Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Sta bi sa El Zubakom Notoriusom?

  1. #1
    Love strange
    Guest
    Kod njega cekate na isporuku vec od 5 min. pa vi vidite kako ce te. )

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Vidim da je netko inspiriran mojim nickom i mojim postovima... pa kako bi drugačije nazvao tu firmu nego "El Zubak"... kad veći gangsteraj valjda ne postoji u HR

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    neda mi vrag mira i moram se opet vratit na ovu temu... pitanje teme je : "Sta bi sa El Zubakom"... neznam koliko on ima više utjecaja na firmu od kada je ona postala PZ-auto (ovo P navodno predstavlja "Porsche" a ne "Pavo") pošto je sada dijelom u vlasništvu austrijanaca (neznam da li većinski udio)... Ali ako ste ikada bili na servisu kod zubaka molim vas da napišete koliko vas je taj servis koštao... pa ćete vidjet da su po tome VW-i auti sa najskupljim održavanjem u RH (Odmah iza Ferrarija, za Jaguar nisam siguran hahaha)... u rangu sa Mercedesom i BMW-om (BTW mislim da je i Tomić lopov)... hahaha već vidim komentare balkanaca u stilu: "pa normalno kada je VW u rangu Mercedesa i BMW-a" hahaha dobro o tome u drugoj temi, nego čuo sam od ljudi koji znaju ljude koji rade u servisu kod Zubaka (hahaha barem ne kenjam) da im većina auti dolazi sa vanjskim oštećenjem i onda moraju u limariju... kao i onaj tip koji je dobio "friško" polakiranog Pola... pa vi recite da je to uobičajena poslovna politika... ccccc eeeee (to je za Mostarca) )

  4. #4
    cccccccc eeeeeeeee
    Guest
    sta ti imas potiv Mostarca, ha?

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    ccccceeeeee a šta ti imaš protiv južnoafričkog čudnovatog kljunaša?

  6. #6
    Stari
    Guest
    NE, NE COVJECJA RIBICA U SLOVENIJI JE BILA TEMA, IZVINICES TI MALO...

    ccccccccceeeeeeee, kako skoda? jel se ijedna napravila s klimom (felicija) nesto ne znam.

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ne al se napravila sa bacačem plamena za južnoafričko tržište, neprobojna stakla, pune gume i tako...

  8. #8
    ccccccceeeeeeee
    Guest
    Eeee doktore a sto ti mjenjas gumu na kontra strani od one koju dignes dizalicom, pa ne moze to tako...cccceeeee.....

  9. #9
    Gost
    Guest
    a kako bi bilo da iz protesta svi prodamo automobile i deklarativno zapocnemo hodati, ha?

    kako bismo ih sve iznenadili i nasekirali ha, to bi bilo stvarno coooooooool.


    uf bas sam cooooool.

  10. #10
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ok Ok vidim da tu ima previše ljubitelja Zubaka i njegovog specifičnog poslovnog pristupa kupcima... pa onda ko voli nek izvoli!

  11. #11
    I.Q.
    Guest
    Kako vidim danas u novinama i veliki El Zubakius pocinje prodavati Skodu. Nadam se da su decki iz Porsche-a skuzili koliku stetu im radi prodajuci VW pa su ga odlucili smjestiti tamo gdje je uvijek i pripadao - u krasne ceske automobile. A odlucili su i da ga vise nitko ne gleda u Zagrebu pa ce to raditi u Varazdinu. A tamo ne bu nitko nikog jebal s tim ceskim smecem. Zakljucak je da Bog postoji i da je konacno situacija rijesena

  12. #12
    Marko2
    Guest
    samo da kazem: Skoda u RH donosi puno bolju zaradu nego VW i Audi. VW ima npr. nekoliko stotina neprodanih Golfova na lageru u zg. Pa onda prisiljava dealere da ih otkupljuju -znaci odnosi su 'idilicni'.

    A Porsche je 50% vlasnik PZauto (dok ga ne izguraju, kao sto su ih u Austriji, SLO, Slovackoj, Ceskoj, Poljskoj, Madzarskoj). Onda ce biti vjerojatno (najveci) dealer. Ali ce imati manje (dilerske) marze i manje prodanih auta, sto znaci da nece moci odrzavati ovako veliki pogon. Sto znaci da ce otpustati ljude. Itd.

  13. #13
    ???????
    Guest
    Marko - kako sve ovo znaš - netko ti radi tamo ili si i ti njihov*?

  14. #14
    marko je derpe
    Guest
    MARKO JE DERPE!!!

  15. #15
    seyzmo
    Guest
    Marko nema pojma... baljezga doslovno

  16. #16
    MIREK
    Guest
    Marko je u pravu - Zubek bu dobil nogu v tur

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •