Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: TDI 130 PS iskustva ????

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    vw
    Guest
    poruka je u naslovu,

  2. #2
    Ne budi lud
    Guest
    Vozim Passat star 20 mjeseci. Motor odlično vuče i ne troši puno, ali užasno se trese. U leru se trese cijeli auto. Pod garancijom sam bio pet - šest puta kod Zubaka ali oni svaki put nešto pročačkaju i kao riješili smo ili me prave ludim, u smislu to je normalno. Pokušao sam prodati auto i nitko neće ga ga takvog kupi - dakle bježi od toga

  3. #3
    ppq
    Guest
    sjajno furao sam malo novu ibizu sa 130 ks,, motor je mrak ,trosi oko 5,5l a vuce ko nijedan beznzinac te snage

  4. #4
    vw
    Guest
    kupio sam ga za sada je dobar i nista se ne trese, presao sam 1000 km, prvi servis mi između 1500-2000 km. Za sada nemam prigovora. Opisi te mi malo pocetak nastajanja kvara, kada ste ga prvi put registrirali, i sta kazu mehaničari u Zubaku zasto "trese u leru"

  5. #5
    seyzmo
    Guest
    Seat ibiza TDI sa 130 KS stvarno mrak ide. Probati, probati, probati. Sa cipom ce definitivno biti jedan od top diesela u HR.

  6. #6
    O L I C
    Guest
    Bas sam se neki dan vozio u novoj IBIZI od 100 ks , ide ko prava mala zvijer , steta kad sam bio tamo na probnoj voznji , nije im jos dosao testni sa 130 ks , a definitivno ce to biti najbrzi a i jako stedljiv automobil u toj klasi , a pocetak iz ove price slobodno ignorirajte , prijatelj mi ima Passata sa tim isyim motorom 130 ks TDI , ima oko 25 tisuca KM , redovito ga servisira mijenja ulje i to je to , a ovaj sta mu se auto trese , tko zna sta je radio dok je auto bio nov , mozda iz garaze i odmah okretaje u crveno podrucje , i tako svako jutro i brzo ce se poceti tresti , a u tim uvjetima i trositi ulje , a moguce da ga nije ni gledao 30 ili 50 tisuca km , znam jednog bisera kojemu je golf-ov motor riknuo nakon 60 tisuca km , a zasto , dobro pitanje , covjek se pridrzavao uputstava iz knjige o autu `30 000` bez ikakvog servisa i on je to doslovno shvatio , tako da je haubu dizao samo kad nestane tekucine za pranje stakla , a kad je dosao ovaj servis na 30 000 km `njegov prvi servis , ni ulje nije mijenjano a nije ni kontrolirano` , taj covjek se ipak odlucio da malo ustedi pa da ne ide sad na servis kada mu je auto imao 30 ooo km , nega da barem saceka 35 000 , zato sto njemu auto jos uvijek vozi bez greske , i kada je auto servisirao prvi put na mislim negdje da je imao 37 ili 38 tisuca km , u servisu su ustanovili da je falilo ulja te ako mu se nesto dogodi , ne priznaju garanciju , i naravno na 60 000 auto se poceo tresti u leru , dimiti i poslije je ostao sa uljem debelo ispod minimuma i motor je zaribao , to je klasican primjer kada se pokusava nesto ustediti neodrzavanjem auta i onda na graju gaf. SORRY DECKI , ALI CURE KOJIH SE NADAM DA IMA TU NA FORUMU JA SE ISPRICAVAM STO SAM SE MALO RASPISAO ALI VALJDA CE TO NEKIMA BITI KORISNA POUKA , DA NE BUDU KAO OVAJ IZ MOGA PRIMJERA KOJI JE NAZALOST ISTINIT , ALI ZA NAS KOJI TOLIKO PAZIMO NA SVOJE AUTE , BAREM STO SE TICE ODRZAVANJA , OVO SVE GORE NAVEDENO CINI SE NEMOGUCIM...!!!

Slične teme

  1. C3 - iskustva
    By skywalker in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 15-08-2003, 12:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •