dead
    Guest
    Ohoho, pa to je više srednja klasa.

    Rekao sam alfa sud je bila prva. To što neki auto ima odsječen zadnji kraj ne znači da je kompakt.

  4. #29
    rale unlog
    Guest
    al alfa sud nema 5 vrata jer se ne otvara cijeli gepek,ko i miniju


    ne znam da li je poslje to promjenjeno kao sto je slucaj s kadettom,ne sjecam se

    inace mislim da 60-klase auta u danasnjem smislu nisu ni postojale,ali 4.2m mi je ok za kompakta,takvi su i danas

  5. #30
    rale unlog
    Guest
    inace, alfa sud mi je skroz ok auto

  6. #31
    dorfmeister
    Guest
    ja imam e30 316i 102 a brat 33 1.5 105 ks.utrkivali smo se i oprao me za duzinu i pol auta i to cijelo vrijeme do nekih 130. jedino mi se cini da malo bolje mogu krenut s bmw-om, al sam si tak s×××× kuplung. na maximalnim brzinama alfa je nevjerojatno mirna i jako dobro slusa promjene smjera dok mi bmw plese, ko neka barka. vise je slozena za starceke. alfa dobro lezi al vjerujem da bi ju nad×××× s bmwom jer sam se naucio proklizavat a to je jedina super stvar kod bmw-a i kaj je plastika cvrsta, opcenito je auto puno cvrsci. i mjenjac je sigurno duplo bolji. i kocnice su bolje. al na kraju ipak bi uzeo alfu, ljudi se cude kad cuju da cu prodat bmw-a da bi kupio alfu. trenutno trazim starog spidera pa ako netko zna nesto o uvozu, registraciji, homologaciji tog prekrasnog oldtimera nek se javi. i zanima me da li se moze uvesti cetvrta serija.
    alfisti jeste dobili videokazetu spidermana za novu godinu od kluba. na sekundu se vidi giulia coupe

  7. #32
    sinisa2
    Guest
    mjenjac ti je koma kod alfe pogotovo 2 brzina , a sta se tice kvalitete motora alfa 33 je uvijek auto za serafljenje , a servis ti moze obaviti jako malo majstora pola njih ne pozna box-era. Brzina ti je alfe cca 190

  8. #33
    sinisa 2
    Guest
    mjenjac ti je koma pogotovo 2 brzina krajnja brzina oko 190 , a servisera nema nigdje svi se boje dirat motor. A na motoru svako malo treba nekaj serafit

  9. #34
    d
    Guest
    znam otiso je sinhron na drugoj na nekih 100 tkm

  10. #35
    d
    Guest
    alfasprint iz podsuseda sarafi po mojoj

  11. #36
    Ho-Ho
    Guest
    AlfaSud je do sada najbolja Alfa Romeo! Istina bok, ne valja ništa, ali je ipak bolja od sadašnjeg alfinog dreka! Tak da znate, vi švabofili i francuzofili!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •