Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Tuđman ILI Tito???

x
    Guest
    izjasnite se ljudi !!

hobit
    Guest
    ni jedan-mrtvi su.

woman
    Guest
    tuđman-bio je velika ličnost...(za mene) jer sam kroz djetinjstvo slušala o njemu i samo je on postojao...
    tito-definitivno imao karizmu... i neka kaže tko šta hoće ali mnogi ljudi su smatrali da sa presom Titova života prestaje i njihov život...,a žalosno je da danas mladi nemaju pojma o tome što je sve on učinio i za što se zalagao...
    i danas...nakon 22 godine od njegove smrti malo tko od mladih je uopće znao da je Tito umro 4.5.'80. godine...
    (NAPOMENA:Mesić možda ima legalno-racionalnu vlast, ali karizmu neće nikad više nitko imati,barem ne onakvu kakvu je imao Tito...u Europi)
    thank you

baggins
    Guest
    ja znam- u 15h je omro.

woman
    Guest
    ajde...bar netko zna... )

_bog
    Guest
    ja

stinky & elizabeth
    Guest
    druže tito mi ti se kunemo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!ali druže tito nešto bi te pitale:di su one naše sa tavana gaćice???????????????? ŽIVIO DRUG TITO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SAMO SE SJETITE KAKO SE ŽIVJELO U VREME TITE!!

JBT
    Guest
    TITO

roxanne
    Guest
    TITO!!! ZNA SE!!! ) ) )

Roger Moore
    Guest
    Woman ti si kretenčina. Kaj ti znaš kakav je on ugled imao u Europi i u svijetu (Tito), a jel uopće znaš kako je on taj ugled stekao? Njegov cijeli posao je i bio da iz sebe radi legendu - takva diktatura. Poslušaj par njegovih govora - to su kretenizmi, gluposti iz kojih se ne može ništa pametno zaključiti. Čovjek nije znao ni govoriti normalno.

jhfdui
    Guest
    Tuđman je bio ×××××čina.Znate to svi.Još me u srcu boli kad je rekao da oni koji su za ime Dinamo da su pristaše i agenti srba.Tuđmane evo ti tvoje Croatije,lopov,samo je jedna stvar sveta DINAMO.
    Tuđman je Hrvatsku ostavio u kurcu,a što bi bilo da je živio još nekoliko godina,sve bi pokrao,gdje bi sad bili??

PLAY
    Guest
    Nemaš pravo tak govoriti o tuđmanu.
    Bil je on dobar čovek,a ni tito nije bil
    loš.I kaj nam vredi se prepucavat oko njih kad su obojica pod zemljom!Svaki je imal svoje mane i na svoj način "vladal" jugoslavijom/hrvatskom.
    Tuđman je istina zasro neke stvari u hr i ostavil ih takve,a tito je bio i još uvijek je ,velika povijesna ličnost.

BBB
    Guest
    Tuđmanu su se odbrojali dani

roxanne
    Guest
    TITO JE IMAO MANA,ALI BIO JE DOBAR MAFIJAS!!! ZATO GLASAJMO ZA TITU!!!

Šeks
    Guest
    Kakav tito tamničar našeg naroda!
    Ma frenki je zakon. On nas je izvlekel iz gliba u kojem smo proveli stotine i stotine godina. Pa njegova karizma , pa znanje engleskog. Njegovi fantastični govori. Pa i Anica Martinović ga je smatrala najšarmantnijim Hrvatom.
    A svi vi titoisti i jugonostalgičari sjetite se njegovih riječi:"Crni vragovi, zeleni vragovi, mutikaše i smutljivci, jalnuški diletanti,... ".

PLAY
    Guest
    Ljudi, dajte pustite i titu i tuđmana na miru. Kakva korist više od njih??

TITO. HA
    Guest
    daj koji se ××××× ti predstavljas stinky ko si ti bog ti mater ×××× )

mbnmbnmn
    Guest
    mbnmnb

bunar
    Guest
    mlada partizanka konja jahala,
    mlada partizanka konja jahala,
    hej,haj, nek se čuje ,hej nek se zna da je mlada partizanka konja jahala...
    mlada partizanka bombe bacala...
    mlada partizanka ...

itd.. ) )

dabar
    Guest
    ZA VRIJEME TITE ZIVOT JE BIO GLADI BRADU. MAMA MI JE PRICALA KAKO JE JEDANPUT BILA NA JAVNOM WC-U I NIJE BILO PAPIRA PA SI JE GUZICU OBRISALA- NOVCEM!

Srboje
    Guest
    Tuđman je DOBAR!
    Tito je DOBAR!
    Svaki(samo) mrtvi HRVAT je DOBAR!

_bog
    Guest
    za vrijeme juge se pjevala pjesma :
    'ante naš, tito naš, kažte srbi ko je vaš...'
    iako nismo bili većinski narod, predsjednik je bio naš. mislim da to govori dovoljno o umnoj superiornosti, odnosno inferiornosti...

uostalom, ne treba pljuvat ni po jednom. obadvojica su majstorski obavili svoj posao, slijedili svoje principe i ostvarili ciljeve koje su sebi postavili.

tito je u svoje vrijeme oformio SAMOSTALNU zajednicu južnih slavena, kojoj niko nije mogao naređivati šta da radi, koja je jedno vrijeme bila treća svjetska sila, koja nije slušala ni ruse ni amere, a kojoj su obadvije strane težile udovoljit i pridobit je kao saveznika. bez njega bi nam danas ili cnn ili kremlj prao mozak.

tuđman je pak u svoje vrijeme stvorio samostalnu hrvatsku, izdvojio je iz zajednice kad su srbi htjeli prevlast i moć u jugoslaviji, i kad su je gotovo već ostvarili. vodio nas je na teškom putu, kroz rat i neizvjesnost(opet bez da bi se ijednoj strani prodali). bez njega bi danas hrvatska vjerovatno bila napola jugoslavenska republika, a napola republika srpska.

obadvojici se mogu samo diviti. ja nebi mogao bolje, biste li vi?

smješko
    Guest

Slične teme

1. 1945 - Kidric, Tito, KARDELJ
    By Janez Janša in forum Politika
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-03-2009, 00:03
  2. Mi smo Titovi - Tito je nas
    By FOSILOVIC in forum Politika
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-07-2008, 22:13
  3. Tito