Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 214

Tema: Zidovi su najsipmpaticniji narod!

HRVAT
    Guest
    Smatram da su Zidovi najsimpaticniji narod. Prezivjeli su sve nedace sva ova stoljeca. 150 miliona Arapa im ne moze nista. Od Pustinje su napravili oaze...

hehe
    Guest
    kad si prije uspio dotrcao da bi zamaskirao . nepomaze ti se uvlaciti , price su jedno a djelo drugo
    sta je trta guza )

HRVAT
    Guest
    Gledao jucer jednu reportazu o izraeskim specijalnim postrojbama. Kao prvo, - FANTASTICNO uvjezbani
    Drugo: Maksimalno humani, oprezni i sve ,ama sve moguce rade da ne pogine niko nevin!
    Pokusavam se prisjetiti kako su Srbi ratovali na ovim prostorima....UH, koja li razlika!

Kako rekoh, da je bar Hrvatima takva manjina kao Zidovi!

I kad pogledate muslimane...pa sta mogu? Jadni se osjecaju toliko inferiorni u svakom pogledu da to ne mogu izdrzati te se idu raznasati bombama da bi ubili pokojeg zidova! A 5-10 ih pogine prije nego stignu do cilja, od Izraelaca i tih postojbi!

Dakle? Da li se slazete da su Iraelci (zidovi) simpatican i moglo bi se skoro reci - superioran narod, definitivno u odnosu na okolinu u kojoj zive!

Da....
    Guest
    Apsolutno!!!

Židov
    Guest
    Prijatelji Hrvati! Mi moramo biti takvi i tako raditi. Izgubimo li jedanput, izgubili smo domovinu za sva vremena.
    Slična je situacija i kod vas, samo sa razlikom da vama više nitko ne prijeti!
    Pa sa srećom!

razmisli
    Guest
    a kako ste ih onda tako mogli tamaniti ako su tako superiorni.......vi ste onda prava zivina kojoj nije mjesto za zivot medju ljudima.

ej ti...
    Guest
    ...ko ih je tamanio??? Sta kakis? Mi tamanimo samo Srbe - a to radimo samo u Hrvatskoj! U Srbiju ne idemo!
    Mi volimo Zidove, (doduse volimo mnoge - vecnu naroda, ali Zidovemalo vise!)

Mihovil Barač
    Guest
    Sve je to u redu,ali ipak mislim da su Bunjevci najsimpatičniji narod ako ćemo objektivno.

da Mihovilu...
    Guest
    ...ja na zalost nemam skoro nikakvih iskustva sa Bunjevcima. Koliko mi je poznato oni su Hrvati koji su zivjeli uz rijeku Bunu u Bosni...Sad ste ih prozvali Bunjevcima...(ima sokaca, slavonaca, dalmatinaca, kajkavaca...samo ne Hrvata)

Mihovil Barač
    Guest
    Naravno,
    Bunjevci nisu Hrvati,a sada su nastanjeni u severnom delu Vojvodine.

hihi
    Guest
    ej ti nisi se d9obro uvuko vire ti sape. ) ) ) ) ) ) ) )

sta su Bunjevci....
    Guest
    ...Srbi?? Madjari?

....Sumadinci? Vlasi? Sandzaklije?

Mihovil Barač
    Guest
    Bunjevci su Bunjevci.
    Narod za sebe koji živi kao etnička skupina na području Vojvodine.

Hrvati se bore da nam oduzmu to pravo da se izjašnjavamo jer oni smatraju da smo Hrvati,ali nismo.
    Ne damo se.

i nedajte se...
    Guest
    ...inace trazim po Enciklopedia Britanica...nigdje vam nacionalnost nije upisana...niti Sumadincima, Sandzaklijama, Sokcima...

Mihovile NEDAJTE SE SRBIMA!!! Ostanite svoj na svome!

Hercegovci
    Guest
    Kao prvo i prvo,Bunjevci su Hrvati...tocka!
    -------------------
    Kao drugo i drugo Mihovile...NE SERI!
    --------------------------
    Kao trece i trece...Hrvatu,absolutno si u pravu...zidovi su ziviliziran i u pozitivnom smislu progresivan narod.
    A zasigurno bolja opcija,neg oni bradati,odvratni,menatalno u svim disciplinama zaostali arapi...tocka!
    Vazno je reci da ti zidovi brane nasu zapadnu i krscansku civilizaciju..brane ih na crti Jeruzalem-Bagdad....i trebali bi im biti zahvalni,100%!!!

Bog voli Hrvate,siguran!

Mihovil Barač
    Guest
    A zašto se onda 17 000 gradjana Subotice izjasnilo kao Bunjevci,a njih 16 000 kao Hrvati?

Koliko je meni poznato, 17 000 je veća brojka od 16 000 ili se varam?

Verujem da je po novom popisu postotak još više išao u korist Bunjevcima iako za sada nemam uvid,ali sudeći po nekim procenama postotak je ošao gore u korist Bunjevaca jer se veliki broj onih koji su se izjašnjavali Hrvatima svojevoljno odselio(zamenio kuće ili prodao imovinu)u Hrvatsku.
    Dok su Bunjevci ostali na svome.

I ostaće i dalje...

Mihovil Barač
    Guest
    I da,da još napomenem ovome koji je rekao "Ne dajte se Srbima"...

Dragi prijatelju,nisu Srbi problem za nas Bunjevce,Šokce.
    Naprotiv.
    Problem je Bela Tonković i njegova bolesna nakana,njegove stranke i svih onih Hrvata iz Vojvodine kojima su oči uprte više u Zagreb nego u Novi Sad ili Beograd da nas Bunjevce svrsta pod Hrvate što mi nikda nećemo dozvoliti.

Strasni su...
    Guest
    ...ti Hrvati u Srbiji i njihov vodja Bela Tonkovic!

Njih se morate pazit! Opasni su ko vragovi...A jos njihova "CRNA RUKA"!!! dostize do Srbije...a i dalje!! To je problem!! Velik problem!!

Moj Srboje...Fred??

Kuka
    Guest
    Ala ×××× ovaj Mihovil Barac.
    A zapravo se zove Jovica Torbica.

Bunjevci s grana hrvatskog naroda, "mala ali fina" kako kaze Z.Bogdan.

Mihovil Barač
    Guest
    Bunjevci su uvek bili Bunjevci,a ne Hrvati.Tako će i ostati.

Čak se i Zvonko Bogdan deklarira kao Bunjevac,a ne Hrvat.

Kuka
    Guest

Ajde Jovice koji se potpisujes pod Mihovil - ne seri.

××××te vi Srbi ste stavrno bolesni.

Samo cekam da pocnes srati kako su Srbi i Makedonci i Crnogorci i svi na svijetu.
    A jesu li i Nijemci Srbi?
    Kretenu!!!

Mihovil Barač
    Guest
    Tko je pričao šta o Srbima?
    Ti izgleda ne možeš bez Srba.

Ja sam pričao o Bunjevcima.

Mihovilu....
    Guest
    ...samo ti budi "Bunjevac" i pokusaj to negdje registrirati, (naciju??) na pr u Enciklopedia Britanica ili tako nesto.

I cuvaj se opasnih Hrvata (poput Bele Tonkovica i sl). Njihova je CRNA RUKA opasna i dosize sve!

I nedaj se Strbima...BUDI PONOSAN BUNJEVAC!!!

mala židovka
    Guest
    ma vidi njih što su se raspalili
    ) ) )
    Pozdrav židovu !!!

A bunjevci su ono hercegovci porijeklom ako se ne varam

Mihovil Barač
    Guest
    Bunjevci su već registrirana nacija dragi prijatelju,ništa ja ne moram registrirati.
    Prolistaj malo po internetu,upiši u tražilicu i naći ćeš uglavnom popise stanovništva i stanovit broj Bunjevaca na tim popisima.

Nitko to više ne može oduzeti.

A što se porekla tiče,ima više teorija.

Slične teme

1. Hrvati i Zidovi, to je pravi team.
    By Loco in forum Politika
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 30-04-2008, 11:50
  2. U BOJ - U BOJ za narod svoj
    By BOJOVNIK in forum Politika
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 16-06-2006, 13:37
  3. U BOJ - U BOJ za narod svoj, Vol.2 !!
    By Bojovnik in forum Politika
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-06-2006, 12:34
  4. Srbi su narod kvalitete
    By jeste in forum Politika
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-06-2004, 04:53

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove