Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Marijo Cvetek

lav
    Guest
    taj klinjo balavi nezna se ni umiti......a u vezi i nezna ni biti!!!!!no coment

B-star
    Guest
    vidi se da te odbio zato back off..

lav
    Guest
    budalo mutava ja nisam ×××××

xxxxxxxxxxxxx
    Guest
    ajd pustite malog...dečko je baš super...ti si mu zavidan jer si 100% ružniji od njega...pozz mariu... ) ) )

mala 2
    Guest
    on zgodan??????hahahaha.......××××× fora.....nema ništa lijepo na njemu.....mali je fuuuuj....a kak je tek sramežljiv....rekla mi je njegova bivša......suz......

crna
    Guest
    sta imate protiv njega? decko je super i dobar! malo glup ali svejedno! pozz

dečko
    Guest
    ma dajte..ok je on...al je malo mutav.....najbolja cura koju je imo bila je suzana......a za×××× se kad su prekinuli....

jedan
    Guest
    ma....mali je fakat glup.....meni je suzana rekla da joj je žao kaj su bili zajedno da je izgubila vrijeme na ništa.....da mali nezna ni biti u vezi....p.s i da se loše bari...ah...ipak je još klinjo!!!!!!!!!!!!!!!!!

jedna--!!!kom...a
    Guest
    a dajne serit,cvetek je baš zakon....smiješan je i sve,a to sve pišu ×××××× koje ga ne poznaju dobro.....zato ajd ohladite malo..a vi si svoju suzanu nabite naš kam...ona je ×××××ča i pol..vjerujte i cvetek je požalil kaj je bil s njom..ona bi njega njega natrag,a on nju nee.....i zato prestanite srat po njemu..jasno???

kissy....

GGFGFDG
    Guest
    KAJ KOMANOVIČKA????BRANIŠ SI SIMPU?????

jedan
    Guest
    kaj je ona s njijm?????

Dedo
    Guest
    ma to je nas poljanac, ko ima kaj protiv njega? )

B-star
    Guest
    ja imam hehe salim se pa bas je cute cvetek hehehhehe

13123243
    Guest
    jel taj klinjo ima curu?????????koga je htijela......

Ivana Komanović
    Guest
    ma ko je moja simpa???
    a lol

Teja!!!
    Guest
    ok...ak je poljanac onda znam kakav je...hehehehehe )

hehehe
    Guest
    pa cvetek koma

ivana...
    Guest
    ti tea imaš nekaj ptotiv poljanaca ha???? ljubomorna jel?? ko i na njegovu seku ha???? pa si se tu došla kurčit... ziher nemaš ni 10 godina balavice

ivana...
    Guest
    tea e sori krivo sam vidla hehehehe

ivana...
    Guest
    a ti gore sa brojkama u čem je problem? ti si sigurno pljuvala i po andreji ha ... ti si ona kaj nema muda napisat ime i prezime ha.. hehehehe znala sam.......

gvfbhgfh
    Guest
    pa da komanovićka kaj ti nisi u njega???tak je on bar rekao mom burazu....kak si nisko pala...issuse..........

ivana..
    Guest
    ak misliš na mene ja nisam komanovićak klinko jadna ak ti se vrijeđa ovdje napiši onda svoje ime i prezime

ivana...
    Guest
    i kaj tebe boli ××××× balavice ko je s s kim ko se u koga NAĐI SI ŽIVOT a maria ostavi na miru ××××× si

......
    Guest
    slažem se s tobom ivana...pustite dečka na miru...ak imate nešt protiv njega napišite ime i prezime...očito da menate muda za to...dečko nije loš...ok je....

za komu
    Guest
    e ti komanovička ak imaš kaj protiv suzane onda joj to reci u facu...nemoj srat tu po forumu!!!ona je baš zakon cura i bbf zato je pusti na miru!!!i ne seri to za nju i cveteka...moš mislit kako ga ona hoće nazat...zato prekini...i ne piši gluposti!!!P.S-i nije mi jasno!!!branit ću je jer je moja bbf!!a vidi se da si zaljubljena u cveteka...pa ne moraš izmišljat...
    ErI...pozz curkama iz 7.a...

Slične teme

1. Cvetek Mario
    By asdasd in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-05-2009, 14:52
  2. Andreja Cvetek ××××× ILI NE ?!?
    By kssssssssssss in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 01-03-2009, 16:59
  3. Andrea Cvetek
    By !;!;!;!;!;!;!;!;!;!; in forum Zagreb i okolica