Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Ekotest

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Andre
    Guest
    Bio sam na tehnickom i pao sam na ekotestu!Imam Kadetta 87g.sa 1.6i motorom i reguliranim katalizatorom!Nemam novaca za noviji auto pa me zanima kakva cu tudja iskustva sa stelanjem motora koji imaju regulirani katalizator,koliko su to platili i kod kog su isli!Hvala

  2. #2
    Nako, prijateljski
    Guest

    Mani se svih servisa, tabi je najbolje da provjeris sta taj sto radi na tehnickom ima u svom dzepu i tamo slucajno ostavis/zaboravis $$$$$$$$.

    ako ne znas, nista zato on ce ti pokazati kako.

  3. #3
    Feri
    Guest
    baci kadetta i kupi fiata!!!!!!!!!!!!
    nikad nećeš imati problema s eko testom

  4. #4
    tidala
    Guest
    Andre, možeš li dati podatke iz printa sa eko testa ( CO, CO2, HC, O2 ) iz toga se može vidjeti
    Što ne valja u sistemu !!

  5. #5
    Andre
    Guest
    Tidala,e ovako,nije dobar prazan hod(840),sto pretpostavljam utijece na vrijednosti iz praznog hoda,a to su:
    1.Prazni hod
    CO-min.- max.0,50=0,71
    CO2-min.13,00 max.17,00=14,74
    HC-min.- max.100=255
    O2-min- max.0,5=0,73

    2.Poviseni hod
    CO-min- max.0,30=6,90
    CO2-min.13,00 max.17,00=10,79
    HC-min.- max.100=474
    O2-min.- max.0,5=0,53
    LAMBDA-min.0,970 max.1,030=0,820
    a iz prilozenog,ni lambna sonda nije kak treba,pa pretpostavljam da je i to jedan od uzroka pojedinim,meni iznenadjujucim vrijednostima jer nisam ocekivao bas tako lose!Istina,auto je star i presao je puno kilometara ali...
    Vizualna kontrola je dobra.
    Unaprijed ti zahvaljujem,pozdrav

  6. #6
    mc
    Guest
    Bok Andre,
    Ako sam dobro shvatio, iduce godine ces morati zadovoljiti samo kategorije CO i CO2, a s ovim ostalim ces se moci provuci. Ja sam se sokirao kada sam prije par tjedana isao registrirati maminu Z-128 iz '89. i prosao po skoro svim kategorijama - jedino su okretaji bili mrvicu previsoki. Auto (fergazer) sam dao srediti prije tri godine (dok sam ga jos vozio) u Autoelektrici, Zgb., Savska 100 (Stefano Androsic). Remont fergazera i podesavanje rada motora bez dijelova je tada kostalo oko 350,00 kn i kao sto vidis isplatilo se i zbog potrosnje i zbog eko-testa.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •