Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Drugo lice Dubrovnika

Turista
    Guest
    U nedelju vece sam bas sa velikim interesovanjem gledao emisiju o ubijstvu one Australke Brit u
    Dubrovniku, i ne samo nje nego je mnoge pojeo mrak. Naime, roditelji nesretne devojke uzeli stvar u svoje ruke, pa krenuli da istrazuju slucaj kad nece hrvatska policija.
    Mogu reci da su dosli do bitnih rezultata u istrazi. Skupili su one na kojima je pokusana otmica i koje nisu zivotom platile. Zahvaljujuci nekim snimcima otkrili su neki tamni kombi koji hara po Dubrovniku. Dosli su i do skica hrvatskih kriminalaca pa cak i do mogucih likova. Takodje, dosli su do
    toga da dubrovacka policija sve zivo zataskava. Kritike na racun rada i
    ponasanja dubrovacke policije, i kako ih tretiraju tamo sa prezirom!!!
    Sta vise, jadni roditelji se vise uopste ne ustrucavaju u izjavama da su Hrvati pocinili te brojne zlocine.

Uopste nije dobra stvar za promovisanje hrvatskog turizma.

Koji je scenario zlocina? Vrebaju se lepe turistkinje. Jedna ili dve ako su
    usamljene noci, prilazi kombi, neko ih maznjava i onda kombi odlazi punom
    brzinom. Sve se lepo vidi na jednom videu kojeg je policaj posle unistila.

http://www.news.com.au/dailytelegraph/story/0,22049,25033437-5005941,00.html

Elem
    Guest
    fekalijo, emisija koju sam odgledao na TV nije nikako dobra za vasu stvar. Mnogi ce 2 puta razmisliti kad se budu odlucivali za Dubrovnik.

Postali ste poznati po skrivanju i unistavanju dokaza. Branite zlocine, i to nije prvi put nego postalo je hronicno i vrlo indikativno.

Treba
    Guest
    ove vlahe istuci sa kurcinama.

prava
    Guest
    SODOMA I GOMORA -dijelo mljade demokracije .kava vlast takav narod fala Bogu kad nismo vise skupa ,sad se vidi ko je ko .ko ce njih sada sa tolikim dugom ,imaju dug veci Rumunije siromasne drzave i koja je pet puta veca po broju stanovnika.Misle ne raditi a da zive na veresiji ,nema vise brace Srba da rade za njih i da misle za njih ,zato su toliko izfrustrirani i divlji.Sad se bave kriminalom i terorom kao polubraca sipci koji su zivili isto sa Srpski ledja. Zato toliko i mrze Srbe i podmecu im i podvaljuju jer su za pametnije poslove nesposobni i laici.Sad mogu samo da kevcu i reze drugo im nista ne predostaje i pljackati manjinu.

Pa cak i ti
    Guest
    ...sigurno vidis koja je tak film sprdacina - Reci mi gdje si vidio reportazu? Na SVT1? SVT2 - TV3? TV4, TV5? Daj reci da i ja vidim...inace...U Dubrovnik dolazi godisnje na stotine tisuca - ako ne i miliun i vise posjetitelja... kriminal je na najnizem mogucem nivou... to znaju svi -Nigdje na mediteranu u nekom megaturistickom sredistu ga nema manje...Zamisli: Dodju "reporteri" PRVI put u zivotu u Dubrovnik - POJIMA o nicem nemaju, povijesti, kulturi, turizmu, obicajima - ITD... i kao najbolji FBI agenti u USA sastave u par dana prica - a da su jedva sa IKIM razgovarali - ikog ispitali - NISTA... snimali i pisali dekice...

To su najobicnije ×××××rije... Ako u Australiji ima trunka demokracije saslusat ce HR verziju...

Pitam se sta je Chanal 7 uopce u AU...

Reportazu sam
    Guest
    video na jednom australskom TV kanalu, i videla ju je cela Australija.
    Poruka je "Dubrovnik no go zone"
    Druga poruka je "Ako odes tamo, ne izdvajaj se iz grupe, i cuvaj se plavog kombija!"

Fekalijo, sta da ti kazem, da je dobro za vas turizam, NIJE!

Opleli su i po hrvatskoj policiji samo tako. Pricaju o neljubaznom i prezrivom odnosu pripadnika policije prema roditeljima zrtve.
    SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA!

Decace
    Guest
    pa gde si video da vrana vrani oci kopa!

Za tebe
    Guest
    Tetko je to
    APSOLUTNO:

NO GONE ZONE!
    Ti smrdis i prepoznajes se na kilometre...

za tetku nije!
    Guest
    Dubrovnik je NO GO ZONE za tebe,
    jer nemas KUNA!
    S Kunama mozes u Citluk, Zadar, Medjugorje,u skupe HOTELE, kao onaj sto ga je TATA PREDSEDNIK, u ime rvackog naroda, poklonio GORANU STROKU za uspjehe u krijumcarenju oruzja, nema tebi prilaza.Drzi se kanti za smece!
    Bez ponasanja, bez love: NEEEEEE!
    A za tetku to nije problem, jer je tetka puna dolara!
    Onih finih, zelenih!
    Ne OBAMINIH!

znam
    Guest
    Tetko ) Mi Srbi nemamo Kuna ali zato imamo chuna ) ) ) ) dacemo hrvatici za jednu Kunu da samo vidi srpsku chunu a za vise Kuna moze da joj i upadne chuna ) ) ) ) biznis po dogovoru. ) )

Otac
    Guest
    nesretne Australke, Dale Lapthorne, rekao je nakon svjedočanstva triju žena: “Više ne želim čuti da je Dubrovnik siguran grad, ovo razara taj mit”.

Slične teme

1. serija Drugo lice
    By ja, ja i ja....... in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 30-04-2010, 13:38
  2. web camera grada Dubrovnika
    By biker in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-03-2005, 00:17
  3. Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-09-2003, 14:36
  4. MR2---MX5; licem u lice!
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 18-09-2002, 13:15

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •