Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: vujevićka opet vara

big mama
    Guest
    jel vidite šta opet radi po vrbovcu.... svi vide osim njenog dragog kojeg je tako zaslijepila svojim lažima. kako se samo uvaljivala dečkima u subotu u jazavcu.

yeah
    Guest
    ja sam ju vidjela s nekim na cugi prošli tjedan. i u subotu se fakat svima uvaljivala u jazavcu. samo je tražila nekog s kim će prevarit dečka.i našla je. ali ne samo jednog.

CURKA
    Guest
    JAO DAJANAAA JEL TI TREBA TO????

pik
    Guest
    a s kim je ona to bila u subotu osim sa mnom?došla je u jazavac tek oko 12, pol 1.a ja sam bio s njom dok nije otišla doma. ja mislim da sam ja jedini koji je bio s njom u sub.

big mama
    Guest
    na ovom forumu nije riječ o dajani nego o drugoj umišljenoj seki ivoni.dajana niti nema dečka....
    znači ivona vara dečka s pola vrbovca i okolice

jsha
    Guest
    ta ivona je fakat umišljena.misli da može imat koga hoće. pa naravno da može kad joj na čelu piše da je ×××××.
    neka crkne kad tako vara dečka s kim stigne. ne znam kako joj tako vjeruje.nemoguće da nema pjma o tome da ga vara sa pola vrbovca i u školi sa svima .čula sam da je opet bila sa azom neki dan.dobro je napravio što je se riješio male kurvice na vrijeme. crkni kučko

i ona
    Guest
    ja sam je vidila s nekim drugim. to nije bio Tkalčić

gchjdgh
    Guest
    a kaj ××××te?? opet vam jezik nema mira

za ovu gornju
    Guest
    kaj je malena...te svrbi pi...Azo ti se dopada a nemožeš ga imati...pa naravno kad mu je ivonica bolja!te vaše priče su jadne i svakome se povraća od toga. Šta te roditelji tako odgojili..ooo,baš su te dobro naučili..jadni oni..kakvu kćer imaju..ah..baš mi ih je žao..pozdrav ivonici )

frendica
    Guest
    kaj je vama

Slične teme

1. mijatovic opet vara
    By spijun in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-04-2009, 21:14
  2. vujevićka i mesarička
    By hhh in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 22-01-2009, 00:20