Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: frka skini se

  1. #1
    frkafan
    Guest
    molim te pokaži mi svoje tjelo
    p.s.

  2. #2
    snjkbdzgtviueklts888
    Guest
    Joj daj Ines nisi mogla nač ljepši način da frki veliš svoje odurne želje, daj nisi normalna

  3. #3
    frkafan
    Guest
    daj molim te frka znamo da imaš nice body pa zato pokaži ga ...btw šta će ti nova vesta mi te volimo i bez nje...lol

  4. #4
    ne znalica
    Guest
    molim ines se zanima za frku nema šanse????

  5. #5
    za one koji ne znaju
    Guest
    frka hoda s ines ,bare se gdi stignu...

  6. #6
    bu
    Guest
    odurno nebi ja uvalio jezik ines =( čovječe jeste joj vidjeli zube =( pozlilo mi je ... frka možeš ti bolje

  7. #7
    buuu
    Guest
    ma uzas, ogavna je a te zube ima ko konj! umislja si da je neka ljepotica a ustvari je ogavna, dobro nije niti on puno ljepsi al ok...

  8. #8
    ne brinite se
    Guest
    za njene zube kao u konja, uskoro će Jambrešićka završiti za veterinarku pa će joj te konjske zube i popraviti. )

  9. #9
    žžžđššpu
    Guest
    Ima zube ko da je 50 kila govna pojela, odurno, ma Ines je sva odurna
    fuj, nemam pojma kak frka može bit s njom

  10. #10
    špangica
    Guest
    ajme evo nemogu spavat pa odem malo na internet pa na forum i onda vidim ovako nešto ogavno imat ću noćne more jer sam se sjetila zubi by ines... nemogu vjerovat jeste vidjeli njenu ružićastu vestu baš je barbie...

  11. #11
    zubić vila
    Guest
    ines moraš hitno kupiti pastu ze zube i četkicu. imam ti ja i upute za korištenje ... reći ću djedu božićnjaku da provjeri da li pereš zube inače nema darova ili ćeš za božić dobiti pastu i četkicu )

  12. #12
    slušaj ti
    Guest
    zubić vila, jedno staro ogavno smeće koje nitko više neće.... Prestani srati po maloj ili si budeš u sred centra vrbovca zube pobral. Bolje misli o svom šugavom prknu koje su svi vrbovečki ×××××i sjebali pa zato dežuraš jednu uru iza pola noći da bi zajebavao cure koje su slabijeg imovnog stanja, jer to si radio cijeli život. Bitganog jedna stara isfrustrirana, nemoj da ti ja dođem i priljepim ti preko uha i nosa par debelih šamarčina kad zajebavaš tu djecu.

  13. #13
    frka skini se
    Guest
    ozbiljno ....

  14. #14
    Chikita
    Guest
    Daj pustite covjeka da uživa u svojoj vezi....šta vam toliko njihova veza smeta......

    Držite se ja sam uz vas.......
    Pozzzz Frki i Ines......



  15. #15
    frkafan
    Guest
    da ozbiljno! može u ponedjeljak molim te

  16. #16
    zubar
    Guest
    a jbt ona je odvratna, ja ju nebi niti stapom taknuo, neznam kak frka uopce moeze bit s njom!!! ogavna je a zubi su joj za ×××××, ma cijela je ogavna, a ona roza ili kak je vec ona njezina nova vesta, isse jbt izgleda s njom ko da je prvi razred!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •