Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Sto bi Vi kupili za 6000 € ???

  1. #1
    doctor
    Guest
    Tolko cu imat u sedmom mjesecu i za te novce kupujem auto. Kredit me ne zanima isl. Dakle, sta bi vi kupili? nemojte sad filozofirat sta je bolje. samo model, motor i godina. ja mislim kupit neki Bravo 1.6 sx iz 96/97. Mozda ima netko bolju ideju?

  2. #2
    alfist_zg
    Guest
    Dottore,
    jel to znaci da si onda odustao od 145ice?

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Dottore slušaj me sad. Uopće ti nije loš taj izbor, ali zašto Bravo kad može i 145. A i sam znaš da je veća sportiva. Osobno sam i ja bio zainteresiran za Bravo pred 2 godine, ali i 145 pa sam na kraju uzeo Mini za baš tu svotu.
    145 je ipak malo kvalitetnija i pouzdanija, al moraš pripazit pri kupnji. Evo ja sam se nedavno interesirao. Alfa 145 1.7 16V, 75 000 km, 95 godište, vozi ju tip iod nekih 45 godina, prvi vlasnik, kao nova, crna, maglenke, cd changer i ostala muzička oprema na dobroj razini, el. prozori, daljinsko centralno, kožni volan, felge 15 cola ...
    ZA 6 500 EURA. Moš si ti to zamislit. Ja mislim da se isplati malo potrudit i nać si nešto takvo.

  4. #4
    doc
    Guest
    ja bi uzeo 145, il 146 kad bi nasao neku iz 1997. tj. neku sa T.S. motorom za te novce. Ali nema ih...

  5. #5
    doc
    Guest
    ma nema tu dileme. Svakao bi uzeo 145 prije nego bravo. Samo ja sam ogranicen na ovaj jadni sajam u varazdinu. Ovo sve iz oglasnika i iz zagreba je zrelo za otpad. a ono sta vrijedi cijene su nenormalne. zamisli 145 97.g., 1.4 TS za 9800 €. mogo bi se zaletit i do rijeke. nije problem. ali tamo me strah ici, ne znam nikog tamo. bojim sa da mi ne uvale nesto. ovdje u vz sam u dobrim odnosima s ovlastenim fiatovim sevisom. oni mi za 100 kuna naprave procjenu stanja vozila na pismenome. sve provjere.

  6. #6
    doc
    Guest
    ako je vjerovat da je ta 145 stvarno ima tolko km, i ako je uredno servisirana onda to nebi bilo lose. iako nisam bas ljubitelj boxer motora bez obzira na odlican zuvk i preformanse

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Konzultiraj se sa Shewom (600), jer on skoro kupuje auto te klase i za cca. toliko para, pa je obišao skoro sve žive prodavaonice rabljenih.
    Mislim da ti je najbolje tamo kupiti auto jer večina njih daje nekakvu garanciju (nerjetko i po godinu dana).

    Moj osobni izbor je Alfa 145 jer je ipak klasa više od FIAT-a. Izbor bi vjerojatno pao na 145 1.7 16V iz negdje '96.
    Bravo je OK i mislim da bi mogao dobiti jako dobar model za tu lovu. No Alfa je Alfa!

  8. #8
    doc
    Guest
    ma bio sam i ja u dosta tih salona rabljenih. te garancije ti manje vise nista ne vrijede. ak nesto od×××× dodjes kod njih tak da ti ga skrpaju za koji mjesec... i tako dok ne prodje godina. Jest da je Alfa Alfa, ali Bravo je noviji auto. 145 je na platformi Tipa (znam da nije tolko vazno), pa necu 10 godina vozite istu platoformu, hahaha

  9. #9
    doc
    Guest
    p-306 2.0 SXI, 94/95.g., 5 vrata, crni, full osim kože, odličan, 5.500 €,
    ovo je iz oglasnika, vrlo primaljivo. samo je pitanje kolko je to odlično...

  10. #10
    INTCP
    Guest
    Pa kakve ti ima veze s platformom kad drži bolje od brava. Ovjes ti je važan a ne platforma. A i kakve ima veze boxer ili redni. Boxer ima niže težište pa bolje auto drži u zavoju, a i prilično je neobuzdan i sirov u odnosu na t.s. U svakom slučaju t.s. su kavlitetnije. Al ako si zadovoljan s tipom bit ćeš i s alfom. A sigurno ćeš manje s bravom nego s alfom. A to šta ti kažeš na pismeno, to je ××××××. Oni samo izmjere kompresiju. Ako je kompresija ok njima je i motor ok. E pa nije tako. Trebalo bi kamerom zavirit u motor pa vidjet pravo stanje, ali rijetko ko to radi.

  11. #11
    doc
    Guest
    cuj, taj boxer ima problem i sto vise trosi i skuplje je odrzavanje. A morao bi znati da je 1997, osim twin spark motora na alfi 145 napravlejn facelifting na kojem je poboljsan i mjenjač i skoro sve ostalo. A ovo sto ja dobijem na pismenome nije samo slika motora ona. Oni mi provjere dal ja auto bio lakiran, dal su bili aktivirani airbagovi, stanje amortizera isl... a to sto mi daju na pismenome je najbolja garancija. Oni znaju da cu ja k njima ici s tim autom na servise i sigurno mi nece napisat da je sve ok, a onda za mjesec dana mi predlozit generalku i reci da je auto bio razbijen. Vjerujem da 145 bolje lezi od Brava, ali ja pak nisam neki manijak koji se ubija brzom voznjom. Meni i moj Tipo dobro drzi cestu. A nakon 1.6. vise mi stvarno nece biti bitno drzanje ceste. Ja godisnje prolazim 30.000 km. garantiram da boxer pije po 2 litre vise od T.s. iste snage

  12. #12
    INTCP
    Guest
    Da ti pravo kažem ja se ne bi previše ubijao oko toga jel facelift, boxer ili ts. Meni je važno da je auto u top formi.

  13. #13
    doc
    Guest
    ma to je istina sta kazes. Ali treba ipak gledat i na godiste, i na kvalitetu.

  14. #14
    Interceptor
    Guest
    Ma j.... 145. Ovo je Alfa.

  15. #15
    doc
    Guest
    ja ti ipak vise patim na moderne linije...

  16. #16
    INTCP
    Guest
    Ma dobro i to, al nisu to novi auti pa da možeš birat. Sigurno će ona mažena i pažena 14 sa 75 000 bit kvalitetnija i pouzdanija nego neki TS koji je održavan onako mile lale. Mali je izbor tih alfi da biš na sve to gledao, zato je ipak bitan vlasnikov odnos prerma auto nego godina i motor.

  17. #17
    INTCP
    Guest
    Ja ti patim na jedno i drugo. Bilo bi idealno kad mogao ovako jednu 147 ili 156. A onda usput si ovako sređivat ovako nešto.

  18. #18
    INTCP
    Guest
    Pazi ovo prase.

  19. #19
    INTCP
    Guest
    neće ovo proć

  20. #20
    doc
    Guest
    ma to je najveci problem kod nas sto je tesko naci rabljeni auto u dobrom stanju. Cini mi se da je ponuda Brava veca pa cu lakse naci neki u dobro stanju. A onda nako 3 godine bi mogo preci na neku 156 ili 147. Ipak ih sada ima dosta kupljenih kod nas i dobro odrzavanih. I onda kad predjem na Alfe vise se ne micem od njih. Jedino ako se Lanica ne vrati put stare slave negdje 2045. pa kupim neki luksuzni Lnacin SUV...

  21. #21
    INTCP
    Guest
    Evo jedne lepoe

  22. #22
    INTCP
    Guest
    Ti švabi su izgleda opsjednuti skidanjem znakova s auta. Meni je to jako glupo pogotovo na ovakvim autima.

  23. #23
    INTCP
    Guest
    Pa šta nije ljepše ovako???

  24. #24
    doc
    Guest
    da, to je ocito neka njihova bolest. Shvacam jos da netko skida znak od VW jer valjda ih je sramota sta im pise NARODNA KOLA. Ali skidat Alfin znak je grijeh koji se mora kaznjavat. Dobre su ove 145. http://www.geocities.com/neven01/
    ovu stranicu sam davno napravio. imas 5 dobrih slika brava ako te zanima. nemogu ih stavit ovdje jer steka kad je s geocitiesa


  25. #25
    sepra
    Guest
    Kuzim znak al koji je je ××××× skinuo zadnji brisač?

Slične teme

  1. 6000 €
    By lac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 09-05-2003, 10:32
  2. 6000 km
    By maki in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 26-06-2002, 02:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •