Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Sto bi Vi kupili za 6000 € ???

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    doctor
    Guest
    Tolko cu imat u sedmom mjesecu i za te novce kupujem auto. Kredit me ne zanima isl. Dakle, sta bi vi kupili? nemojte sad filozofirat sta je bolje. samo model, motor i godina. ja mislim kupit neki Bravo 1.6 sx iz 96/97. Mozda ima netko bolju ideju?

  2. #2
    alfist_zg
    Guest
    Dottore,
    jel to znaci da si onda odustao od 145ice?

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Dottore slušaj me sad. Uopće ti nije loš taj izbor, ali zašto Bravo kad može i 145. A i sam znaš da je veća sportiva. Osobno sam i ja bio zainteresiran za Bravo pred 2 godine, ali i 145 pa sam na kraju uzeo Mini za baš tu svotu.
    145 je ipak malo kvalitetnija i pouzdanija, al moraš pripazit pri kupnji. Evo ja sam se nedavno interesirao. Alfa 145 1.7 16V, 75 000 km, 95 godište, vozi ju tip iod nekih 45 godina, prvi vlasnik, kao nova, crna, maglenke, cd changer i ostala muzička oprema na dobroj razini, el. prozori, daljinsko centralno, kožni volan, felge 15 cola ...
    ZA 6 500 EURA. Moš si ti to zamislit. Ja mislim da se isplati malo potrudit i nać si nešto takvo.

  4. #4
    doc
    Guest
    ja bi uzeo 145, il 146 kad bi nasao neku iz 1997. tj. neku sa T.S. motorom za te novce. Ali nema ih...

  5. #5
    doc
    Guest
    ma nema tu dileme. Svakao bi uzeo 145 prije nego bravo. Samo ja sam ogranicen na ovaj jadni sajam u varazdinu. Ovo sve iz oglasnika i iz zagreba je zrelo za otpad. a ono sta vrijedi cijene su nenormalne. zamisli 145 97.g., 1.4 TS za 9800 €. mogo bi se zaletit i do rijeke. nije problem. ali tamo me strah ici, ne znam nikog tamo. bojim sa da mi ne uvale nesto. ovdje u vz sam u dobrim odnosima s ovlastenim fiatovim sevisom. oni mi za 100 kuna naprave procjenu stanja vozila na pismenome. sve provjere.

  6. #6
    doc
    Guest
    ako je vjerovat da je ta 145 stvarno ima tolko km, i ako je uredno servisirana onda to nebi bilo lose. iako nisam bas ljubitelj boxer motora bez obzira na odlican zuvk i preformanse

Slične teme

  1. 6000 €
    By lac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 09-05-2003, 10:32
  2. 6000 km
    By maki in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 26-06-2002, 02:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •