Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: moj Citroen C3 je tu!!!!

  1. #1
    totalno neodlucni
    Guest
    bok svima!
    eto dosao je i taj dan,moj citroencic je tu.iako mi je to bilo malo cudno,otkud tako brzo.iako sam ga vec prije 4-5 tjedana narucio,ovdje je pocela prodaja 27.04.i eto u utorak me nazvali iz salona,herzlichen glückwunsch ihr auto ist da!!!ok,nije da sam odmah razumio,al opet skuzio sam.jucer ga registrirali,i danas sam imo priliku napokon moj citroen da vozim.joj sta ljudi upadljivo gledaju,ko da nikad vidli auto nisu.kako je samo tih,kako se lijepo daju brzine saltat,ma nesto neizrecivo.jos nikad lijepsi i bolji uto vozio nisam.samo se nadam da ce to i potrajat,a ne da nakon tjedan daa u servis moram.e imam jedno pitanjce.jel se mora zbilja pazit kak se vozi prvih 1500 km,tako barem pise u knjizi..mislio sam da se to kod novih vise nemora????

  2. #2
    Girrari
    Guest
    o neodlucni ,koji si ti kreten,kako si mogao dati te pare za to govno od auta.koji si ti imbecil,sigurno si i ×××××,jer,koji normalni muskarac bi vozio tako sta

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    tako,tako,oh kazes moj citroencic,e jesi ×××××cina.misljenja sam da samo krelci i najveci debilani mogu kupit takvo smece od auta.crkni budalo!!!

  4. #4
    ankica
    Guest
    ljudi!!!

    na calibru sam navikao ali girrari....

    ovakve postove nisam ocekivao


    boze sacuvaj!!!

  5. #5
    ankica
    Guest
    malo sam procackao po ostalim forumima i vidio problem.........neki krip se logira pod tudim imenima

    nadam se da ovi gore postovi nisu stvarno vasi

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Da fakat kaj ste napali čovjeka! malo je ženskast pa kaj! ...kaj onda velite na ljude tu u HR koji se zaduže do grla, dignu kredu od 10000€ i onda kupe novi Polo bez ikakve opreme... e to je inteligencija!

  7. #7
    Calibra Zender
    Guest
    Ovaj post od gore iznad nisam ja napisao. Žao mi je što netko očito uspijeva upadati na forum pod mojim nickom i onda ×××× i vrijeđa. Pa valjda je do sada jasno ljudima na forumu da nikada na prvu loptu ne idem džonom. Jednostavno to je bez veze. Stvarno mi je žao što se dešavaju ovakve stvari. A osim toga proteklih 10 dana sam bio bez kompa. Jučer sam došao doma i eto veselja, netko pljuje pod mojim nickom. Opet se ograđujem i nadam se da je ipak nekome bar bilo čudno odakle moja iznenadna vrijeđanja. Jasno je da to nije mojih ruku djelo.

    Webmasteru opet apeliram na tebe da se riješi problem oko ovih posotva.


    JEDNA STVAR PO KOJOJ VIDIM DA SE RAZLIKUJU MOJI POSTOVI OD OVIH VULGARNIH JE U TOME DA MENI IZNAD MOJIH POSTOVA PIŠE I FUNKCIJA "EDIT" PA IH MOGU KASNIJE EDITIRATI, ALI KOLIKO VIDIM TO NE PIŠE IZNAD VAŠIH NICKOVA KOJI STE REGISTRIRANI PA NE ZNAM DA LI SE MOŽE PO TOME UOPĆE RAZLIKOVATI! A OVE POSOTVE KOJI SU PROSTAČKI I KOJI VRIJEĐAJU NAŽALOST NE MOGU EDITIRATI. DA MOGU ODAVNO BIH TO SVE OBRISAO.

    Još jednom molim da se postovi koji sadrže bilo kakve uvrede ili provokacije, a koji dolaze "od mene" odnosno pod mojim su nickom da se uzimaju u najmanju ruku s rezervom. JER STVARNO IH JA NE PIŠEM. NETKO TJERA BOLESNU ZAJEBANCIJU!!!

  8. #8
    mc
    Guest
    Good lick totalno neodlucni, cestitam i ne daj da ti itko pokvari veselje. Sto se tice uhodavanja motora, neki proizvodjaci "srede stvar" prije nego sto auto predaju kupcu, a kod drugih ostaje na kupcu da laganom voznjom prvih x km uhodaju masinu u kojoj se nalaze posebna ulja za tu namjenu. Stoga, ako su ti rekli da moras njezno do prvog servisa - poslusaj jer u protivnom mozes napraviti dosta veliku stetu (i to na novom motoru...).

  9. #9
    Girrari
    Guest
    jel calibra,sta ××××s koji ×××××,mislis da ti neko vjeruje,mene si izvrijedao kretencino,sad nezna kako bi se izvukao pa sad ono,"netko mi je ukrao nick",ma da, sta kenjas!

  10. #10
    Dr. Strangelove
    Guest
    mislim da ovo gore uopće nije pravi Girrari... pravi je neki skroz cool lik koji ne pljuje po svemu i svakome... tak da već možemo po stilu pisanja skužit kada nas ovaj gastarbajterčić ××××...

  11. #11
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2174
    Bok ekipa.Evo malo da vam se javim poslje dužeg vremena.Ma kako vas nije sram? Kako vas nije sram jadnici.Čovjek vam je napisao da je kupio C3 i traži mišljenje od vas.Ljepo vas pita sve.A vi? Samo ga nešto vrijeđate i filozofirate i pričate o svemu,samo ne o onome što gospodina zanima i zašto smo tu na forumu.Jedini mu je MC odgovorio za motor i vožnju u početku.Ma sram vas bilo. Odgovaram gospodinu koji ima c3:samo slušaj što ti kažu u servisu i ne brini.Vozi polako prvih 1500 km, ne više od 3000 okretaja,a poslje postupno polako diži okretaje.Neće onda biti štete na novom motoru.Kupio si dobar i ljep auto. Pusti jadnike(baš jadnike) na miru. Pozdrav i do ponovnog kontakta?

  12. #12
    Mazda
    Guest
    Svaka čast "totalno neodlučni", kupio si lijep autć, i meni se sviđa njegov koncept!. Nego reci šta ima od opreme, koje je boje, koji motor??... Sada još samo staviš malo "veče" alu felgice(ako ih več nema) i bit če bomba!.

  13. #13
    Calibra Zender
    Guest
    Tako je Dr.Strangelove, ali nadam se da nisi niti mene prerano osudio. Jer nisam niti ja zadnji prostak ovog foruma!


    p.s.nadopunjujem post samo da kažem da ovaj "moj" slijdeći post NIJE moj i molim webmastera da ga obriše jer očito Zvoncheto i dalje piše pod mojim nickom!

  14. #14
    Mazda
    Guest
    "Jure" ima prav, te prve kilometre moraš voziti "nježno" tako da sve skupa ljepo "sjedne" na svoje njesto. Baš o tome ti ovisi koliko ćeš kilometara napraviti u dubokoj starosti, i još jedna stvar sto puta ponavljana, dok je motor hladan nikada ga ne tjeraj u visoke okretaje...

  15. #15
    fran
    Guest
    alo Jure, pa zar ne kužiš da se među forumovce ubacio pacijent koji istim nickovima provocira i prostači. Ima lijeka i za njega....

  16. #16
    VR6
    Guest
    Ako pise da se treba razraditi, onda je tako... Inace fin auto, mislim izgled, za ostalo ne znam, valjda je i ostalo ok.

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    ma sta se treba razradit.××××× te u usta ×××××ne jedan.samo ga nagari,ja ti kazem.ovi svi usrani debili nemaju pojma

  18. #18
    totalno neodlucni
    Guest
    puno hvala svima na savjetima. pokusat cu tako.a bas bi rado malo jurio,al sta je tu je,ali 1500 km,za to trebam 2 mjeseca.joj kako cu kuci vozit.za 2 tjedna se vracam u hrvatsku.pa necu se valjda na autoputu 80 vozit?koji se to psihijatrijski slucaj logira pod tudjim imenima?ja sam odmah skuzio da to nisu pravi kalibra i girari.to bi skuzilo i malo dijete,pa jel iko ikad cuo od njih dvojice takve bedstoce?

  19. #19
    exclusive
    Guest
    "TOTALNO NEODLUČNI" Čestitam i puno sreće.

  20. #20
    Stevo_
    Guest
    totalno neodluceni meni osobno se autek bas i ne svidja ali mi je simpa. sjeo sam u njega na auto showu pa sam se malo razocarao. nekak mu je ler sjeban, bar se meni tak ucinilo, rucica je vukla na desno i bio je jako tvrd mjenjac u leru. makar mislim da je to bio utjecaj ×××××× koje su isle saltat brzine a nisu kuplung stisnule.

  21. #21
    alfa099
    Guest
    Sorry Stevo_, ali nekak nislim da se mjenjač ne isprobava na Auto showu na izloženom autu! Nekak ipak mislim da se to radi na test vožnji...

  22. #22
    M_7
    Guest
    a jebga nemojte se ljutit na stevu ipak se jos uci decko o autima... tek je poceo )))

  23. #23
    Stevo_
    Guest
    alfist nema frke. znam da ti auti na showovima nisu bas najbolji, zapravo vjerodostojni za isprobavanje. rado bi isprobo auto na test voznji ali jos moram pricekat vozacku kojih gpdinu i pol

  24. #24
    Stevo_
    Guest
    sorry zaboravil sam da si ti alfa×××.

  25. #25
    totalno neodlucni
    Guest
    bonjour,cammerades,ili tako nesto.eto mene opet se javljam,od subote sam odvozio 1600 kilometara.bio sam malo francuskoj,najbliza mi ovdje,smo 30 km do granice nisam mogao dugo cekati .iduci tjedan prva inspekcija pa onda za hrvatsku.jako mi ovdje dosadilo
    u parizu ih ima vec na stotine,a bas sam misio kako cu se tamo malkice pravit vazan,zgodjusne francuskije ,mozda koju upoznat,al ××××s ih nista od toga,one neznaju njemacki(neznam ga ni ja nesto)a francuski jos i manje. .neznam u kakvom ste to c3u sjedili al u mom se super salta,sve divno,jedino me smeta obrtomjer,koji se takorec i nevidi,ko da ga i nema.jedino me malo cudi.kako to da nije potrosio ni mrvice ulja?????iz pricanja znam da skroz novi auti i do 2 litre ulja na 1000km potrose.pisalo u novinama!!!a i govorili mi ljudi.

Slične teme

  1. Citroen DS
    By Bozica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-01-2004, 21:38
  2. Citroen XM
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 28-01-2003, 22:45
  3. Citroen PLURIEL,Novi Berlingo,Citroen C-AIRDREAM
    By citroen-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 13-09-2002, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •