Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Draženka, 3.f

3424
    Guest
    kaj mislitee??

jedna
    Guest
    ako mislite na rožičku samo jedna rijeć K U J A

I SEE YOU
    Guest
    ××××nica

4366554444444444444
    Guest
    ona je bila trudnaaaaaa

sistfer
    Guest
    da to sam ju ja napumpao

I SEE YOU
    Guest
    U bog te ××××

jeste jadni
    Guest
    ma mama ti bila trudna kretenu idotski.....imas ti mozga imalo...

ana**
    Guest
    da bas su jadni ..cura je zgodna,dobra i ima para i nist je ne ×××× u zivotu ko vas idioti...a trudna nije bila to su ljbomorne ××××× izmislile ...ionako nemate pojma o zivotu ..draza drzi se i onemoj da te ovakve lazi sputavaju...ana

anonimka
    Guest
    JA SAM ISKRENO LJUBOMORNA NA TU CURU JER JE CURA STVARNO LIJEPA ...A DA IMAMA PARA IMA VIDI SE PO NJENOM NACINU ODJEVANJA ALI NE ZNACI DA CU ZATO PLJUVAT PO NJOJ I IZMISLJAT TAKVE GLUPOSTI ....to je sve sta imam za rec

ferky
    Guest
    pa bila je trudna........to cjela dubrava zna.........raspitajte se pa ćete znat..............i cura uopće nije zgodna.............i ne znam kak uopće neko može bit ljubomoran na nju................pozz...............

dario v
    Guest
    ma je ××××× to su price za malu dijecu......ajde svi smo to prerasli cim je cura zgodnicka odmah pisete ×××××× ,izmisljotine i takve stvari...da je bila trudna nebi sigurno sakrivala nije ona takva nju nista ne ×××× u zivotu ima svoje ciljeve a ne se zamarat tu sa vama..ljepa cura nema se sta rec..

mislim
    Guest
    ma vi niste normalni sad su sve bile trudne....ha ha ha ha kao drazenka ,pa livija,pa sad vujevicka...vi ljudi stvarno nemate zivota

Fers
    Guest
    Koji ××××× se potpisujete s mojim nadimkom,glupi ste!!!I to su gluposti kaj pišete,Draženka je baš super cura!!!pozz

martina .
    Guest
    draza drš se...steraj ih u ××××× ...mi znamo da to nije istina..kiss

I SEE YOU
    Guest
    DA TAKO JE

Slične teme

1. Draženka Heged,1e
    By sisata in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 69
    Posljednji post: 21-06-2008, 14:13

Pravila postanja