Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 138

Tema: Auto za žene - razumiju li se žene u automobile?

  1. #51
    Sexica
    Guest

  2. #52
    Diva
    Guest
    Ej, "Sexice" baby.....cini se meni da tebe opake frustracije pucaju...mislim da ti "onu stvar" jako dugo nisi vidjela. Iz tvojih postova se lako da izradit' tvoj psiho-profil. Ccc, jadnice...
    Il' si neki ozenjen tatica kojem godine polako prolaze, a palis se na ovakve slikice....Pazi da te zena ne ulovi.
    A ako imas kcer, toplo se nadam da nema puno tvojih gena. Jer bi, kad naraste, lako mogla zavrsit na jednoj od ovih slikica. Ha?
    Bez obzira na to tko si, pusti masti na volju, pa se proseci na neke druge forume, gdje mozes uzivati u slicnim slikicama, (a mozes se i sam(a) slikat) i pusti zene koje su zainteresirane za ovu temu da normalno raspravljaju.

  3. #53
    Playboy
    Guest
    Gdi si sad Law, moderatoru, makni ovo smeće s foruma!

  4. #54
    me
    Guest
    daj sexica, ti iskompleksirano dijete ili pedofilni starče, shut the ×××× up, a ako si već žensko i uz sve to i dobra pa stavi gore koju sliku da vidimo tu ljepotu, samo pazi da se ne po×××ך

  5. #55
    me
    Guest
    sexica, izvini, ako se ti po×××ך, ja ću pojesti tvoje govno jer mi se jako sviđaš. izvini za onu reakciju malo prije, nadam se da ćemo se sresti u auti i promotriti ovu automobilsko-sexističku (jebačku)temu.... još jednom , sorry draga sexice!

  6. #56
    Sexica
    Guest
    Playboyu, ti da nisi frustriran, ne bi zvao u pomoć moderatora! i da si pravi macho, ne bi imao tako ×××××ski nick!
    a kad porasteš, i ako ti mama dozvoli, i ti ćeš možda sexati!

  7. #57
    Sexica
    Guest
    Diva, ti "divna" muškarčino
    ja sam sigurna da tebe opake frustracije pucaju...mislim da ti "pičku" ne jako dugo nego nikad nisi vidio. Iz tvojih postova se lako da izradit' tvoj psiho-profil nejebačkog jadnika...
    Ti nećeš nikad biti ozenjen tatica kojem godine polako prolaze, jer nema te lude koja bi te htjela oženiti i u autu voziti, a ko se pali na ovakve slikice....to ti znaš. Tebe zena ne može ulovit jer je nikad nećeš ni imati, ×××××u.
    A moju kcer pusti na miru jer je nisi dostojan niti spomenuti. Jer i ti bi, kad narasteš, jako htio zavrsit na jednoj od ovih slikica. Ha?
    Bez obzira na to tko si, pusti masti na volju, pa se proseci na neke druge forume, gdje mozes uzivati u slicnim slikicama, (jer ti drugo u životu ne preostaje - samo slikice golih teta i automobila - tatioca ti neće uvijek kupovati stare homde i micubišije!I ti pusti nas žene koje smo zainteresirane za ovu temu da normalno raspravljamo.

  8. #58
    Diva
    Guest
    Ej, Sexice, duso, imas problema sa pismenoscu kad ne mozes sama smisliti nesto originalno, nego kopiras....????
    Nema veze, osim "slikica", i nisi bas za neke rasprave.
    I znas sta, bas cu te razocarati, ja nisam musko. Al' da imas nesto u toj tvojoj glavici, onda bi to zakljucio(la) iz mog posta.
    Ajde mala, setaj......

  9. #59
    INTCP
    Guest
    Molim vas šta se ovde dešava đubrad jedna nevaspitana.

  10. #60
    me
    Guest
    me "gost": slušaj ti ×××××čino, zbog tebe sam se registrirao i sad trpim ovo logiranje. ako misliš da će tvoj iq koji odgovara broju tvojih godina rasti kako budeš stario varaš se, jer da nije tako skužio bi da je razlika između mene i tebe u onom malom ali važnom: "registrirani korisnik".
    šupčino

  11. #61
    gastic
    Guest
    sexica sreco.........ja mislim da si ti muskarac........deckic......i to isfrustrirani

  12. #62
    Sexica
    Guest
    gasticu, pa kako si pogodio, iz tvog izgleda vidljivo je da si vrlo iskusan sa svojih 16,5 godina, ali, ne brini, ta 10 godina (bude li sreće za tebe) i ti ćeš na sex!

  13. #63
    me
    Guest
    izvinite, drago mi je da se me "registrirao", pa tako ne mora odgovarati za svoje postupke )) (niti kad se bude opravdavao za spolnu nemoć...)

  14. #64
    me
    Guest
    INTCP, ti ako si i "vaspitan", ne spadaš ovdje, od×××× impotentna istočnjačino, ovdje su kulturni i (NE)ODGOJENI ljudi...

  15. #65
    Playboy
    Guest
    Čuj Sexice, znam ja o čemu se tu radi. Neka isfurana ××××× pred penzijom obradila koju mušteriju više i konačno si kupila kompijutor. Pa sad tu nešto zajebava normalne ljude. Daj odi na ugao neke ulice i zaradi za plastičnu operaciju ! Možda si utrostručiš posao. U međuvremenu odi na groblje među vršnjake!

  16. #66
    Sexica
    Guest
    E, moj "playboju", pa zar "KOMPIJUTOR"???

  17. #67
    Nježna Žena
    Guest
    sorry, mislila sam da ovo može biti još jedna interesantna tema, no, izgleda da žene baš nisu za to zainteresirane. ovdje sam ipak pročitala više gluposti nego na bilo kojem postu, žao mi je...

  18. #68
    Fuksana
    Guest
    radiš li ti to sexice često u automobilu(ima)? vjerojatno po noći loviš pijane e???

  19. #69
    Fuksana
    Guest
    moja je cimerica kupila thaliu i time dokazala da se razumije u aute! bojala se da ne ispadne ružnija od auta kojeg će voziti, pa je sada na konju! toliko ružna ipak nije (kada se dopbro obrije)!

  20. #70
    Pravedna
    Guest
    Evo vam pa proučavajte ko je bolji vozač - muž ili žena!

    ISTRAŽIVANJE O VOZAČIMA
    Žene su bolje za volanom od muškaraca
    Osiguratelji ih vole više nego druge vozače. Osobito ako su već u braku i nisu odviše mlade. Žene za volanom su primjer vrline: izazivaju manje sudara, na deset jedan. Ostalih devet izazovu muškarci, osobito mlađi i neoženjeni, jer misle da za volanom dokazuju svoju muževnost.
    Sve to pokazuje istraživanje što ga je proveo Fakultet za sociologiju na rimskom sveučilištu La Sapienza. Rezultati istraživanja predstavljeni su u sklopu "Dana sigurnosti na cestama", piše Antonella Baccaro. - U te podatke, čini se, već godinama vjeruju osigurateljske tvrtke, koje upravo ženama, odgovornima za 13,6 posto sudara u prometu, daju popuste na premije osiguranja.
    Prema tom istraživanju, "veći oprez i manja sklonost natjecanju" odlike su ženskog - korektnog - stila u upravljanju automobilom.
    Na vožnju utječe i psihologija
    Na načine vožnje utječe psiha. To pokazuje istraživanje koje je proveo i rezultate objavio Gioia Di Cristafaro Longo, predavač na rimskome fakultetu za antropologiju: "Sudar nije uvijek prouzročen nesmotrenošću, često je posrijedi odnos koji se razvija prema vozilu". To pokazuje slučaj s dječacima na malom motorkotaču: oni između 14 i 18 godina prouzroče više sudara nego oni kojima je 25. "Za njih je motorin govor, svakidašnje vježbalište spsobnosti". Mladići prvi shvaćaju da su opasni: njih 40,7 posto misli da među najmlađim vozačima prevladava onaj koji "brzo vozi", 34,3 posto drži ih da prevladava mit o "gospodaru ceste". Općenito uzevši, 78,8 posto ih misli da bi mladi vozači mogli izbjeći sudare "kad ih ne bi privlačio rizik". Oko 60 posto mladića između 14 i 24 godine smatra da se u Italiji ne poštuju prometni propisi. A 70 posto ih drži da Talijani nisu takvi da bi poštovali propise.

    Svi traže više kontrole
    Iznenađuje što svi, uključujući mlade vozače, smatraju da bi trebalo biti više društvene kontrole nad prometom (81 posto). Mnogi bi htjeli više obavijesti o sigurnosnim napravama da bi se postiglo ono što je postignuto promicanjem kacige, koju sada nosi 81 posto vozača na motorima, nasuprot prethodnih 11 posto. Primjer loše obaviještenosti su sigurnosni pojasi: 56 posto ispitanika smatra da su korisni, osobito u vožnji izvan gradova. A šef je prometne policije Antonio De Luca izjavio: "Sigurnosni bi pojasi morali biti obvezni i za policiju." Udar na loše navike i na mitove uslijedit će najkon 1. siječnja 2003. kada stupaju na snagu novi propisi o upotrebi novih tehnologija u cestovnom prometu, kao što su fiksne (ne više skrivene) telekamere, koje će biti postavljene na najrizičnijim mjestima na cestama i autocestama. Propisi će odrediti znatno teže kazne za one koji se ogluše o obvezu pružanja pomoći u prometu, za one koji izazovu nesreće s teškim ozljedama i za one koji za volanom upotrebljavaju mobitel bez slušalica. Strože će se kažnjavati i oni koji loše parkiraju vozilo. (RI)



  21. #71
    Dr. Olja
    Guest
    ja se u autu fukati znam, a nek me drugi voze (muškarci, naravno)!

  22. #72
    Pimpek
    Guest
    idite si lepo v rit!

  23. #73
    pičkica
    Guest
    a ti pimpek idi lepo u mene!

  24. #74
    Fuksana
    Guest
    jučer sam se vozila sa muškarcem, i kad sam mu počela pušiti, skoro smo sletjeli s ceste! a prije toga sam ja vozila i on je meni pušio, a stigli smo do cilja živi i zdravi! pa ko sad bolje vozi? m ili ž?

  25. #75
    razveden
    Guest
    pravedna slazem se sa istrazivanjima osiguravajucih drustava,zene su sigurnije,tj imaju manje nesreca od muskaraca.......

    ali ja i dalje mislim da su psihomotoricke sposobnosti(prosjecnog) muskarca vece od psihomotorickih sposobnosti(prosjecne)zene...............

    znam da zvuci sovinistici,ali govorim iz vlastitog iskustva......ako se neko zeli uvrijediti.......bice mi zao,ali......

    zenama nije bitno dokazivanje za volanom a muskarci auto shvacaju kao produzetak........recimo,ruke

    ovo govorim o prosjeku,naravno,cast izuzecima

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •