Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: koji serviseri su najbolji i najljubazniji ?

  1. #1
    ja
    Guest
    ocjeni te servi×××× kod kojih odlazite sa ocjenom od 1 do 5 i napišite gdje se nalaze.

  2. #2
    Draš
    Guest
    Sam svoj mastor (doma u garaži-ako imaš znanja i alata)-ocjena 5-ako si sam ne pomogneš...

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    Automehanika Jaković, ovlašteni servis za Škodu, Klara-Novi Zagreb, ukupna ocjena:4,5 ... što se tiče stručnosti i poznavanja svih mogućih problema, čista petica!!!

  4. #4
    I.Q.
    Guest
    Zubak - ocjena minus 10. Lopovi

  5. #5
    gardista
    Guest
    Opel Djacic je strasno skup,kod njega djelovi kostaju 3-4 puta skuplje nego kad ih kupite kod Hofera.
    Opel Hadrovic je varalica i lopov.
    "Majstor je previse zategnuo dihtung poklopca ventila tako da je puknuo nakon 15 km.Istina dihtung mi nije naplatio ali mi je naplatio 5 litara sintetskog ulja,oko 400 kuna.

  6. #6
    Fresh
    Guest
    Auto 2000 - ljubaznost i usluga katastrofa, prešao sam kod Jurinčića i super sam zadovoljan, pogotovo niskim cijenama.

  7. #7
    senna
    Guest
    skoda stasni -1
    lik mi je zaboravio nasipat ulje nazad u getribu?!?!
    jakovicem sam jako zadovoljan

  8. #8
    Dr. Strangelove
    Guest
    i ja sam dosad bio prezadovoljan Jakovićem.. ali na zadnjem servisu su mi stavili neki šrot filter za ulje i sad mi pušta ulje na filteru... nazovem ja njih i oni ajde priznaju svoju grešku... ali taj dan odlaze na kolektivni godišnji 2 tjedna! ××××××.. sad moram to sam sredit... uvijek mi se desi neko ×××××× za Badnjak...

  9. #9
    Fresh
    Guest
    Ostao razočaran i u Jurinčiću (tri mjeseca nisu uspjeli dijagnosticirati kvar, prešao u Siget.

  10. #10
    info maniac
    Guest
    imao sam problem na opelu kod vožnje se samo gasio, kod svih ovl.u Zg.(Will, djacic, PSC, Jambrišak) su nakon "dijagnostike" tvrdili da treba mijenjali "kompjuter", te da je to cca 20000kn, no na upit što ako to nije, ako će i dalje se događat isto, je pa da ne mogu "kompjuter" uzeti natrag jer kao ja sam ga kupio, ne. na kraju se ispostavilo da je za sve kriva tiskana pločica, kvar mi je otklonio amater autoelektričar, svaki od njih mi je u prosjeku uzeo cca 400kn, a svaki komentar o pristupu poslu i stručnosti je suvišan ili ....

  11. #11
    neko
    Guest
    Dajte molim vas recite kakva iskustva imate sa hondinim servisima...
    I da. Nemojte reci da hondama netrebaju servisi i takve stvari jer me to nezanima...
    hvala

  12. #12
    Raul
    Guest
    Što se Opelovih servisa tiče: no comment.
    Banda!

  13. #13
    Andre
    Guest
    Opel Hadrovic, strasno se pokvario, mislim od kada je otisao Hrvoje(mislim da se tako zove), sve je puno balavaca koji tek ulaze u pubertet...
    Zadnje iskustvo, mijenjao sam straznje kocnice, usput sam stavio nesto jace, zaboravili su mi zategnut ventil, iscurilo mi ulje iz kocnica, sreca u nesreci, potpuno su otkazale kocnice pred mojom kucom,vracajuci se iz grada, IDIOTI, mogao sam poginut...
    Gazda mi se nije ni ispricao...
    A neznam alternativu, i po cijeni i nekadasjoj kvaliteti

  14. #14
    Raul
    Guest
    Gdje onda otići s Opelom koji je još uvijek pod garancijom?

  15. #15
    hjjhj
    Guest
    prodaj Opela i kupi si japanca

Slične teme

  1. koji je citroen najbolji
    By 2500_GTI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 08-09-2004, 15:33
  2. najbolji automobil koji ste vozili
    By Josh in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 13-07-2004, 21:31
  3. koji su najbolji terenci na svijetu
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-01-2003, 23:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •