Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: moj Citroen C3 je tu!!!!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    totalno neodlucni
    Guest
    bok svima!
    eto dosao je i taj dan,moj citroencic je tu.iako mi je to bilo malo cudno,otkud tako brzo.iako sam ga vec prije 4-5 tjedana narucio,ovdje je pocela prodaja 27.04.i eto u utorak me nazvali iz salona,herzlichen glückwunsch ihr auto ist da!!!ok,nije da sam odmah razumio,al opet skuzio sam.jucer ga registrirali,i danas sam imo priliku napokon moj citroen da vozim.joj sta ljudi upadljivo gledaju,ko da nikad vidli auto nisu.kako je samo tih,kako se lijepo daju brzine saltat,ma nesto neizrecivo.jos nikad lijepsi i bolji uto vozio nisam.samo se nadam da ce to i potrajat,a ne da nakon tjedan daa u servis moram.e imam jedno pitanjce.jel se mora zbilja pazit kak se vozi prvih 1500 km,tako barem pise u knjizi..mislio sam da se to kod novih vise nemora????

  2. #2
    Girrari
    Guest
    o neodlucni ,koji si ti kreten,kako si mogao dati te pare za to govno od auta.koji si ti imbecil,sigurno si i ×××××,jer,koji normalni muskarac bi vozio tako sta

  3. #3
    Calibra Zender
    Guest
    tako,tako,oh kazes moj citroencic,e jesi ×××××cina.misljenja sam da samo krelci i najveci debilani mogu kupit takvo smece od auta.crkni budalo!!!

  4. #4
    ankica
    Guest
    ljudi!!!

    na calibru sam navikao ali girrari....

    ovakve postove nisam ocekivao


    boze sacuvaj!!!

  5. #5
    ankica
    Guest
    malo sam procackao po ostalim forumima i vidio problem.........neki krip se logira pod tudim imenima

    nadam se da ovi gore postovi nisu stvarno vasi

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Da fakat kaj ste napali čovjeka! malo je ženskast pa kaj! ...kaj onda velite na ljude tu u HR koji se zaduže do grla, dignu kredu od 10000€ i onda kupe novi Polo bez ikakve opreme... e to je inteligencija!

Slične teme

  1. Citroen DS
    By Bozica in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-01-2004, 21:38
  2. Citroen XM
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 28-01-2003, 22:45
  3. Citroen PLURIEL,Novi Berlingo,Citroen C-AIRDREAM
    By citroen-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 13-09-2002, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •