Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Dvije zvučne na računalu

  1. #1
    Sub
    Guest
    Imam Creative SB 5.1 Live! i SB 128PCI istog proizvođača(nije ugrađen). Zanima me da li se mogu obje kartice ugraditi istovremeno kako bih mogao koristiti više ulaza/izlaza ili bi dolazilo do interferencije IRQ-a, drivera ili nečeg trećeg. Ne želim kupovati bolju zvučnu karticu.

  2. #2
    FANCY
    Guest
    Pokušaj ništa te nekošta.Nisam probao ali trebalo bi ići?

  3. #3
    Alphawill
    Guest
    Bit će (možda) dobro ako ti se driveri neće klati. A da kupiš neku bolju karticu sa više ulaza/izlaza?

  4. #4
    Sub
    Guest
    Probao, ne ide, poklale se na mrtvo ime! Nema veze, nije mi baš tolika sila!

  5. #5
    FANCY
    Guest
    E vidiš mislim da je problem što imaš od istog proizvođača od creative kartice.. Tu leži problem jer one žele isti IRQ i sve isto i naravno da ce biti klanja i krvi do koljena , pokušaj sa nekom od drugog proizvođđača.??.

  6. #6
    T-Rex
    Guest
    Nebitno što obadvije kartice hoće isti interapt, možeš ga ručno promjeniti u biosu ili ako ti se neda prćkati po biosu to možeš napraviti u Windowsima.Te dvije kartice jednostavno moraju raditi zajedno bez broblema.

  7. #7
    FANCY
    Guest
    Te dvije kartice Možda mogu ali nemoraju radit na istom IRQ .Čak ponekad ni sa nekim drugim komadima hardwera neće da rade nego samo za sebe traže jedna jedini IRQ. A ne postoji nešto što mora.. ) I to nikad nebi tvrdio da MORA.

  8. #8
    Sub
    Guest
    Mora, ne mora, nije ni bitno. Kako rekoh, nije mi sila. Treba malo na more, osvježit se, dobit boje, a o karticama ćemo kad malo zahladi! Thanx anyway!

  9. #9
    New Heart
    Guest
    ovako kolega, instaliraš si Windows 2000 Professional i riješiš problem ako imaš stroj za WIN2000, imam doma Terratec 512i digital i Yamahu YMF-724 na WIN2000 i rade ko zvijer, odvojenih izlaza naravno...
    yOu KnoW EverYThing whEn YuO TRy iT YouRselF...

  10. #10
    Sub
    Guest
    Instalirani su Win XPpro i ništa od toga, majku mu! )

Slične teme

  1. pristup računalu
    By palčica17 in forum Informatičari
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-09-2005, 23:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •