Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 180

Tema: Čemu alkohol?

  1. #1
    UPI
    Guest
    LJudi, zakaj pijete subotom? Ne samo subotom, već općenito, kaj će vam to?
    Tak ste jadni da se nemorete zabaviti bez pića. Onda shvatite - vi se ne zabaljate dok pijete, vi se samo OPIJATE, i ništ drugo, a to nije zabava! Mislite da je, al zapravo niste nikad iskusili zabavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    ZA UPI
    Guest
    OPET JA I NA OVOJ TVOJOJ TEMI. A GLE,IMA TI PUNO TAKVIH LJUDI,NJIMA JE NAJVAŽNIJE DA ODU U SUBOTU VAN,DA ZBARE NEKOG,DA SE NALIJU KO STOKA I ONDA OKOLO SE PRAVE VAŽNI UH KAKO SAM SE NAROLJO.. EVO KAO ŠTO VIDIŠ PO DATUMU I VREMENU I JA BI TREBALA BITI VANI ALI NISAM,JEDNOSTAVNO NE ŽELIM BTW U VRBOVCU NI NEMAS DI POŠTENO IZAC SAMO RUPA DO RUPE GUZVA I BALAVURDIJSKE GLUPOSTI. PRIJE SAM IŠLA STALNO VAN SAD SAM MALO PRESTALA DOSTA MI JE SVEGA TOGA. DANAS VIŠE NISI FACA AKO NEJDES SVAKU SUBOTU VAN I AKO SE NE NAPIJES KO KRAVA, MA KATASTROFA,DANAS SE LJUDI GLEDAJU KROZ PARE,ODJEĆU,MODERNE STVARI,ZABORAVLJA SE NA STVARI KOJE IMAJU NAJVECU VRIJEDNOST A TO JE POSTENJE I SKROMNOST,ODNOSNO UMJERENOST.

  3. #3
    665.99
    Guest
    upi, ohladi živce ovaj svijet je već davno otišo k vragu... živciranjem neš niš postić

  4. #4
    12345
    Guest
    E ko si ti UPI? Nemogu vjerovat da se neka osoba u toliko stvari slaže samnom. Fkt su ti super teme... Već sam komentirala ono o barenju...Ja uopće ne idem van, ne privlači me takva vrsta "zabave". Da budem iskrena, radije ću otić spavat u devet,ili gledat doma TV, nego negdje bit u nekoj birtiji i tam gledat ljude kak se opijaju...i gušit se u dimu. Ali istina, ništa ti tu ne možeš promijenit. Pogotovo ne u Vrbovcu jer tu ljudi ne znaju za bolje. Pozz

  5. #5
    alcohol
    Guest
    ja znam da alkohol škodi,
    al utjehe nema u vodi...
    a kaj bumo radili kad smo vani????

  6. #6
    ma vidi ti nje....
    Guest
    kaj ti UPI kopiraš teme sa nezavisnog foruma, anti alkoholne policije?

  7. #7
    no alcohol
    Guest
    kad ste toliko neobrazovani: 1. alkohol dovodi do ciroze jetre. 2. reovitim konzumiranjem alkohola 2 mjeseca postajete ovisni o njemu 3. onaj tko pije alkohol, kad se narolja, ne zna za sebe, a takav nije bogme privlačan curama i nije cool. 4. za alcohola: zašto ti treba utjeha u alkoholu? zar nemaš prijatelje? i pazi pitanja: kaj bum radili vani? kaj je zabava napijat se okolo po birtijama, slušat cajke koje su sve na istu foru( dečka ostavila cura, on je ljut, najradije bi ubil ovog drugog ili curu ostavi dečko, ona poručuje drugoj da ga ova već iskoristila.....), onda se navečer zbljuvat, ujutro ne znaš za sebe, takav odbauljaš u školu ili na posao....TO ZABAVA?!?!? za mene zabava je kad se družiš sa svojim frendovima uz coca colu, fantu, sprite a ne da sa 16 godina znaš sve moguće kombinacije alkohola i koje su najbolje birtije. prežalosno. znam da je vrbovec davno otišao k vragu ali ako ovu manju djecu učimo štetnosti alkohola, možda ne bude toliko posljedica.


    P.S. ŠTETNE SU I CIGARETE I DROGA!!!!!!!!!

  8. #8
    12
    Guest
    alkohol je najvaznija stvar u zivotu to vam je tako fino jako dobro je pice najvise volim žestoka pica i bambus to je jako dobro pice probajte pa cete vidit da je to nesto fino

  9. #9
    lik iz teja zovu me
    Guest
    pa cuj zakej hitler nije poubijal sve židove

  10. #10
    AHAHAHA
    Guest
    imaš samo jedan zivot...ZATO SVAKI DAN ŽIVI KAO DA TI JE POSLJEDNJI..

    ...a to kaj se vama ne sviđa alkohol,birtije,barenja budite doma,i život če kraj vas proletjeti,jer sad ove godine(14-17) su najljepše godine,i treba ih provesti na najbolji način,a ako treba i uz ALKOHOL

  11. #11
    lik
    Guest
    Alkohol sluzi tome da ružne cure ne ostanu nevine

  12. #12
    g
    Guest
    "alkohol je najvaznija stvar u zivotu to vam je tako fino jako dobro je pice najvise volim žestoka pica i bambus to je jako dobro pice probajte pa cete vidit da je to nesto fino"
    prema tvojoj inteligenciji i nicku zaljučujem da imaš 12 godina, al i da imaš 7-daj makar malo književnije piši, ili ti je to alkohol pojeo mozak. znaš, postoje i zarezi, točke, uskličnici. bravo UPI.

  13. #13
    Škorpionka
    Guest
    Ovdje se ziheh javljaju samo neke štreberčine. Uživajte u životu,jednom se živi...ali...i u alkoholu postoji granica.

  14. #14
    azz
    Guest
    ja se predobro zabavljam bez alkohola i cigareta

  15. #15
    alkohol je naaajjjjj
    Guest
    Daj mi vina da se napijem,- daj mi čašššššššuuuuuuuuuuu da je rzbijem..... jjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhuuuuuuu

  16. #16
    šanker
    Guest
    šankeru nočas budi drug cele noči piče toči i tako u krug šankeruuuuuu prijatelju moj ako je zaboravim bit ču dužnik tvoj.
    daj mi litru i vodu da se napijem kao stoka.

  17. #17
    dugave republika
    Guest
    opasan je ovaj kaj brije da ostanemo doma kad pokupi tripera ili sidu onda bu drugacije mislio ali još nisu ucili o tome nisu dosli do tog djela da mozes pokupit nesto ako mjenjas partner

  18. #18
    UPI
    Guest
    jel? ajd se onda kontroliraj pred nekom zgodnom ženskom, sa 2,5 promila u krvi, ak ti se hoće ponuditi? bi te videl kak ćeš se kontrolirati. kondomi? nebi reko - pa da onda vidimo tko će dobiti aids

    -usput : ne uči se sve u školi...

  19. #19
    UPI
    Guest
    Usput, oni koji pitaju tko sam ja:
    Sasvim pristojan srednjoškolac, umjesto da idem vanka i opijam se ko ××××××, ja sviram gitaru i to pod utjecajem moje volje, a ne, što bi neki napisali (joj sad ću ja učit gitaru svirat, pa ću bit faca) aaaaa!!!! Krivo!! Ak hoćeš ispast faca, ne hvali se da znaš svirat - samo sviraj i sviraj, da te nitko ne čuje!! Kad jednom neka privlačna cura sazna da znaš svirati - odaberi savršeno mjesto, pokaži što znaš - odsviraj neku osnovnu melodiju, zatim počni varirati, da cura zna kako trenuci s njom mijenjaju tvoje raspoloženje (to će uvidjeti kod tvoje interpretacije na gitari). I bolje je tako zadiviti curu, pa se cura (iako to poštenjak ne zahtjeva) pohvali svojim frendicama kako ima dobrog dečka, nego se napit ko stoka i zadivit cure svojim bljuvanjem il onak pijanim frazama!!!!!!!!!!!!!!!

    Super mi je što sam saznao da nisam jedini na forumu s ovakvim mišljenjem, ajde super što ima i nekih sličnih meni!

  20. #20
    UPI
    Guest
    Replika na korisnika "12345"

    E, fala lijepa! A koja je bila tema s barenjem? Daj me podsjeti, jer ne znam da ću uspijeti to naći, pošto idioti na forumu stave jednu te istu temu na barem 20 stranica!

  21. #21
    UPI
    Guest
    e, znaš kaj škorpionka?+ sad bi ti tak dokazal da ljudi koji ne piju nisu štreberčine, da mogu biti itekakve face, samo vi to ne želite shvatiti

  22. #22
    vino mi dajte
    Guest
    vino mi dajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

















































































    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee























































































    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee










    e
    e
    e
    e

    e
    e
    e
    ee

    e
    e
    ee
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    ee

    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    e
    ee

    e
    e
    e
    e
    ee
    e

    e
    ee
    e
    e
    e
    e
    e
    e

  23. #23
    ?
    Guest
    DA GA JEDANPIUT POROBAS VISE SE NEBI ODVIKNULA.....VI KOJI NE PIJETE STE RAZMAZENE PICKE....NE ZNATE SE ZAJEBAVAT...DOK STE JOS MLADI....

  24. #24
    12345
    Guest
    Ej UPI... Što se tiče teme o barenju koju sam spomenula, to je ona koju si ti pokrenuo(valjda). U koju ideš školu, u koji razred? Ja isto sviram gitaru, tj. nedavno sam počela. Ajd se javi!!

  25. #25
    volim život
    Guest
    lijepe žene pjesme narodne

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •