Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: STREET RACE 402

  1. #1
    CLIO SPORT
    Guest
    jel ide tko od vas na taj STREET RACE negdje u velikoj gorici 29.06????? s kojim autima????

  2. #2
    Spl...
    Guest
    Ja bi možda iša, ali ne znan ništa o tome. Reci nešto više ako znaš.

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    ja idem, al s biciklom... hehehe stanujem blizu pa ću skočit da vidim šta će to bit... )

  4. #4
    Stevo_
    Guest
    spl... odi na www.brzina.hr
    tam ti sve pise. imas link

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    načuo sam da će bit opakih pila... naknadno ugrađenih turbaka, možda čak i koji nitro... isplati se doć!!!

  6. #6
    jts
    Guest

  7. #7
    sepra
    Guest
    A ja sam čuo da imaju problema s organizacijom, jer nemaju registrirani auto-klub po kojim bi se mogla organizirati trka tako da je izgleda još sve u zraku. Ali ljudi se pripremaju to je istina.

  8. #8
    M_7
    Guest
    pa ici cu samo nadam se da se necu razocarat... valjda ce bit za jest i pit )

  9. #9
    HAKI
    Guest
    treba ici bit ce puno rulje.M_7 bit ce za tebe jela i pive .idemo sa clijom.najboljim autom. )

  10. #10
    slk,ali mrtav
    Guest
    nije auto za seljaka

  11. #11
    CLIO SPORT
    Guest
    ko tu ima clia???? stojim iza toga da je to najbolji auto svih vremena!!!! sa cliom II 1.4 99. napravio sam oko 125000km u 2 godine i to oko 80% tih km na 5000 okretaja mijenjao brzinu!!!!i nikada nikakvih problema,nikakav kvar!!!!i tvrdim da ce taj prec najmanje 300000km bed beda! i zato sam se opet odlucio za Clia....ovaj put 2.0!!!!! ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  12. #12
    EVO GA!
    Guest

  13. #13
    EVO GA OPET!
    Guest
    EVO GA


  14. #14
    :((((((
    Guest
    zasto nece sliku pokazat!?

  15. #15
    D
    Guest
    Klub je registriran po imenom Auto moto karting klub "GT", ukoliko se zelite uclaniti sve informacije na tel 01/3370033 ili na www.brzina.hr/streetrace,
    Broj prijavljnih vozila za utrku je zasada oko 60 podjeljenih u 7 klasa, broj prijavljenih za Tuning show je 40 u tri klase, broj prijavljenih za "db Drag" je 30 vozila

  16. #16
    Jam on it
    Guest
    Lijepi pozdrav gospon Dass! Je li gotova Cupra?

  17. #17
    bullit
    Guest
    Jel se sprema netko ozbiljno na trku? Ako treba neki tuning, neka se javi na goc355@yahoo.co.uk NEED FOR SPEED

  18. #18
    Anti-Bullit
    Guest
    ..Jer se ko sprema ozbiljno na trku sa svojim obiteljskim vozilom koje poslije utrke namjerava baciti u smeće....?

    Ako da molim obratiti se na adresi gospodina iznad i stvar rješena! )

  19. #19
    bullit
    Guest
    Uopce nemam namjeru trositi vrijeme na takve rasprave. Ljudi ugradjuju turbo punjace, nitro,water injection i sl. zbog utrke, onda ih sigurno jako brine da li ce tim autom ici na plac kao sto tvoja mama ide tvojim.

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    Bullite
    Pa upravo jesi! )

  21. #21
    Interceptor
    Guest
    Bullit imaš dobar nick. ) ) Mustang i Charger R/T ha? I naravno legenda Steve McQueen. ) ) )

  22. #22
    bullit
    Guest
    Calibra, to je bio samo mali komentar na izravnu provokaciju. Tek tolko.

    Interceptor, hvala, takodjer. BTW, vozio sam jednu Vette, koja se cuje potpuno isto kao INTCP u Mad Maxu, to trebas cuti, slagana kod Geigera, nema uopce lonce...Inace favoriziram talijane i njihov zvuk, ali ovo se mora priznati impresivno zvuci...

  23. #23
    sepra
    Guest
    Narode zanima me vaše mišljenje oko klase 2500-3000 ccm kako je najavljeno za utrku Streetrace-a u V.Gorici. Dakle turbo motori tu ne idu - oni su druga kategorija, samo atmosferci unutar navedenih kubikaža. Šta mislite koji auto tu može uzeti pobjedu? Meni za sada padaju na pamet BMW 330 i Alfa GTV 3.0 i 166 3.0.

  24. #24
    bullit
    Guest
    M3, E36, 3.0, 286 KS

  25. #25
    Calibra Zender
    Guest
    Bullite
    Nije li možda M3 E36 2.8 (a ne 3.0) 286 KS?
    Dok je 3.2 321 KS!

Slične teme

  1. 402 STREET RACE - 2004
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 502
    Posljednji post: 29-06-2004, 13:20
  2. STREET RACE (problem)
    By Organizator KT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-04-2004, 22:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •