Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: TEMA U KOJOJ SE SVI MOŽEMO MEĐUSOBNO RAZGOVARAT(VRIJEĐAT)

red dragon
    Guest
    PA IZVOLITE................... ) ) ) ) ) ) ) )

vvvVVVVvvv
    Guest
    KONAČNO NETKO PAMETAN OTVORIO TEMU DA NIJE NEČIJE IME I PREZIME.....BRAVO

tida.
    Guest
    Jel' mi može tko reći kako instalirati icq...?????? ) )

kada
    Guest
    pa odeš na www.icq.com i skineš si ga s te stranice (vrijeme skidanja ti ovisi o vezi kakvu imaš) ili još jednostavnije, nađi ga na nekom bugovom cd-u ili nekom od tih, registriraš se i to ti je to!!!!

netko
    Guest
    editiraj

tida.
    Guest
    Ovako, icq sam skinula s Hackera, sad jel' mi može tko reći kako slati poruke na mob. ) ) )

--------------------
    Guest
    kaj treba napisati na "area code"??? hvala!

kada
    Guest
    e pa super sad kad si napokon instalirala icq, kad želiš slati poruke na mob klikneš na services pa zatim send sms message pa izabreš na onoj listi croatia u area kod upišeš ××× ili samo 98, potpuno svejedeno u pod broj upišeš broj mobitela, zatim klikneš ok, pišeš tekst u bijeli okvir, ako si obrišeš ili ako to uopće nemaš postavljeno u preferences from: xy, icq# xxxxxxxxx,reply i tak dalje.. pa onda imaš mjesta za 158 znakova, kad ispišeš poruku klikneš send, pa zatim ti se otvori da je prozor da je poruku ili poslana ili ne, klikneš done, zatim te pita želiš li taj broj imati na svojoj contact listi, ako ne želiš klikneš cancel i to je to...

kada
    Guest
    dodatak: mislim da se može slati i na ×××, pa onda upišeš u area kod ili ××× ili samo 91...to je sve

tida.
    Guest
    E, puno ti hvala!! Čim sam vidjela kako slati, išla sam probati i ...- USPJELA SAM!!!!!!!!!!!!!! Thank you very much!!!! ) ) )

kada
    Guest
    molim, nema na čemu

red dragon
    Guest
    heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ida1
    Guest
    A što je to icg ?????? A kaj mogu kad ne znam, bolje da pitam pa da ubuduce i ja znam !!!!
    Unaprijed hvala !!!!

) )

kada
    Guest
    pa to ti je neka vrsta messengera, uglavnom sluzi ok, skini s www.icq.com stranice pa proucavaj, nije tesko

ne
    Guest
    ne možemo

Slične teme

1. NOVA TEMA
    By Bad Girl in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 09-06-2007, 09:34
  2. TEMA DANA: pogodi tko sam
    By mr.x in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 10-04-2005, 16:13
  3. POPIS TEMA
    By piquet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 14-11-2004, 12:19
  4. VIDEO&FILM TEMA
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 26-09-2004, 12:32

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •