Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 131

Tema: Novo okupljanje škvadre!!!

  1. #1
    law
    Guest
    Pozdrav svoj škvadri sa foruma!

    Nakon uspjeha prvog okupljanja škvadre sa foruma uspjeli smo dogovoriti sa Hrvatskim auto i karting savezom da nam ustupi stazu na Mičevcu za naše okupljanje koje će biti 08.lipnja u 10:00 sati. Pozivamo sve fanove automobila da se odazovu pozivu te okušaju u vožnji po stazi. Staza će biti zatvorena samo za nas te ćemo moći organizirati i malo jurnjave...

  2. #2
    Stevo_
    Guest
    Law to je super. e law jesi ti webmaster? ak jesi mogo bi mi pomoc jer imam problema sa logiranjem. nikak me nece ulogirat. a vec sam se dvaput rego.

  3. #3
    sepra
    Guest
    A u pizdu materinu, a ja jutros razbio auto. Ali do 08.06, bi čak i mogao biti gotov. Inače super inicijativa, bravo.

  4. #4
    Taliban
    Guest
    dolazim i ja!

  5. #5
    fran
    Guest
    dolazim....

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ja dolazim 100%! Ako dođem s Alfom (najvjerojatnije) onda karting pista ima smisla. Ako pak bude Beštija, ne znam... bar ću mu malo izvaditi mast.

    Sepra, kaj si uspio napraviti s autom? Daj se javi na mob!

  7. #7
    alfist_zg
    Guest
    sepra jel gadno?

    ima jos do 8.6 vremena...vidjet cemo...

  8. #8
    M_7
    Guest
    e ljudi ono ja sam novi ovdje i ak me hocete primit doci cu ono samo ja se jos ne utrkujem dok ne kupim neki bolji auto. ipak sierra 2.5d nije za to... ja cu ovaj put bit jos promatrac.. ko i ovaj mali STEVO

  9. #9
    doctor
    Guest
    A dokle ce to trajati? meni je svaka subota radna i nema sanse da dodjem prije pola 2. A posto niti nemam pojma gdje ta staza, jos cu pola sata izgubit na trazenju. Šteta. Baš bi voleo provozat svoj auto po stazi.

  10. #10
    law
    Guest
    Bit ćemo tamo 2-3 sata. Da bi lakše došli do staze stavit ćemo kartu i uputstva gdje se ona nalazi drugi tjedan na portal. Također, tko neće ne mora se voziti po stazi. Bitno da nas se okupi što više.

  11. #11
    sepra
    Guest
    Doctore i ostali koji dolazite van Zagreba neće vam biti problem, morate samo sići na izlazu za Dugave mislim da je to izlaz Zagreb jug 2, i tada ste začas na Mičevcu a tu će vam pomoći karta koliko čujem. Nisam organizator i nije moje da pozivam ali mislim da je svatko tko voli automobile dobrodošao, što nas je više tim bolje.

    Šteta na mom auto je većinom na mehaničkim dijelovima jer sam udario u visoki rizol. Dakle: prednji kotači, lijeva vilica, most, l. amortizer, letva volana, senzor ABS-a, l. poluosovina, blatobran, lijevi prag. To je ono u grubo. Šteta je poprilična. Ali do Mićevca sam pic-pic.

  12. #12
    schumi
    Guest
    POZDRAV JUNACI.ETO I JA ĆU DOĆI U SUBOTU,TAMAN NE RADIM.VIDIMO SE

  13. #13
    bullit
    Guest
    Vidimo se. Samo da vrijeme posluzi. Jel treba poseban poziv ovima izvan ZG-a? HF, nemoj zeznuti.

  14. #14
    schumi
    Guest
    Nekima možda treba pismena molba...hehe ) )

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    o ljudi moji sta ste dosadni.stalno sve isti idioti na forumu....

  16. #16
    Stevo_
    Guest
    Calibra nemoj tak, ima nas i novih na forumu(ja i M_7), tak da mi ne spadamo u tu skupinu idiota

  17. #17
    fran
    Guest
    Calibra Zender, ti si stari idiot na forumu, no veselimo se tvom dolasku!

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Ma ljudi naš Calibra je registrirani korisnik, a ne gost! Netko se očito zajebava sa njegovim nickom. Iako se na slažemo u puno toga, znam da nije idiot koji bi počeo napadati i vređati bez razloga! Samo ne znam kako to netko može kad se Calibra već registrirao!?

  19. #19
    El Coyote
    Guest
    Jest jest , Stender se registriararararararo.

    nego da vas zamolim za pomoc, ja sam vas redovan citalac i molio bih da ovo pismo ne zavrsi u kosu. Situacija je ozbiljna, ja nju gledam na velikom odmoru a ona ne obraca paznju na mene. Nikako da uspijem da se sexam, imam cak i novu frizuru zvanu antifriz ali nista. Toliko, ako neko moze savjetovati me hvala od srca, unaprijed zahvalan vas ja.

    P.S. jos mi neko kaze da popravim zube, kao da je to vazno, perem ih i ne smrdim. )

  20. #20
    Dr. Strangelove
    Guest
    e subota mi više odgovara od nedelje, tako da ću i ja vjerojatno doć, meni je to blizu... Razmišljam dal da dođem s nekom frendovom pilom il sa svojim Škodilakom... ma neeeee nemam se kaj sramit vidim da će doć i ekipa sa Sierrama... moj karakter ionako nadoknađuje manjkavosti auta... hahahaha )

  21. #21
    Stevo_
    Guest
    Dr. Strangelove nemoj podcijeniti sjeru od M_7. to je makina i pol. jest da je zmazana i da je po zivot opasno voziti se u njoj za nase drustvo je dobra da vidis sta se kroz crveno prolazi sa njom

  22. #22
    Dr. Strangelove
    Guest
    a u k.... pa neću ja valjda doć s najvećom kantom na okupljannje? veseli me što Girrariev puntać ima manje KS od moje Felke (hihihi barem nešto)

  23. #23
    Dr. Strangelove
    Guest
    ... kroz crveno kažeš! tako znači! eeee momci momci... vidim da ste negdje u rangu 17-18 god. kad vam se desi jednom nešto što ćete cijeli život pamtit... vidjet ćete onda kak se kroz crveno prolazi!... Ne prolazi se!!

  24. #24
    sepra
    Guest
    Dr. Strangelove ne kužiš spiku. On kaže da najbolje kara u Sierri kad mala ima mengu. "Prolazim i kroz crveno..."

  25. #25
    Dr. Strangelove
    Guest
    hahahaha... da da, a ja mislio... a joooooj... ova ti je dobra Sepra! ) )

Slične teme

  1. okupljanje na micevcu
    By Stevo_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 114
    Posljednji post: 03-12-2003, 17:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •