Prikazujem rezultate 1 do 25 od 121

Tema: NISAM VISE TVOJA,ALI TE VOLIM JOS!!!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
    HEARTLESS!!
    Guest
    TI SI ONAJ KOJI ME JE USPIO U POTPUNOSTI PROMIJENITI,CAK TOLIKO DA SAMA SEBE U NEKIM TRENUCIMA NE PREPOZNAJEM..KADA TE VIDIM POZELIM TI SKOCITI U ZAGRLJAJ,ALI TO NIJE MOGUCE,JER TI NISI VISE MOJ..KADA MI JE BILO NAJTEZE TI SI BIO PORED MENE..A SADA MORAM SAMA DALJE,NE ZNAM DAL IMAM DOVOLJNO SNAGE ZA TO..IAKO ZNAM DA CU MORATI,JER NEMA KO SAMNOM..DALI ZNAS DA ME JE SVAKI TVOJ ZAGRLJAJ CINIO JACOM,SVAKI POGLED TVOJIH PLAVIH OCIJU OBARO NA TLO,NA KOJEM SADA STOJIM I ZAMISLJAM ZIVOT BEZ TEBE..NI JEDAN DRGU PRIJE TEBE NIJE USPIO ME ZAGRLITI TAKO NJEZNO,DA SVA ZADRHTIM I OSJETIM NEKU TOPLINU U DUSI..NITKO NIJE MOGAO OSIM TEBE..VISE NISAM ONA NASMIJANA DJEVOJKA KAKVA SAM BILA KAD SAM BILA U TVOM ZAGRLJAJU..USNE MI NISU TOPLE KAO KAD SAM TE LJUBILA..SVE ME BOLI..JER NEMA TE KRAJ MENE..SVAKI DAN POKUSAVAM DA NE MISLIM NA TEBE,ALI NE IDE MI BAS..AKO TE NE VIDIM,VEC TE NEKO SPOMENE..ZNAM DA NIJE MOGUCE ZIVJETI BEZ TEBE,IAKO MI SE SADA TAKO CINI..AL NE ZNAM KAKO KRENUTI DALJE..NADAM SE DA CU JEDNOM MOCI..
    OPROSTI ZA SVE.. VOLIM TE .... .....

jedan..
    Guest
    mozes krenuti dalje, jer super napisano...
    sviđa mi se

HEARTLESS!!
    Guest
    JOOJ JA TI IMAM PUNO ZA PISATII..SAMO NE ZNAM DI DA KRENEM..!!!

tomica
    Guest
    bravo!ovo je stvarno jako lijepo.moraš krenut dalje jer nemožeš živjet stalno u istom poglavlju.zatvori ovo i otvori novo,drukčije nečeš uspjet. ) ) ) )

HEARTLESS!!
    Guest
    KAK TO MISLIS..ZATVORIT OVO I OTVORIT NOVO??

tomica
    Guest
    pa gle ovak.očito te je dragi ostavio i ima drugu a ti si tužna zbog toga i mnogo patiš.zato se pomiri sa tim i kreni iz početka osim ako misliš da još postoje šanse da se pomirite.a od kad nije tvoj?

Slične teme

1. JA VOLIM MAJU IZ SESVETA I NIKOG VISE
    By slomljeno srce in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 03-01-2008, 20:55
  2. DAVNO NISAM VIDIO NI CITAO BOLJE OBJASNJENJE NI OPIS!
    By POVJEST SLAVNA in forum Politika
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 11-05-2006, 14:14
  3. KAKO DA SE SAMOYADOVOLJAVAM A NISAM DOBILA MENGU?
    By sky lopez in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 02-10-2003, 16:08

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •