Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 62

Tema: clio 2.0 sport protiv golfa gti IV.

  1. #1
    Haki
    Guest
    da li clio sport 2.o moze obrijati golfa gti IV ali tunirani sa serijskim motorom 150 konja?


  2. #2
    VR6
    Guest
    Koji Golf GTI, i na koliko tuniran?? Ima Golf V5 sa 150 KS, i ima 1.8 Turbo sa 150 KS. 1.8 Turbo se moze tunirati i na 225 KS, pa tada bi bio brzi od Clia, mozda i sa motorom od 200 KS bi bio brzi.

  3. #3
    cosmo
    Guest
    Taman da je i brži od clia to bi trajalo do prvog zavoja, a iz zavoja bi izašao samo clio.

  4. #4
    M_7
    Guest
    hakki ako se usporeduje golf od 150 ks i clio od 170 ks onda clio u svakom slucaju pobjeduje... jaci motor, laksi je i puno drugih faktora. sad po tvom pitanju bas se ne moze usporediti jer si naveo tuniranog golga gti-a, a nisi naveo koja je snaga istog... a sad bas da bi golf izdrzao do prvog zavoja nije istina. pitaj hakkija vidjeli smo vlastitim ocima sta moze u strmim zavojima prilicna guzva na cesti... )a dobro nek golf dode do prvog zavoja pitanje je do kojeg ce dok clio i sta ce ostat od vozaca... vjerovatno samo uspomena na njega

  5. #5
    M_7
    Guest
    hakki ako se usporeduje golf od 150 ks i clio od 170 ks onda clio u svakom slucaju pobjeduje... jaci motor, laksi je i puno drugih faktora. sad po tvom pitanju bas se ne moze usporediti jer si naveo tuniranog golga gti-a, a nisi naveo koja je snaga istog... a sad bas da bi golf izdrzao do prvog zavoja nije istina. pitaj hakkija vidjeli smo vlastitim ocima sta moze u strmim zavojima prilicna guzva na cesti... )a dobro nek golf dode do prvog zavoja pitanje je do kojeg ce dok clio i sta ce ostat od vozaca... vjerovatno samo uspomena na njega

  6. #6
    M_7
    Guest
    jebga dvaput isto izvinjavam se na nekim greskama ubila me matematika...

  7. #7
    cosmo
    Guest
    Nateraval sam se u Golfu 4Gti 180 KS i znam kako leži. U usporedbi sa drugim autima te klase je kromanjonac, da ne govorim šta mu tek napravi manji auto u kratkim zavojima. Dobro ležanje i golf neidu u istu rečenicu osim ako je ona negativna. Pišem iz iskustva.

  8. #8
    VR6
    Guest
    Ti nisi vozio nista jace od Yuge 45.

  9. #9
    INTCP
    Guest
    Uglavnom yugo 55 u dobrom stanju odere tvoj golf, a da ne govorim o superbrzim verzijama (u usporedbi s golfom dizelom naravno) sa magičnih 65 konja.

  10. #10
    Calibra Zender
    Guest
    I gumama 205! )

  11. #11
    CLIO SPORT
    Guest
    nema sumnje.....clio ga odere i da golf ima 200 konja! pa golf ima isti motor ko i audi a6,seat ibiza ili....a to je u biti motor 1.8 iz audija a3,a4,Leona...!!!! zar ne vidite da taj motor uopce nije namijenjen ostrijoj voznji!? Motor od Clia sport je napravljen samo za Clia Sport (je da vuce korijene iz lagune i espacea,ali nema veze s tim motorom ovako tuniran) i taj savrseno podnosi svo ganjanje i max voznju! a koliko je motor tehnicki savrsen najbolje govori podatak da ga je Mecachrome(danas Renault Sport) tunirao, a i hondinu VTEC tehnologiju ima! osobno mislim da niti jedan Golf IV nema sportski motor.....i da je tu tunerima ostavljeno dosta prostora za igrat se!!!! ) ) ) ) )

  12. #12
    VR6
    Guest
    Golf 1.8 T 150 KS, 0-100 za 8.2 sekunde. Sa 200 KS bi bio brzi od tog Clia skoro sigurno. Sa 225 KS je brzi od Alfe GTA. Golf V6 4 Motion 204 KS, 7.1 do 100 km/h, max 235 km/h. Brzi od Clia dakle, uz isti start, s tim da Clio moze imati problema sa prenosenjem snage na podlogu, dok je golf 4x4.

  13. #13
    INTCP
    Guest
    Brži od alfe GTA????? Pa dobro jesi ti čovječe normalan. Golf R32 ide do sto za 6,6, a GTA za 6,3. Dali računamo da je Golf lakši.

  14. #14
    Haki
    Guest
    ja mislim da clio odere golfa gti jer znam jer imam clio 1.4 sa 75.konja clioII 1999. i znam sto moze a isto znam da clio sport odere golfa gti jer clio sport jako dobro drzi cestu ,ima bolje ubrzanje .JA SAM GOVORI O OBICNOM GTI-U .SA 150.ALI DA JE STUNIRAN CLIO GA OPET ODERE.

  15. #15
    alfa 3.???? v6
    Guest
    i prođe jedan ljepi karavan,i onda ovaj u golfu drugi dan odluci odmah prodat golfa kad vidi da je kupio kašetu od auta koja neide ni kurca,ah ta alfa

  16. #16
    M_7
    Guest
    napisao si da clio obrije tuniranog golga ali nisi naveo nista pod to TUNIRANI tak da ne znam na kakvog mislis... ak se hvalis da clio 1.4 moze puno onda se fakat nisi vozio u puno drugih auta... )

  17. #17
    VR6
    Guest
    Golf R32 ide 0-100 za 6.4 sekunde, i 245 km/h max. Ali tunirani Golf 4 1.8T (225 KS) samo prednji pogon, ide do 100 za 6.2 sekunde, i postize 250 km/h maksimalne. Ima stranica vec sam je negdje davao o tuningu, bio je Seat Leon Cupra TDI sa 195 KS, pa tamo ima i ovaj Golf sa 225 KS.

  18. #18
    CLIO SPORT
    Guest
    HAKI LEGEDNO!!!!! ja prodao Clia II 1.4 iz '99 prije skoro 2 mjeseca!!!!! ko nije vozio taj auto neka ne prica nista protiv!!! ja s tim autom bio na guzici ekipi do cca 130 konja bez beda po zavojima! i stvarno dobro lezi....ALI ne sa serijskim gumama vec sa malo sirim...ja imao yokohamu A539 185/40/14 i to je bilo prestrasno!!!! ) ) ) ) ) )

  19. #19
    lepi
    Guest
    ako znas vozit kroz zavoje ti neigra neku veliku ulogu snaga, ja sam sa tipo 1.9 td bez problema derao neku ford pumu,i ravno i zavoje,a puma neznam koliko je jaka ali ima sigurno preko 101 ks

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    VR6 mesarski Fenikse
    Ti i ridikul ovoga foruma!

  21. #21
    Stevo_
    Guest
    M_7 pa kaj ti mislis da je haki vozil puno drugih automobila? pa znas ko i ja da je vozil clia vectru i kedia . ) ) )

  22. #22
    M_7
    Guest
    a da ne smijemo zaboravit traktor i flaksericu... ) ) )

  23. #23
    M_7
    Guest
    ups s×××× sam se mislio sam na onu kosilicu na kotacima kaj sjednes i vozis se )

  24. #24
    doc
    Guest
    Golf bi bio bolji jedino ak treba prevesti veu kolicinu gnoja. za to je idealan, pogotovo gti

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Jasna stvar Dottore!
    GTI- Gnoj Tegli Idealno.

Slične teme

  1. Punto HGT ili clio sport /2.0-ček/.
    By Ing in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-10-2003, 11:18
  2. clio sport ili 206 gti
    By elia rs in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 18-11-2002, 11:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •