Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 121

Tema: NISAM VISE TVOJA,ALI TE VOLIM JOS!!!

HEARTLESS!!
    Guest
    TI SI ONAJ KOJI ME JE USPIO U POTPUNOSTI PROMIJENITI,CAK TOLIKO DA SAMA SEBE U NEKIM TRENUCIMA NE PREPOZNAJEM..KADA TE VIDIM POZELIM TI SKOCITI U ZAGRLJAJ,ALI TO NIJE MOGUCE,JER TI NISI VISE MOJ..KADA MI JE BILO NAJTEZE TI SI BIO PORED MENE..A SADA MORAM SAMA DALJE,NE ZNAM DAL IMAM DOVOLJNO SNAGE ZA TO..IAKO ZNAM DA CU MORATI,JER NEMA KO SAMNOM..DALI ZNAS DA ME JE SVAKI TVOJ ZAGRLJAJ CINIO JACOM,SVAKI POGLED TVOJIH PLAVIH OCIJU OBARO NA TLO,NA KOJEM SADA STOJIM I ZAMISLJAM ZIVOT BEZ TEBE..NI JEDAN DRGU PRIJE TEBE NIJE USPIO ME ZAGRLITI TAKO NJEZNO,DA SVA ZADRHTIM I OSJETIM NEKU TOPLINU U DUSI..NITKO NIJE MOGAO OSIM TEBE..VISE NISAM ONA NASMIJANA DJEVOJKA KAKVA SAM BILA KAD SAM BILA U TVOM ZAGRLJAJU..USNE MI NISU TOPLE KAO KAD SAM TE LJUBILA..SVE ME BOLI..JER NEMA TE KRAJ MENE..SVAKI DAN POKUSAVAM DA NE MISLIM NA TEBE,ALI NE IDE MI BAS..AKO TE NE VIDIM,VEC TE NEKO SPOMENE..ZNAM DA NIJE MOGUCE ZIVJETI BEZ TEBE,IAKO MI SE SADA TAKO CINI..AL NE ZNAM KAKO KRENUTI DALJE..NADAM SE DA CU JEDNOM MOCI..
    OPROSTI ZA SVE.. VOLIM TE .... .....

jedan..
    Guest
    mozes krenuti dalje, jer super napisano...
    sviđa mi se

HEARTLESS!!
    Guest
    JOOJ JA TI IMAM PUNO ZA PISATII..SAMO NE ZNAM DI DA KRENEM..!!!

tomica
    Guest
    bravo!ovo je stvarno jako lijepo.moraš krenut dalje jer nemožeš živjet stalno u istom poglavlju.zatvori ovo i otvori novo,drukčije nečeš uspjet. ) ) ) )

HEARTLESS!!
    Guest
    KAK TO MISLIS..ZATVORIT OVO I OTVORIT NOVO??

tomica
    Guest
    pa gle ovak.očito te je dragi ostavio i ima drugu a ti si tužna zbog toga i mnogo patiš.zato se pomiri sa tim i kreni iz početka osim ako misliš da još postoje šanse da se pomirite.a od kad nije tvoj?

CURA iZ BiiG BREZO..
    Guest
    GLE,NEMA DRUGU CURU...ALI IH JE IMAO..

VEC GODINU DANA NIJE VISE MOJ!!!

tomica
    Guest
    pa u čemu je onda problem?dal ti je stalo do njega?dal hočeš da opet bude tvoj? ) )

HEARTLESS!!
    Guest
    SADA KAD JE KRAJ SVACAM STA SAM IZGUBILA..TO STA SAM NAPRAVILA SI NEMOGU OPROSTITI..NIKADA!!!IAKO SAM TE VOLJELA LUDO,UCINILA SAM TO!!VEC 1 GOD. NISI MOJ..ALI NI JEDANPUT SAM ODUSTALA TE VOLJETI..NI NECU..I NEMOGU!!KAKO DA TE ZABORAVIM,AKO SI U MOM SRCU KAO NEKA BOLEST..
    AKO IZLAZIS SUBOTOM CEKAM NA PROZORU KAD DOLAZIS DOMA..PROMATRAM VANI STA RADIS..GLEDAM TE CIJLO VECER I NE ZABAVLJAM SE,KAO PRIJE!!SRCE ME BOLI AKO TE VIDIM S JEDNOM DRUGOM IAKO TI NIJE CURA,JER DRUGE BAREM POZDRAVLJAS ALI MENE NE..PROLAZIS KRAJ MENE KAO DA ME NEMA..SRCE TI JE PRAZNO KAO I MOJE..
    DI JE MOJA SRECA NESTALA..JA ZNAM SAMO ZA SUZE I BOL..VRATI MI SE JEDINO MOJE..SAMA SAM BEZ TEBE..ZNAM DA NIKADA NECES TO PROCITATI I NIKADA CES ZNATI DA SAM TO JAA..ALI OVA LJUBAV PREMA TEBI SE NECE NIKADA PROMIJENITI..!!!

HEARTLESS!!
    Guest
    MOJA NAVECA ZELJA JE DA BUDE OPET MOJ!!!DA GA MOGU OPET ZAGRLITI..I DA OSIJETIM OPET OVU TOPLJINU..!!

tomica
    Guest
    pa onda mu daj do znanja o svojim osječajima.probaj mu reč da ga voliš,možda češ se osječat neugodno ali ako su to iskreni osječaji to če te proč.možda misliš da če te ismijat zbog tog ali nema veze.moje je mišljenje da,koje sam steko čitajuč tvoje poruke,da je vrijedan toga pa zato samo hrabro naprijed nemoj gubit nadu i ni u kojem trenu nemoj posustajat.shvatit če i on šta je izgubio. ) )

HEARTLESS!!
    Guest
    IMAM STRAH..JEL ON I JA SE DOP. PONEKAD I TAK..NISTA POSEBNO A NI JEDNU PORUKU NISAM IZBRISALA..SVAKA PORUKA MI PUNO ZNACI..I PONEKAD SE ISTO DOP. O TOME STO NISMO VISE ZAJEDNO.....KOJA BUDAALA JA JESAM..!!!NE ZNAM STA DA RADIM.....

tomica
    Guest
    pa pokušaj razgovarat o tome kaj bi bilo kad bi vas dvoje opet bili skupa.a kolko godina ti imaš?

HEARTLESS!!
    Guest
    16..TI?

tomica
    Guest
    21.ali svejedno da pokušaš porazgovarat sa njim?sad kad znam kolko imaš godina mislim da si još premlada da se za nekoga vežeš na takav način.pusti ga doč če neki drugi,ti još ni sama neznaš kaj hočeš.stoga ga zaboravi jer ovo je period života u kojem donosiš mnogo pogrešnih odluka.tzv.pubertet,svi smo to prošli i zaljubljivali se ali to nije prava ljubav.imaš vremena za ljubav,za sad još uživaj dok si mlada.

HEARTLESS!!
    Guest
    MOZDA SI U PRAVU..SAMO ZELIM DA MI ZIVOT I BEZ NJEGA NASTAVI..ALI IPAK ON MI PUNO ZNACI..A SAD SAM OSTALA SAMA!!!MOZDA ZA PAR GOD. BUDEMO OPET ZAJ. AKO CU GA JOS VOLJETI..I AKO CEMO BITI MALO STARIJI..ALI NIJE TO TAKO LAKO!!!VOLIM GA VEC 2 GOD. A DA GA SAD SAMO TAK ZABORAVIM..TO MI NEBU ISLO KAO NI DO SAD!!!!

tomica
    Guest
    ali moraš zato kaj te on ne želi.nadam se da češ uspjet.

HEARTLESS!!
    Guest
    PA NI ON NE ZNA VISE KAJ BI..!!!!BILO BI MI LAKSE AKO MI NEBI BIO SUSED!!!!

tomica
    Guest
    ah da nije ali je i pomiri se sa tim.možda češ ga prebolit ako čete bit prijatelji.ali još si mlada i neodlučna i imat češ u životu puno ljubavi(nadam se sretnih) pa uživaj dok možeš jer če ti to brzo proč.dal ti mogu još kak pomoč? ) )

HEARTLESS!!
    Guest
    PA NE ZNAM..JEL IMAS MSN ILI FACEBOOK???

tomica
    Guest
    nemam nit ga ne želim.zakaj pitaš?

Tamara
    Guest
    Draga moja znam kak ti je. Meni je jedan decko bil tiha patnja vec sad ima 3 godine od toga. Sa svakim deckom sam ga pokusala preboljeti,i uspjelo je svaki put na neko kratko vrijeme,al svaki put kad bi ga vidla opet su se probudili stari osjecaji,vec sam sama sebi dosadna s njim. Evo u zadnje vrijeme ga izbjegavam i nejdem na mjesta gdje bi on mogao biti,i vjeruj mi da mi je bolje. Zato ti savjetujem da ga zaobilazis,ignoriras itd,proci ce ti to u naviku i bit ce ti lakse kasnije. Znam da je tesko,ali vjeruj u sebe i svoje mogucnosti i rezultati ce doc sami od sebe. Sretno.

Guest
    tamara šta god čitam šta pišeš jeli ti to iz vlastitog iskustva ili...?
    nisi valjda sve to proživjela sa svojim zadnjim bivšim???

HEARTLESS!!
    Guest
    PA TAK PITAM..TI SI BAS OK DECKO..ZATOO..

Tamara
    Guest
    Da on ti je inace moj dragi bivsi decko..pa zato..

Slične teme

1. JA VOLIM MAJU IZ SESVETA I NIKOG VISE
    By slomljeno srce in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 03-01-2008, 20:55
  2. DAVNO NISAM VIDIO NI CITAO BOLJE OBJASNJENJE NI OPIS!
    By POVJEST SLAVNA in forum Politika
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 11-05-2006, 14:14
  3. KAKO DA SE SAMOYADOVOLJAVAM A NISAM DOBILA MENGU?
    By sky lopez in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 02-10-2003, 16:08

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •