Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 131

Tema: Novo okupljanje škvadre!!!

  1. #26
    Dr. Strangelove
    Guest
    organizatori... mogli bi i neke majice ubacit za nas vjerne forumaše... samo ideja, samo ideja... ono "vidiauto.com" na T-shirt-u... btw nosim XL )

  2. #27
    Stevo_
    Guest
    sepra ova ti je bila dobra. dr. Strangelove u pravi si sto se godina tice. ali ovo je nasrecu dobro proslo tak da je M_7 poceo vozit malo opreznije. svako zlo za neko dobro.

  3. #28
    alfa099
    Guest
    Jednom sam bio, pa sam se opeko!
    Ali mislim da ću doći. To je ipak za naše druženje, a papci koji su nam e rugali i ismijavali nas, to je njihov srednjoškolski problem.
    Samo još ne znam s kojim autom...GTA?

  4. #29
    law
    Guest
    Biti će majica... U to budite sigurni... )

  5. #30
    alfist_zg
    Guest
    alfa××× daj poradi malo na toj GTA ( ako to nije bila samo spikica)...ja cu ovaj puta vjerovatno doci sa Alfom, sad ima novo srce (transplantirano kod Valencica)...mislim posto ce biti trka...ali svejedno nisam bas siguran da cu se utrkivati...nisam ja bas za te sumaher spike po stazi...ali za majcu me racunajte

    p.s. law & ekipa, mislim da bi mi stara skola(the untouchables) trebali imati neke privilegije (u obliku besplatne cuge , cevapa itd.)

  6. #31
    HF INT
    Guest
    Bulit,pa nije mi baš usput,ali nikad se ne zna.

  7. #32
    doc
    Guest
    sepra, hvala na uputama za doci do te karting staze. Ali to mi nista ne znaci jer ja nikako ne mogu doci prije pola 2. A ovo se je netko napisao pod nickom calibra zender, to se neko koristi njegovim nickom. Nasem pravom calibri je negde proslog tjedan strujni udar raz×××× kompjuter pa ga nece biti jos koje vrijeme dok ne nabavi drugi. A ja sam stari dobri doctor, ali posto sam registrirao nick pun ××××× mi je stalnog logiranja.

  8. #33
    mentor
    Guest
    Prošli puta sam jako htjeo doći ali kad radim za privatnika (čitaj gonića robova) nisam mogao. Nadam se da ću ovaj puta uspjeti da malo razvrtimo moju alfušicu. )

  9. #34
    M_7
    Guest
    e ljudi ljudi dr.strangeove pa nemoj mi sjeru ismijavat ipak u njoj mogu prevest 18 gajbi pive(istina onda je zadnji kraj na asfaltu) i jos trosi malo tak da je to pravi auto ))) nema boljeg... a nis izgleda da ces imat najlosiji auto tam jer do tad cu vec kupit 306-icu onak malo boljeg izgleda, a mozda dodem i sa sjerom ipak je to kultni auto u ivanicu naravno poslije klija od mog frenda... pozdrav purisu i ivanicu

  10. #35
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ok Ok, imat ću najlošiji auto na okupljanju... ×××ך to je ionako samo hrpa lima (tješim se hehehe) )

  11. #36
    zvonkec
    Guest
    super ideja na jednom mjestu okupiti fanove. možda odpeljam jedan krug

  12. #37
    Girrari
    Guest
    DR. Strangelove nemoj se bedirati. Ja bum došel u Beštiji samo da se ti ne osjećaš jadno. Onda bumo bacili jednu "jedan na jedan" budući da su nam auti tu negdje. Mislio sam da dođem u Alfi, ali sad sam siguran da neću. ×××× ga, nije moj auto i glupo mi se prekenjavati s njom. Dolazim s onim kaj je u mom vlasništvu i o čemu (kome) se sam brinem, održavam, servisiram... I nije me sram, ni najmanje. Kada pogledam koliko ljudi mojih godina uopće ne vozi, a oni koji voze moraju žicati starce za auto, moram se zaista osjećati jako sretnim, pa i s Beštijom. Osim toga nije ni mali tako loš.
    Ce vidiamo!

  13. #38
    alfa099
    Guest
    Postoje 90% šanse da se pojavim s GTA.
    Iako podržavam Girrarija da bi trebali doći sa svojim autima. Al neka, znam da vas Alfe vesele, pa možda bude još iznenađenja. BTW, tko je od vas član "Alfa kluba" pri AC-u?

  14. #39
    Alfa nostalgicar
    Guest
    Hajmo vi svi clanovi tog frtutma kluba, ucipite se da se vrate ovi dugovi, malo po malo i eto 3.3 milijarde...hi hi hi

    sta, treba da propadne ponos..niti govora. bar znate za sta dajete
    al je lijepa, sto jes, jes... )

  15. #40
    alfist_zg
    Guest
    ohohoho 90% sanse???
    super

    nek dodje svako dobre volje, auto nije bitan. Al ak neko ima Ferrari nek ga doveze

  16. #41
    bmw
    Guest
    ako nađem vremena mozda navratim i ja,ali kazem mozda jer nisam siguran s vremenom,a i nisam iz zg inace,pa budem vam pokazao plavi M5 novo sklepani,uopce se ne vide posljedici

    p.s samo se bojim da me vi alfisti tamo ne pojedete zato sta nemam alfu,sta kazete??? mogu li doci???

  17. #42
    M_7
    Guest
    e decki jel mogu ja doc sa kamionom ????

  18. #43
    Stevo_
    Guest
    M_7 pa da ostavis sve na startu ko da bi ti stari dal kamion. budi sretan sa sjerom

  19. #44
    bmw
    Guest
    samo ako je mercedes

  20. #45
    Girrari
    Guest
    Ne može doći nitko tko ne vozi FIAT, Lanciu, Alfu, Maserati ili Ferrari!!!




    Ma dajte ljudi molim vas, prošli put su bile samo dvije Alfe i moja Beštija. Ostalo su bili neTalijani. Svatko je dobro došao, pa i sa šleperom ako hoće!

  21. #46
    Girrari
    Guest
    Bio tata danas u šopingu i kupio sam si Bugatti 110 SS i Lamborghini Countach!

    Naravno u 1:18 mjerilu. Sada u mojoj zbirci osim FIAT Nuove i Lancie Aurelie nema auta ispod 300 KS.

  22. #47
    bmw
    Guest
    girrari,sta si ti neki tatin decacic kojemu tata jos kupuje autice,jesi sretan???imas ti uopce vozacki ili su to price???

  23. #48
    M_7
    Guest
    pa imam jedan lijepi kamioncic Man 19-463 vanserijski sa svim spojlerima,od opreme ima sve kaj je covjeku potrebno... mislim da bi se tam bas lijepo uklopio medu te nabrijane alfiste...

  24. #49
    Stevo_
    Guest
    bmw mislim da girrari nije djecacic ali ako mu je to hobi nek se bavi time. ja priznajem da sam ovdje sigurno jedan od mladjih (16 i pol), a ne znam za druge. samo me zanima jedna stvar od kud tebi bmw, bmw m5?

  25. #50
    bmw
    Guest
    meni je stari bmw m5 kupio za 20rođendan,a za 18 polovnoga 325,a sta to ima veze,naravno da ga nisam sam zardil

Slične teme

  1. okupljanje na micevcu
    By Stevo_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 114
    Posljednji post: 03-12-2003, 17:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •