Stranica 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 138

Tema: Auto za žene - razumiju li se žene u automobile?

  1. #76
    razveden
    Guest
    nego,zaborvio sam glavno.......

    di smo mi razvedeni u tom dokazivanju muskosti?

  2. #77
    Skwiki
    Guest
    da li se mi žene razumijemo u aute? a ko je prvi dao pičke u autu? muškarac ili žena (nositeljica iste)?

  3. #78
    poštenjača
    Guest
    pa kakve to veze ima ratumijem li se u aute ili ne? do sada je svaki samo navalio na meme i moju oičkicu, a nijedan nije provjeravao ni znam li voziti, a kamo li da li raspoznajem aute, gdje se mijenja ulje i kakvo se gorivo toči!

  4. #79
    IZVORINKA
    Guest
    ju,bozeee,sta sam bre svega odze procitala.koliko se ja secam tema se zove razumeju li se zene u kola,a ne ko ce prije da me po×××× u autu.sramota bre sve ima da vas bude

  5. #80
    Krava
    Guest
    bravo izvorinka, ovde tvoja seka i ona te podržaba! idi bre i ti u ta kola pa se malo po××××!

  6. #81
    IZVORINKA
    Guest
    slusaj bre, kravo jedna!ja se nikad nisam natezala po kolima,i sad bogami necu da pocinjem so tim.ja to lepo radim u krevetu.ako neko bre oce da zna zasto ne volim da se jebajem u kolima,razlog je veoma jednostavan.obozujem grupni seks.u kolima je to veoma tesko da se izvede.
    momci !svi koji imate mjere od 20x5 javite se!!!!

  7. #82
    alfist_zg
    Guest
    a di da ti se javim?

  8. #83
    IZVORINKA
    Guest
    pa ako ispunjavas moj uvet samo ti reci,pa cu da navedem i´moju imejl adresu

  9. #84
    25 u leru
    Guest
    Ime ti sve govori. DAJ ADRESU

  10. #85
    Krava
    Guest
    Ju bre, Izvorinko, šta si se tako uzrujala? Pa azr se sramiš rođene sestrice? A to da se ti lepo jebaješ, ne moraš vikati na sav glas, to zna cela palanka!

  11. #86
    Feri
    Guest
    Ja imam22x5,5! mogu li dobiti imejl??? No, ja imam i jednu manu! Veliku!!!

  12. #87
    25 u leru
    Guest
    Usrala se od straha. Pa nijedna još nije umrla od kare.

  13. #88
    Feri
    Guest
    e moj ler, meni se čini da izvorinka karu nikada ni omirisala nije, kamoli da je koristi...

  14. #89
    Izvorinka
    Guest
    ×××× se, ti nisi omrsio karu, jebadžio nijedan!

  15. #90
    yaya
    Guest
    da, da

  16. #91
    Feri
    Guest
    Ajde hrabri trkači, iz××××te me ko životinju u vašim golfovima i kadettima...prednost imaju vozači sa velikim Kenwood naljepnicama i wooferom od 1000W!

    Želim osjetiti vaš bijeli Valvoline po mojoj gastarbajterskoj bijeloj guzi...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhh!!!
    dorfm
    Gost Poruka poslana: 08.06.2002. 00:05:23 : odgovori :
    --------------------------------------------------------------------------------
    jesi ti mozda Alfistica?
    jebac
    Gost Poruka poslana: 08.06.2002. 00:06:06 : odgovori :
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ja bi isto, a di si ti. Možemo se dogovoriti. Dolazim u hr za tjedan dana.
    Imama veeeeliku kenvud naljepnicu.
    IZVORINKA
    Gost Poruka poslana: 08.06.2002. 01:06:39 : odgovori :
    --------------------------------------------------------------------------------
    bre uspaljena,sta ne mozes da nadjes nista bolje nego momke sa kadetima i golfovima.JADNICE!!!
    uzmi si lepo vibrator,i sve ce da bude ok.

  17. #92
    q10
    Guest
    ja sam najkontraverzniji korisnik jer sam realan

    drage žene pitam se koliko muških pod navodnicima zna kuhat
    malo jer navodno to je ispod časti nekim seoskim lolama koji misle da njihova grubost je jednaka kao i muškost

    žene u autu hm zašto ne pa pobogu nisu žene ništa gluplje ili pametnije istina ima iznimaka ali ima ih i u drgom spolu pa zaključimo da je prekrasno vidjet ženu za volanom.


  18. #93
    q10
    Guest
    feri ti očigledno nisi skužio gospođidu dimenzije tvoga denisa a ne ruke u laktu

    spominješ golfa i kadeta pa ti kad pizdiš fakat uživam a ti curo dođi na unreal turnir i samo pošalji svoju adresu meni tamo sam terminator zero
    žalim što se neodgojeni muškarci ovdje pojavljuju pozdrav calibri

  19. #94
    kalibra zender
    Guest
    q10, vidi se da si ti "veoma" obrazovan!

  20. #95
    muškarčina i karčina
    Guest
    NE, NE i NE!

  21. #96
    25 u leru
    Guest
    izvorinka, ti si jedna od onih koje se hvale s iskustvima koje čuju od prijateljica i užive se u njihove uloge. Zapravo se bojiš kare jer prave jebačice žude za dobrom batinom i ne prezaju od ničega da ju dobiju. Ne foliraj se već organiziraj neki gang bang. Mi ćemo te svi usrećiti.

  22. #97
    IZVORINKA
    Guest
    jeli bre ko se to koristi so moj nadimak,djubre jedno nevospitano.svi oni koji misledu da se ja nijesam jebala,misledu pogresno.al ima jedna caka,ja se jebajem samo sa momci koji imadu veliki ×××××.sve ispod 20 kod mene nedolazi u obzir.ovo so grupni seks.bas nije losa ideja,o to bi se dalo razmislit. )

  23. #98
    q10
    Guest
    calibra hvala na pohvali cijenim savjete jer me oni čine pametnijim

    iz djevo ×××× se ti samo sa mrcinama a ovi slinavci nek cvile

    pozdrav do q10 posebni pozdrav kalibri

  24. #99
    Izvor Rinka
    Guest
    pa kaj vi mulci jedni znate o ženskoj vožnji! niste je ni zavredili!

  25. #100
    IZVORINKA
    Guest
    dodji bre, da ti ja pokažem kako žene voze! nisu one, bre, samo za kutlaču, da ti bem majku, navaspitanu, i ×××××stu, majmune hrvatski!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •