Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 131

Tema: Novo okupljanje škvadre!!!

  1. #51
    Girrari
    Guest
    Je BMW imaš pravo. Tatica kojeg viđam jedamput u 3 mjeseca mi kupuje autiće svaki dan, a ako mi ne donese i dudu onda odbijam jesti špinat. Na pionirsko "okupljanje" me u biti dovezla sestra, a Beštija nije moja nego smo je za tu priliku iznajmili u rent'a caru. Imam položen vozački za Pegperego kolica (Ž-kategorija, dakle možeš polagati sa 10 mj.), a ovo proljeće mi je tatica na njih montirao Goodyear Eagle F1 i super idu pogotovo kad me mama gurne niz Sljeme. Jedino kaj se brzo troše. Nemam ni ABS, no to nebi imalo ni smisla jer je kilaža premala. Sada upravo pregovaram s Alfom××× i Bullitom da mi ugrade superchips u kolica, a onda još kada stavim i spojler prati ću tvoj BMW u rikvercu ak treba.

  2. #52
    Stevo_
    Guest
    bmw sve je to u redu, jos kad bi meni mama kupila m5 makar i polovni bil bi sretan. girarri imas ti to dobra kolica. mogo bi ih malo i spustit da imaju bolje drzanje. ja cu bit sretan ak dobim neko vozilo do 10 000 dem( makar mi stara radi ko konj cijeli dan)

  3. #53
    Girrari
    Guest
    Nemrem ih više spustiti jer su već na maksimumu. Tako da kad me mamica gura po Jarunu, na svakoj rupi joj izbija ručke iz ruku. To ti je tako kad imaš direktan upravljač i to još bez serva!
    Sada upravo pregovaram sa taticom da mi kupi onaj autić na akomulator, vidio sam da daju garanciju 12 mj. na autić i akomulator (zaista sam vidio u Mercatoneu kada sam gledao kaj bi kupio sestrinom detetu kad dođe i fakat daju na autić 12 mj. garancije; pa toliko sam ja imao za Beštiju!!!).
    Ali, zaboravih da ja nemam Beštiju. Uh ta skleroza, počinje već nakon 3 godine!

  4. #54
    Stevo_
    Guest
    girarri ok onda. a ugradnja recaro sjedala. ono da kad se spustas nis sljeme da ne ispadnes? e da, koji bi auto trebala bit tvoja bestija. procito sam negdi samo sam zaboravil a ne da mi se trazit sad.

  5. #55
    Girrari
    Guest
    Pa kaj nisi znao da Peg' Perego kolica dolaze sa Recaro sicevima? Naravno ova moja su GT sa sportskim paketom, na standardna idu normalni sicevi.
    Beštija je zapravo obični Puntek SX s 5 vrata u tamnoplavoj metalik boji. Ime je možda malo pretencijozno, ali nije bila namjera da sugerira na nekakvu opaku mašinu, već je to iz milja. Kada porazgovaram malo o tuningu sa Bullitom i Alfom××× možda se odlučim na ugradnju čipa i ostalih perverzija. No taj projekt je još u "hold" fazi jer bi stari trebao uskoro kupiti 166-icu, pa bi meni došla pod šape njegova 164-vorka, a Beštija bi išla sestri. U igri je još jedan auto, ali ne kanim o tome pričati dok ga eventualno ne dobijem.

    Ako hočeš zaviri u arhivu vidiauta, pa možeš naći slike sa prvog "okupljanja". Tamo je Beštija u svom čistom izdanju.

  6. #56
    Stevo_
    Guest
    girarri ma kad sam doso na forum prvi put iso sam citat malo pa sam naso negdi samo mi se sad nije iskreno dalo ic trazit. fakat ste svi zagrizeni alfisti, osim calibre(bez uvrede) i jos nekih.

  7. #57
    INTCP
    Guest
    Ja sam ovde bog i batina.

  8. #58
    M_7
    Guest
    e decki oce bit tam kakvih kobasa za jest jebga neki ce bit i gladni ili da ponesemo sendvic od pol kruha i parizera... obicno ogladnim u zagrebu, valjda zrak...))

  9. #59
    Girrari
    Guest
    Baš sam si i ja mislio da bi ako ništa drugo mogao pasti neki grah sa kobasama. To je najjeftinije. Ne mora čak biti badava.

  10. #60
    M_7
    Guest
    a jebga kaj da radim volim kobasice... i pogotovo ako se jos nesto vrti sa autima - ko u dobra stara vremena na Jakusevcu dok je stari trzio auto a je se ucio... i naravno nakon dobre prodaje na kotlovinu, bijahu to dobra vremena ... hehe to je zivot: auti, dobre zene i kobase...))

  11. #61
    nepoznata
    Guest
    ide li neko iz Ri -Zg na to okupljanje pa da me pokupi do gore....hvala

  12. #62
    okac
    Guest
    rado bi došao, no neznam gdje je mičevac

  13. #63
    mentor
    Guest
    Nepoznata ak si mlađa od 28 doletim ja po tebe u RI. Za sve aranžmane se možemo dogovoriti.

  14. #64
    Girrari
    Guest
    Stevo, dolaziš li ti na okupljanje?
    Mislim si da dođem po tebe u Ivanić-grad budući da tu visiš s nama na forumu bilo bi mi glupo da ne dođeš na okupljanje samo zato kaj nemaš auto. Ako si zainteresiran, javi se.
    Možeš i sam doći do Zgb, pa se negdje u gradu nađemo sa Seprom i zajedno pićnemo na Mićevac.

  15. #65
    Stevo_
    Guest
    girarri ne znam jos. ak M_7 nazica auto od starog onda cu doc s njim il ak do tad kupi svoj auto. ak ne onda cemo nas dvojica ili ja sam doc s vlakom, pa cemo se dogovorit di da me pokupis. hvala na ponudi. ocito sam dobro prihvacen na forumu.

  16. #66
    M_7
    Guest
    ma ono 90% da necu dobit auto ostaje nada onih 10% ali ak kupim nes onda dolazim 100% a nada da cu kupit je 1% pa jel se mogu i ja onda prikrpat sa stevom??? ×××× vise postotke ni sam ne znam.....

  17. #67
    nepoznata
    Guest
    Mentor, ak si mladji od 28 zaboravi na slijetanje , osim ako imas najmanje 150 KS onda dofuraj letjelicu pa da poletimo skupa heheheh

  18. #68
    mentor
    Guest
    Nepoznata....!? Taj sam!!!!!!!!! HeHEh

  19. #69
    nepoznata
    Guest
    Mentor...!! Prodano ! kad je slijetanje ?? Javi dan, mjesec, godinu..... ja cu lokaciju

  20. #70
    mentor
    Guest
    Ja ozbać idem u RI, a isto tako ne mislim ovaj puta propustiti okupljanje. Još ti javim detalje kad dogovorim ono zbog čega idem u RI. :URL=null:null:/URL:

  21. #71
    Rally Art
    Guest
    Jel i mi neregistrirani korisnici možemo doći..ako da onda može svatko...nećemo se izredat na stazi do tri ujutro

  22. #72
    Rally Art
    Guest
    Ma za×××× to registriro sam se i dolazim!

  23. #73
    law
    Guest
    okupljanje je otvoreno svim posjetiteljima portala bili oni registrirani ili ne!

  24. #74
    nepoznata
    Guest
    ok mentor, javi detalje kad sve isplaniras pa se dogovorimo za slijetanje , pozdrav

  25. #75
    alfist_zg
    Guest
    a ko si ti zapravo nepoznata ??
    i , ostaje pitanje ...kako ces se vratiti dolje??

Slične teme

  1. okupljanje na micevcu
    By Stevo_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 114
    Posljednji post: 03-12-2003, 17:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •